visibility 2132 today 1399/2/15

بهترین راه برای یک اسباب کشی ارزان ، آسان و بدون دغدغه چیست؟

سامانه باربری نوبار

معرفی سامانه باربری آنلاین نوبار 

یکی از مسائلی که حداقل یک بار در زندگی خود تجربه می کنیم مساله اسباب کشی است. معمولا چون اتفاقی نیست که روزمره برای ما اتفاق بیفتد، بنابراین باید هردفعه دنبال یک اتوبار خوب بگردیم اما می خواهیم تجربه خوب خود را با شما در زمینه اثاث کشی به اشتراک بگذاریم تا به همدیگر کمک کنیم که در بحبوحه اسباب کشی و جمع و جور کردن وسایل، دیگر دغدغه یک اتوبار مطمئن و ارزان را نداشته باشیم.

اولین دلیل برای معرفی نوبار | قیمت گذاری هوشمند

هنگام اسباب کشی ممکن است به این موضوع برخورده باشید که با تیم حمل و نقل قیمتی را توافق کرده باشید ولی بعد از این که بخواهید دستمزد آن ها را پرداخت کنید، از شما طلب مبلغ بیش تری بکنند. در سامانه هوشمند اسباب کشی آنلاین نوبار،  این اتفاق رخ نمی دهد، زیرا قبل از آنکه تیم مربوطه به محل شما اعزام شوند شما به صورت آنلاین می توانید تمامی مواردی که منجر به افزایش یا کاهش قیمت می شوند را انتخاب کنید. این موارد شامل تعداد کارگران، نوع وسیله نقلیه، طبقه مبدا، طبقه مقصد، داشتن وسایل سنگین مانند پیانو، بوفه، گاوصندوق و.. هستند که می توانید به راحتی در صفحه ثبت سفارش خدمات باربری تمامی موارد گفته شده را با چند کلیک انتخاب کنید. سپس قیمتی که به صورت هوشمند برای سفارش شما تعیین شده است را مشاهده کرده و درخواست فاکتور نمایید.

دومین مزیت رقابتی که نوبار را متمایز میکند | ارسال کارگران متخصص

یکی از نو آوری هایی که نوبار در زمینه ی اسباب کشی انجام داده است ، امکان درخواست کارگرهای فنی، بسته بندی و کارگر چیدمان علاوه بر کارگر عادی باربر است .

  • کارگر فنی

کارگری است که به شما در زمینه های فنی از جمله باز و بسته کردن شیر های آب، باز و بسته کردن لوستر، متصل کردن وسایل برقی و آشپز خانه و کار هایی از این قبیل کمک خواهد کرد.

  • کارگر بسته بندی

کارگری است که در زمینه ی چینش وسایل در جعبه مهارت دارد . این کارگر با استفاده از کارتن مخصوص و پلاستیک حباب دار به کمک شما در زمان اسباب کشی شما می آید.

  • کارگر چینش

در زمینه چیدمان منزل شما به شما کمک خواهد کرد، بر خلاف کارگر باربر که تنها بار تا داخل منزل حمل کرده و دیگر نسبت به مکان دقیق آن تعهدی ندارد کارگر چینش ظروف شما، دکوراسیون شما و حتی وسایل سنگین شما را در مکان دلخواه شما قرار می دهد.

باربری آنلان نوبار

سومین دلیل برای انتخاب نوبار | کارگران آموزش دیده برای رعایت بهداشت

یکی از دغدغه های ما در ایام بیماری کرونا رعایت نظافت و بهداشت است کارگران نوبار در تمامی مراحل حمل بار شما بهداشت را به صورت کامل رعایت میکنند تا یکی دیگر از دغدغه های شما را برطرف کنند . البته ضدعفونی مجدد هرچند پس از حمل بهداشتی کار مناسبی میتواند باشد.

دلیل چهارم | اهمیت دادن به نظم و انضباط

در صورتی که راننده ای دیر تر از ساعت مقرر بدون هماهنگی با مشتری و پشتیبانی نوبار در محل حاضر شود از دستمزدش کم خواهد شد ، یکی از خط قرمز های نوبار رعایت نظم و معطل کردن مشتری است. همچنین وسایل شما باید به بهترین شکل به همراه پتو و پلاستیک حباب دار حمل شود با این حال اگر یکی از وسایل شما آسیب ببیند نوبار تمام و کمال خسارت شما را پرداخت میکند.

پنجمین دلیل | نوبار یک گوش شنوا و یک مشاور حرفه ای

قبل از انجام سفارش میتوانید با پشتیبانی 24 ساعته ی نوبار تماس گرفته و از آنها جهت انتخاب سرویس اتوبار ، تعداد کارگران و ... سوال فرمایید همچنین بعد از سفارش تیم پشتیبانی با شما تماس میگیرد و جهت خدمت رسانی بهتر مراحل سفارش شما ، رفتار راننده و ... را ارزیابی میکند. همچنین شما میتوانید با انتخاب گزینه ی ناظر ، یک مسئول را به خدمت گرفته تا بر کار کارگران نظارت کند و آنها را برای خدمات بهتر راهنمایی کند.

سامانه باربری نوبار

ششمین دلیل | رانندگان و کارگرانی مطمئن

تمامی سوابق هویتی رانندگان و کارگران در اختیار نوبار است همچنین این افراد کسانی هستند که مدت زیادی است با نوبار کار میکنند و نوبار با اعتماد کامل آنها را برای سرویس دهی به خدمتتان میفرستد.

این ها دلایلی بود که نوبار | سامانه آنلاین اسباب کشی را خدمت شما معرفی کردیم . شما هم میتوانید به راحتی از صفحه ی ثبت سفارش نوبار که در بالا اشاره شد ، درخواست اتوبار کنید و استعلام قیمت بگیرید.  همچنین میتوانید روی لینک دانلود اپلیکیشن نوبار کلیک کرده و از خدمات کامل تر در اپلیکیشن نوبار بهره مند شوید.

 

 

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بهترین راه برای یک اسباب کشی ارزان ، آسان و بدون دغدغه چیست؟

بهترین راه برای یک اسباب کشی ارزان ، آسان و بدون دغدغه چیست؟

بهترین فصل اسباب کشی، چرا پاییز زمان مناسبی است؟

بهترین فصل اسباب کشی، چرا پاییز زمان مناسبی است؟

فوت و فن های اسباب کشی آسان و بی دردسر!

فوت و فن های اسباب کشی آسان و بی دردسر!

کسب و کارها پیشنهادی
صنایع چوبی آرشیوود certificate
صنایع چوبی آرشیوود

صنایع چوبی آرشیوود

میز و صندلی گلدسیت certificate
میز و صندلی گلدسیت

میز و صندلی گلدسیت

ساج آسا certificate
ساج آسا

ساج آسا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent