visibility 127 today 1400/7/29

کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب؛ این نمونه های خارجی کم نظیرند!

کاغذ دیواری یکی از ابزارهای بسیار منعطف و متنوع در طراحی دکوراسیون داخلی است که طرح­های آن همه افراد با هر سلیقه ­ای را راضی می­ کند. یکی از انواع طرح­ های جدید آن، کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب است. این نوع کاغذ دیواری در فضاهای مختلفی قابل استفاده است. در این مطلب با برخی از ایده­ های کاربرد کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب در دکوراسیون داخلی به پیشنهاد گروه اردهالی دکو همراه شما هستیم. این مطلب را از دست ندهید.

 

blog post

کاغذ دیواری جذاب با طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ، یک دکور خاص!

انواع متنوعی از کاغذ دیواری در بازار وجود دارد. یک انتخاب درست در طرح، رنگ و جنس کاغذ دیواری می­ تواند دکوراسیون منزل یا محل کار شما را خاص و شیک جلوه دهد. استفاده از سنگ در دکوراسیون، سختی­ های خودش را دارد. علاوه بر آن شما با استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب هزینه ­ی کمتری را صرف طراحی دکوراسیون منزل خود خواهید کرد.

 

blog post

مدل کاغذ دیواری طرح سنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

انواع کاغذ دیواری طرح سنگ، از سنگ رودخانه تا سنگ اسلب!

کاغذ دیواری­ های طرح سنگ؛ در اشکال مختلفی تولید می­ شوند. طرح سنگ طراحی شده بر روی کاغذ دیواری می­ تواند طرح یک دیوار سنگی باشد، طرح سنگ­ های رودخانه ­ای داشته باشد و یا طرح انواع سنگ طبیعی بر روی کاغذ دیواری و به شکل سه بعدی توجه شما را به خود جلب کند. به طور کلی انواع کاغذ دیواری طرح سنگ می­ تواند نقش ­های زیر را داشته باشد:

  • کاغذ دیواری طرح سنگ مرمر
  • کاغذ دیواری طرح سنگ گرانیت
  • مدل کاغذ دیواری سنگ آنتیک
  • کاغذ دیواری با طرح بتن
  • کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب

 

blog post

مدل کاغذ دیواری طرح سنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب

وقتی وارد فضایی می ­شویم که در کف و یا دیوار آن از سنگ اسلب پوشیده شده است، مطمئنا توجه ما را به خود جلب می­ کند. سنگ اسلب به سنگ ­های با ابعاد بزرگ و مسطح گفته می­ شود و به دلیل همین ویژگی برای طراحی یک دکور شیک استفاده می ­شوند. حالا به جای اینکه سنگ­ های اسلب با هزینه بالای خرید و همچنین حمل و نقل و نصب را متقبل شوید تا از سنگ در دکوراسیون استفاده کنید؛ می­ توانید به راحتی از کاغذ دیواری­ های خارجی با طرح سنگ اسلب شرکت اردهالی دکو استفاده کنید.

 

blog post

پوستر دیواری طرح سنگ

انتخاب کاغذ دیواری طرح سنگ برای دکور مدرن!

اگر طرفدار دکوراسیون مدرن هستید کاغذ دیواری طرح سنگ یک انتخاب جالب است. این نوع کاغذ دیواری بهتر است برای یکی از دیوارهایی که بیشتر مورد توجه قرار دارد استفاده شود و شما نمی­ توانید در همه دیوارها آن را استفاده کنید. در این صورت دیگر زیبا نخواهد بود.

 

blog post

کاغذدیواری خارجی مدل سنگ اسلب

کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب، 8 ایده­ جذاب دکوراسیون! 

شاید برایتان سوال باشد که این نوع کاغذ دیواری در چه فضاهایی جذاب خواهد بود. از کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب در فضاهایی مانند: نشیمن، پذیرایی، راهرو، اتاق خواب و.. می ­توانید استفاده کنید. در ادامه مطلب چندین ایده از کاربرد کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب آورده شده است.

 

blog post

طرح جدید کاغذ دیواری سنگی

1.کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب در دیوار پشت تلویزیون:

همانطور که در تصویر بالا می­ بینید؛ کاغذ دیواری طرح سنگ دیوار پشت تلویزیون را به شکل خاصی جذاب کرده است. با توجه به اینکه دیواری که تلویزیون بر روی آن یا کنار آن قرار می­ گیرد توجه را به خود جلب می ­کند در نتیجه ین کاغذ دیواری به خوبی نقش خود را ایفا خواهد کرد.

 

blog post

طرح جدید کاغذ دیواری سنگی

2.کاغذ دیواری طرح سنگ در دیوار پشت تختخواب:

یکی از عوامل موثر در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری طرح سنگ، توجه به رنگ وسایل دیگر موجود در فضا است. در این تصویر از کاغذ دیواری طرح سنگ برای دیوار پشت تختخواب استفاده شده است. بین رنگ روتختخی و دیوار و همچنین رگه­ های طلایی داخل کاغذ دیواری و کفپوش اتاق هماهنگی لطیفی ایجاد شده است.

 

blog post

طرح جدید کاغذ دیواری سنگی

3. کاغذ دیواری طرح سنگ خارجی در دیوار راه پله:

ایده­ های مختلفی برای زیبایی دیوار ره پله وجود دارد. برخی با استفاده از تابلوهای مختلف آن را تزیین می­ کنند و یا ممکن است استفاده از آینه به سلیقه بعضی دیگر از خانواده­ ها نزدیکتر باشد. کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب ایده ­ای جدید است که می­ توانید به آن فکر کنید. در تصویر بالا نمونه ­ای از کاغذ دیواری در راه پله را می­ بینید.

 

blog post

طرح جدید کاغذ دیواری سنگی

4.یک نشیمن لوکس با کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب:

رنگ تیره دیوار باعث ایجاد فضایی لوکس خواهد شد. برخی از انواع کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب رنگ­های تیره­ تری دارند و می­ توانند برای طراحی یک دکوراسیون مدرن و لوکس و جذاب استفاده شوند. در نمونه بالا کاغذ دیواری مشکی رنگ دکور سیاه و سفید نشیمن را تکمیل کرده است.

 

blog post

کاغذ دیواری جذاب با طرح سنگ

5. کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب در طراحی یک فضای دنج:

در تصویر بالا یک فضای دنج و دو نفره با استفاده از دیوار با طرح سنگ طراحی شده است. بین کفپوش سنگی، دیوار با طرح سنگ و همچنین پرده ­های بلند کنار پنجره تناسب وجود دارد و فضایی جذاب ایجاد کرده است.

 

blog post

کاغذ دیواری جذاب با طرح سنگ

6. یک ناهارخوری جذاب با دیوار طرح سنگ:

دیواری که میز ناهارخوری در کنار آن قرار می ­گیرد جزو دیوارهایی است که باید یک فکری برای خاص بودن آن کرد. تصویر بالا نمونه ­ای از استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب در فضای ناهارخوری است. بین رنگ دیوار  میز و صندلی هماهنگی وجود دارد و از شلوغی دکوراسیون کم کرده است.

 

blog post

کاغذدیواری خارجی مدل سنگ اسلب

7. کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب در فضای پشت کاناپه:

در انتخاب طرح کاغذ دیواری طرح سنگ به طرح و رنگ مبلمان توجه کنید. در تصویر بالا نمونه ­ای از کاغذ دیواری طرح اسلب در دیوار پشت کاناپه می­ بینیم که امتدادی از رنگ آبی کاناپه در دیوار ادامه پیدا کرده است که باعث حرکت چشم بر روی دیوار می ­شود.

 

blog post

کاغذدیواری خارجی مدل سنگ اسلب

8. کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب؛ در دکوراسیون کلاسیک:

یکی ازمزیت­ های کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب این است که می­ توانید در انواع سبک ­های دکوراسیون از آن استفاده کنید. این نوع کاغذ دیواری برای انواع سبک دکوراسیون مدرن، کلاسیک و یا نئوکلاسیک مناسب است. ولی باید طرح و رنگ متناسب با سبک دکوراسیون انتخاب شود. مانند نمونه تصویر بالا که در آن رگه­ های قهوه ­ای کاغذ دیواری با رنگ چوب مبلمان هماهنگ است.

 

blog post

کاغذدیواری خارجی مدل سنگ اسلب

کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب

کلام آخر:

در این مطلب با کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب آشنا شدیم. این نوع کاغذ دیواری امکان طراحی دیواری با طرح سنگ با قیمت مقرون­ به صرفه و اجرای سریع­تر از سنگ طبیعی را فراهم می­کند. با استفاده از محصولات کاغذ دیواری اردهالی دکو در کمترین زمان می ­توانید بهترین طرح را بر روی دیوار اجرا کنید.

گروه کاغذ دیواری و لمینت اردهالی دکو در زمینه فروش انواع کاغذ دیواری خارجی، لمینت، کفپوش و آینه­ های دکوراتیو فعالیت می­ کند. برای دیدن نمونه کارهای بیشتری از محصولات این گروه به پروفایل کاغذ دیواری و لمینت اردهالی دکو سر بزنید و برای سفارش کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب با کارشناسان در تماس باشید و از مشاوره های رایگان بهره­ مند شوید.

 

مطالب پیشنهادی:

سمیه زارعی
نویسنده: سمیه زارعی

عضو تحریریه وب سایت چیدانه مهندس فضای سبز و طراح محیط و منظر

more_horiz
مطالب پیشنهادی
سرامیک طرح سنگ، قشنگ تر نیست؟

سرامیک طرح سنگ، قشنگ تر نیست؟

عکس دکوراسیون داخلی سنگی خانه

عکس دکوراسیون داخلی سنگی خانه

کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب؛ این نمونه های خارجی کم نظیرند!

کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب؛ این نمونه های خارجی کم نظیرند!

کسب و کارها پیشنهادی
تولیدی ساعت ارس certificate
تولیدی ساعت ارس

تولیدی ساعت ارس

تشک اسلیپیز certificate
تشک اسلیپیز

تشک اسلیپیز

طراحان دیمان certificate
طراحان دیمان

طراحان دیمان

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent