visibility 11088 today 1394/5/20

پیشنهادی متفاوت برای مبلمان خانه های کوچک

فضاهای کوچک: همه کسانی که در خانه های کوچک آپارتمانی زندگی می کنند خوب می دانند که جای دادن و چیدمان همه مبلمان و وسایل خانه چقدر کار مشکلی است. این روزها درگیر آمادگی برای اسباب کشی هستم. تمام لحظاتی که مشغول جمع کردن وسایل خانه بودم به این فکر می کردم که کاش حداقل مبلمان جمع و جورتر و سبک تری خریده بودیم تا هم بتوانیم در این اسباب کشی ها راحت تر حمل شان کنیم و هم در خانه کوچکی که فصد داریم به آن نقل مکان کنیم فضای کمتری را اشغال کنند.

blog post

انواع مبل و صندلی مدرن

با مشورت با اعضای خانه تصمیم گرفتیم که وسایل قدیمی را به سمساری بفروشیم و برویم سراغ مبلمان مناسب تری! تا این که در حین جستجو ها مبلمان فروشگاه دی دریم توجه ام را به خود جلب کرد. با خودم فکر کردم که شاید مشکل من دغدغه افراد بسیار زیادی باشد بنابراین تصمیم گرفتم که در مطلبی کوتاه چند نمونه از محصولات این فروشگاه را به شما نیز معرفی کنم. با چیدانه همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل

blog post

انواع مبل و صندلی مدرن

با جستجوی که در وب سایت دی دریم داشتم، متوجه شدم که این شوروم دکوراسیون داخلی تنها نماینده و عرضه کننده ی انحصاری شناخته ترین برندهای اروپایی ازجمله "دیدون" آلمان، "لین قوزه" فرانسه، "کارتل" ایتالیا و "نشیمن" شیراز در ایران است. این فروشگاه با دو دفتر، یکی در هامبورگ آلمان و دیگری در تهران مشغول به فعالیت می باشد. تا قبل از این برای من پیش نیامده بود که این سبک مبلمان را در فروشگاه ها و بازار ببینم. بنابراین دیدن این تصاویر مرا خوشحال کرد.

blog post

انواع مبل و صندلی مدرن

با خودم فکر می کردم مبلمان L   شکل گزینه مناسبی هستند تا در فضای خانه کوچک ما قرار بگیرند و فضای کمی را در آن اشغال کنند. همانطور که در تصویر بالا هم مشخص است این ست مبلمان سبز و طوسی رنگ به گونه ای طراحی شده اند تا فضای بسیار کمی را اشغال کنند و در عین حال نشیمنگاه کافی برای ما و مهمانانمان را فراهم می کنند.

blog post

دکوراسیون متفاوت نشیمن

برای خانه های کوچک بهتر است مبلمانی را انتخاب کنید که دسته های لاغر و کم جایی دارند. شاید به نظرتان عجیب بیاید اما کمتر شدن عرض دسته مبل ها به داشتن فضای بیشتر در خانه کمک می کند.

مطلب پیشنهادی: راه حل های طراحی دکوراسیون خانه های خیلی کوچک

blog post

دکوراسیون داخلی خاص نشیمن

دی دریم نمونه های خوبی از این سبک مبلمان را عرضه می کند که در بین آنها مبلمان دسته چوبی بیشتر از بقیه توجه من را به خود جلب کرده است.

مطلب پیشنهادی: مبلمان رنگى، تحولى زیبا در دکوراسیون داخلى !

blog post

ترکیب رنگ طوسی و آبی در مبلمان دی دریم

اگر طرفدار دکوراسیون ایرانی و استفاده از فرش و گلیم ها با رنگ گرم هستید باید به شما بگویم با این مبلمان، دکوراسیون تلفیقی مدرن و ایرانی جذابی خواهید داشت زیرا اغلب رنگ های انتخابی روکش های مبلمان دی دریم به راحتی با رنگ این سبک فرش و گلیم ها ست می شود.

blog post

دکوراسیونی متفاوت با مبلمان مدرن ال

شاید شما هم تجربه کرده اید که وقتی از مهمان ها پذیرایی می کنید از میزهای کنار مبل بیشتر از میز وسط فضا استفاده می شود. یکی از ویژگی های جالب مبلمان دی دریم، میزهای کنار مبلی آن است که می توانید آنها را مانند یک پازل کنار هم بچینید و به عنوان میز وسط به کار ببرید. یا در مواقع لازم برای استفاده ی هر شخص آنها را که جدا از هم ابعاد کوچک تری دارند کنار هر مبل قرار دهید.

مطلب پیشنهادی: ۱۷ میز جلو مبلی متفاوت با وسایل دور ریختنی !

blog post

نمونه محصولات مبلمان دی دریم

نمونه ی دیگری از این میزها با طراحی منحنی شکل به حس پویایی و حرکت در فضا کمک خواهد کرد. دو میز با اندازه متوسط که سطح آن منحنی آزادی را نشان می دهد، وقتی کنار هم قرار می گیرند جلوه ای خاص و زیبا دارند. این دو میز را نیز می توان در بعضی از مواقع برای کاربرد بیشتر جا به جا کرد.

blog post

نمونه محصولات مبلمان دی دریم

در تصویر بالا میز زیر تلوزیون زیبایی را می بینید. با تعداد مناسب کشوهای این میز فضایی برای نگهداری از وسایل کوچک برایتان فراهم می شود.

blog post

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

دیدن سرویس خواب چوبی دی دریم یکی دیگر از تصاویری بود که مرا بسیار خوشحال کرد. تخته پشت تخت خواب حالتی مشیک دارد و طراحی کلی آن به زیبایی با ست آینه و کنسول و همچنین دراورهای زیبای آن هماهنگ شده است. این سرویس خواب نیز برای اتاق خواب های کوچک بسیار مناسب است.

مطلب پیشنهادی: ۵ راه حل ساده برای اینکه خانه کوچک تان بزرگتر جلوه کند

blog post

انواع مبل و صندلی مدرن

اگر به دنبال مبلمان اتاق کودک و یا صندلی ها با ظاهری خاص و متفاوت می گردید، دیدن محصولات دی دریم را از دست ندهید.

blog post

نمونه محصولات مبلمان دی دریم

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم که صندلی های اپن، میزها، چهار پایه های کاربردی و دراورهای مدرن این فروشگاه را فراموش نکنید. هر کدام از این وسایل می توانند به زیباتر شدن فضاهای داخلی منزل شما کمک ویژه ای بکند.
برای دیدن دیگر محصولات این فروشگاه دکوراسیون و کسب اطلاعات تماس با آنها سری بزنید به پروفایل اهالی فن دی دریم و با آنها بیشتر آشنا شوید.

اگر خانه های کوچک دارید و برای چیدمان آن دچار مشکل شده اید، سری به بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه بزنید و سوالات خود را با اهالی فن و کارشناسان چیدانه در میان بگذارید. برای اینکه بتوانیم بهتر به شما کمک کنید تصاویر مربوط به فضای خانه و مبلمانتان را نیز آپلود کنید.

مطالب بیشتر: بهترین استفاده از فضا در دکوراسیون منزل کوچک (۱)
۶ صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند!(۲)
خود نمایی چوب در دکوراسیون داخلی برای دوستداران طبیعت!
۱۲ رنگ مبلمان که با هر دکوراسیونی ست می شوند!

نویسنده: لاله داورپناه | تحریریه چیدانه

لاله داورپناه
نویسنده: لاله داورپناه

کارشناس محتوا طراح پروژه‌های معماری، دکوراسیون داخلی و فضای سبز سوابق کاری در چیدانه: عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه - نویسنده و ادیتور عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه - ادمین شبکه های اجتماعی دبیر تحریریه مجله منزل سردبیر مجله منزل مدیر دپارتمان تولیدات چندرسانه ای وبسایت چیدانه مدیر آموزش آکادمی چیدانه سوابق تحصیلی: فارغ التحصیل کاردانی معماری از موسسه آموزش عالی آپادانا- شیراز فارغ التحصیل کارشناسی معماری از موسسه آموزش عالی میرداماد- گرگان دانش آموخته دوره عالی تکنولوژی معماری از قطب علمی معماری دانشگاه تهران دانشجوی کارشناسی ارشد معماری منظر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

more_horiz
مطالب پیشنهادی
خرید مبلمان مدرن، راحتی فقط با یک اشاره!

خرید مبلمان مدرن، راحتی فقط با یک اشاره!

راهنمای خرید مبل راحتی، مشخصات مبل راحتی استاندارد چیست؟

راهنمای خرید مبل راحتی، مشخصات مبل راحتی استاندارد چیست؟

مبلمان ایرانی در طراحی صحنه هنرمندانه

مبلمان ایرانی در طراحی صحنه هنرمندانه

کسب و کارها پیشنهادی
میز و صندلی گلدسیت certificate
میز و صندلی گلدسیت

میز و صندلی گلدسیت

عایق ساختمانی تهران نانو certificate
عایق ساختمانی تهران نانو

عایق ساختمانی تهران نانو

 شرکت ساختمان سازی، ویلا سازی، طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی رنویت آرک certificate
 شرکت ساختمان سازی، ویلا سازی، طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی رنویت آرک

شرکت ساختمان سازی، ویلا سازی، طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی رنویت آرک

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent