visibility 5926 today 1399/5/15

میز تلویزیون کشودار، طراحی زیبا و کاربردی

میز تلویزیون کشودار این روزها یکی از طرح‌های مورد پسند ما شده است و معمولا کمتر سراغ میزهای ساده برای تلویزیون می‌رویم. تنوع طراحی در میز تلویزیون کشودار باعث شده تا دست ما در انتخاب باز باشد. طرح‌های ساده و مدرن، کلاسیک و حتی منبت‌کاری شده این میزها، هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند و می‌توان هماهنگ با دکوراسیون اصلی خانه، رنگی مناسب انتخاب کرد. در این مطلب از چیدانه با ما همراه باشید تا از میز تلویزیون کشودار و نکته‌های چیدمان آن برایتان بگوییم. در این مطلب از راهنمایی گروه حرفه‌ای کرال استند کمک گرفته‌ایم.

blog post

میز تلویزیون شیک کشودار سفید


ویژگی انواع میز تلویزیون کشودار در بازار امروز

اگر برای خرید میز تلویزیون کشودار، سراغ یک برند حرفه‌ای بروید، بدون شک متوجه ویژگی‌های زیر در محصولات آنها خواهید شد:

 • طراحی‌های متنوع و خلاقانه
 • توجه به انواع سبک‌های کلاسیک و مدرن
 • استفاده از هنر منبت‌کاری در مدل‌های لوکس
 • وجود کشو و کارایی بیشتر از یک میز تلویزیون
 • رنگ‌های متنوع و متناسب با دکوراسیون خانه
 • اندازه‎‌های مختلف از کوچک تا سایزهای بسیار بزرگ
 • میزهای مدرن مگنت‌دار و فاقد دستگیره با طراحی زیبا
 • ترکیب دستگیره‌های خاص و منحصربه‌فرد با طرح‌های کلاسیک
 • استفاده از ریل‌های مرغوب برای راحتی در باز و بسته شدن کشوها

blog post

مدل میز تلویزیون چوبی شیک

در خرید میز تلویزیون کشودار باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 • حواستان به سایز میز تلویزیون کشودار باشد تا بیش از حد بزرگ یا کوچک نسبت به تلویزیون نباشد.
 • اندازه میز تلویزیون کشودار هرگز نباید در خانه مزاحمت ایجاد کند و باید در هنگام خرید به متراژ خانه و دیوار مدنظرتان دقت کنید.
 • اگر خانه شما کوچک و جمع‌وجور است، باید میز تلویزیون کشودار با سایز متوسط انتخاب کنید. اما اگر متراژ خانه زیاد است و دغدغه پیدا کردن میزهای سایز بزرگ را دارید، باید سراغ برندی بروید که در مجموعه خود این سایز را هم تولید می‌کند و تنوع طرح‌های آن، تنها مختص میزهای متوسط و کوچک نیست. در واقع اگر خانه شما و دیوار مدنظرتان بزرگ است، هرگز نباید از میز تلویزیون کشودار متوسط استفاده کنید.

blog post

مدل میز تلویزیون چوبی شیک

 • جنس بدنه و جنس رویه میز تلویزیون کشودار بسیار مهم است و باید در مقابل ضربه و خط و خش احتمالی مقاوم باشد. کیفیت پایین جنس رویه، سبب لک شدن و پاک نشدن آن در طولانی مدت می‌شود.
 • اگر جابه‌جایی راحت برایتان در الویت است یا اگر دوست دارید گاهی اندازه میز را تغییر دهید، بهتر است سراغ میزهای چند تکه بروید. 
 • میز تلویزیون کشودار علاوه بر آن که پایه‌ای برای نگهداری تلویزیون است، شبیه یک ارگانایزر در خانه عمل می‌کند و می‌توانید بسیاری از وسیله‌های کوچک را در آن قرار دهید. هنر یک تیم حرفه‌ای در طراحی بسیار تمیز کشوها یا کمدهای این میز مشخص می‌شود. درواقع باید ظاهر طراحی به نحوی باشد که تعدد محفظه‌های نگهدارنده کشو و کمد را نشان ندهد و طراحی پنهانی داشته باشد. اما در عین حال مثل یک گنجه قدیمی جایی برای نگهداری از بسیاری از لوازم کوچک در خانه باشد.

blog post

مدل میز تلویزیون چوبی شیک

نکات استفاده از میز تلویزیون کشودار در دکوراسیون

 • در بهترین حالت، هر میز تلویزیون کشودار باید تقریبا از هر طرف تا قاب دستگاه، 10 سانتی‌متر فاصله داشته باشد.
 • اگر سبک دکوراسیون منزل شما مدرن است، باید سراغ طرح‌های ساده و در عین حال خلاق میز تلویزیون کشودار بروید. این طرح‌ها با کمک مگنت، فاقد دستگیره هستند و اصول سادگی و حذف زوایای اضافی را در طراحی مدرن رعایت کرده‌اند. در عین حال به‌راحتی باز و بسته می‌شوند و با کمک ریل‌ها، حرکت رفت‌وبرگشتی آسانی دارند.
 • اگر سبک دکوراسیون خانه شما کلاسیک است، پیشنهاد می‌کنیم که سراغ طرح‌های منبت‌کاری شده در میز تلویزیون کشودار بروید و یک محصول هنرمندانه را انتخاب کنید. در این سبک دستگیره حذف نشده است و با کمک طراحی‌های خلاقانه، دستگیره‌هایی زیبا و خوش‌دست به کار اضافه شده‌اند. راحتی در باز و بسته شدن کشوها در سبک کلاسیک نیز رعایت شده است و کیفیت ریل‌های استفاده شده در محصولات برندهای حرفه‌ای، به خوبی مشهود است.
 • توجه به رنگ را در هنگام انتخاب میز تلویزیون کشودار دست کم نگیرید. رنگ میز باید با یک یا دو تا از لوازم خانه هماهنگی داشته باشد و هرگز با تمام وسایل سالن، هم‌رنگ نباشد.

blog post

میز تلویزیون کشو دار

برای آشنایی بیشتر با انواع طرح‌های میز تلویزیون کشودار، سری به صفحه صنایع چوب کرال استند بزنید تا در میان طرح‌های مدرن یا کلاسیک و منبت‌کاری شده، انتخاب خوبی داشته باشید. در این مجموعه می‌توانید میزهای بسیار بزرگ نیز برای تلویزیون‌های سایز بالا پیدا کنید.

blog post

میز تلویزیون کشودار سفید

میزی را انتخاب کنید که تلویزیون خاموش را هم زیبا جلوه دهد

میز تلویزیون‌های امروزی تنها جنبه کاربردی ندارند و فقط یک نگهدارنده تلویزیون نیستند. این میزها جزئی از لوازم دکوراسیون خانه محسوب می‌شوند و باید ظاهری زیبا به خانه ببخشند. میز تلویزیون کشودار در بازار صنایع چوب امروزی به شکلی زیبا و منحصربه‌فرد در دو طرح مدرن و کلاسیک طراحی می‌شود و هر طرح بنا به سبک دکوراسیون خانه می‌تواند مناسب باشد.

در انتخاب میز تلویزیون باید سراغ برندی بروید که طراحی‌های زیبایی دارد و جنس اجزای به کاربرده شده در تولید محصول آنها، کیفیتی مرغوب دارد. به‌عنوان مثال از جنس چوب و ریل‌های کشوی میزهای برندی که انتخاب کرده‌اید، مطمئن شوید و نسبت به کیفیت رنگ‌آمیزی کار نیز باید حساس باشید. در واقع میز تلویزیون باید به حدی زیبا و چشمگیر باشد که در صورت خاموش بودن دستگاه تلویزیون هم، جلوه زیبایی خانه را افزایش دهد و جلب توجه کند. حواستان باشد که طراحی محصول باید به گونه‌ای باشد که سیم‌های تلویزیون و سایر دستگاه‌ها را بپوشاند و ظاهری شلوغ و نامرتب به خانه ندهد. در این حالت است که با کمی دقت در انتخاب می‌توانید یکی از دیوارهای خانه را با کمک میز تلویزیون کشودار خوش‌منظره‌تر نشان دهید.

blog post

مدل میز تلویزیون چوبی شیک

آنچه که در قیمت میز تلویزیون کشودار موثر است

 1. قیمت میز تلویزیون کشودار اول از همه به جنس چوب آن بستگی دارد. کیفیت چوب در زیبایی کار بسیار مهم است و هیچ‌گاه رنگ نمی‌تواند نامرغوب بودن چوب را در طولانی مدت پنهان کند.
 2. نحوه رنگ‌آمیزی و پولیش در قیمت میز تلویزیون کشودار بسیار مهم است. یک برند چوبی خوب را می‌توان از کیفیت رنگ‌آمیزی محصولاتش شناخت. رنگ‌هایی که حباب نداشته باشند و با مرور زمان، در اثر قرار دادن اشیا به روی آنها، کنده یا لک نشوند.
 3. اندازه یکی دیگر از پارامترهای مهم در تعیین قیمت میز تلویزیون کشودار است و بدون شک میزهای سایز بزرگ به دلیل مصرف چوب بیشتر، قیمت بالاتری دارند.
 4. نوع طراحی نیز در تعیین قیمت کار موثر است و هرچه طرح میز تلویزیون کشودار، ظرافت بیشتری داشته باشد و زمان بیشتری را برای ساخت بطلبد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت.
 5. موقعیت جغرافیایی فروشگاه نیز می‌تواند قیمت محصول را کم و زیاد کند.

blog post

مدل میز تلویزیون چوبی شیک

برای آشنایی با دیگر بایدها و نبایدهای خرید میز تلویزیون کشودار، پیشنهاد می‌کنیم سری به صفحه گروه حرفه‌ای کرال استند بزنید و از راهنمایی آنها استفاده کنید. این مجموعه با تولید انواع محصولات چوبی مثل میزهای تلویزیون در سایزهای مختلف، کابینت آشپزخانه و کمدهای دیواری متناسب با دکوراسیون منزل، شما را در چیدمان جذاب خانه کمک خواهد کرد.

برای آشنایی با دیگر نکات دکوراسیون و چگونگی استفاده از لوازم در خانه، با چیدانه همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: وسایل تزئینی کنار تلویزیون، تماشای یک صحنه خوش آب و رنگ!

مطلب پیشنهادی: میز تلویزیون کنج ، برای کدوم خونه ها مناسبه؟

مطلب پیشنهادی: میز تلویزیون چوبی، مدرن یا کلاسیک؟

فائزه میرسلطانی
نویسنده: فائزه میرسلطانی

عضو تیم تحریریه چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
کنسول چوبی روستیک؛ نقطه کانونی یک چیدمان تمام‌عیار!

کنسول چوبی روستیک؛ نقطه کانونی یک چیدمان تمام‌عیار!

1400/10/12 ادامه مطلب
میز تلویزیون دیواری، جدیدترین مدل‌های ساده و مدرن 2021

میز تلویزیون دیواری، جدیدترین مدل‌های ساده و مدرن 2021

1399/12/25 ادامه مطلب
میز تلویزیون کشودار، طراحی زیبا و کاربردی

میز تلویزیون کشودار، طراحی زیبا و کاربردی

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان و اکسسوری سارا باقرپور certificate
مبلمان و اکسسوری سارا باقرپور

مبلمان و اکسسوری سارا باقرپور

مبلمان مدرن و سازه‌های فلزی متال تهران certificate
مبلمان مدرن و سازه‌های فلزی متال تهران

مبلمان مدرن و سازه‌های فلزی متال تهران

دستگیره درب و یراق آلات کابینت | دستگیره هوشمند اچ تی ان پرایم certificate
دستگیره درب و یراق آلات کابینت | دستگیره هوشمند اچ تی ان پرایم

دستگیره درب و یراق آلات کابینت | دستگیره هوشمند اچ تی ان پرایم

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent
x