تبلیغات
E سیب F چوب و هنر F فارست
امتیاز: 5.0 0 نظر | ثبت نظر

10 بهمن 1397

7 ترکیب رنگی جذاب با طوسی

 

رنگ طوسی: بی مقدمه می روم سر اصل مطلب ! طوسی های خوش ترکیب کدام اند؟! طوسی واقعی ترکیبی از رنگ های سیاه و سفید است این رنگ به دلیل ماهیت خنثی خود توانایی ترکیب شدن با بیشتر رنگ ها را دارد و می تواند در فضای دکوراسیون داخلی شما بسیار خوش بدرخشد ، اما باید بدانیم کدام طیف از طوسی قابلیت ترکیب مناسب با کدام رنگ را دارد. با چیدانه همراه باشید تا به شما راز این ترکیب رنگ های خیره کننده را در میان بگذاریم.

ترکیب بی نظیر طوسی با سفید

طوسی و سفید هر دو از جنس رنگ های خنثی و خوش ترکیب اند. اما ترکیب طوسی و سفید زمانی در دکوراسیون داخلی شما خیره می شوند که سفید روشن و نسبتا براق باشد و طوسی تم زغالی ومات داشته باشد این ترکیب فوق العاده ای برای نشیمن شما می شود. امتحان کنید.

مطلب پیشنهادی: با رنگ طوسی آشتی کنید!

ترکیب استثنایی طوسی با زرد

رنگ زرد براق یا زردی که ته رنگ نارنجی را با خود به همراه دارد همان رنگی است که به خوبی در کنار طوسی زغالی و یا حتی طوسی سرد و کم رنگ می نشید. انتخاب کدام رنگ طوسی بسته به میزان سلیقه ی شما نسبت به داشتن فضای گرم تر یا سرد تر است که به خوبی کی توانید از این ترکیب رنگ در فضای دکوراسیون خود استفاده کنید.

 مطلب بیشتر: معجزه چرخه رنگ در دکوراسیون منزل   

ترکیب جذاب طوسی و بنفش

اشتباه نکنید منظور از بنفش یک بنفش جیغ و براق که دل آدم را می زند نیست! بنفش خوش ترکیب ما یک بنفش با ته مایه ی طوسی و خاکستری است که به خوبی در کنار هر نوع طوسی خوش می نشیند، اما بهتر است برای داشتن ترکیب متفاوت تر و جذاب تر رنگ طوسی خود را کمی ملایم تر انتخاب کنید که ترکیب شما  بی نظیر تر باشد.

مطلب پیشنهادی: خانه ای آرام از ترکیب خاکستری با دیگر رنگ ها

ترکیب خیره کننده طوسی با سبز

رنگ سبز صدری از آن دسته رنگ های گرم و شیکی است که ترکیبش با رنگ دوست داشتنی طوسی بیش از پیش جذاب و خیره کننده می شود. به خووبی می توانید از ترکیب رنگ سبز صدری برای داشتن فضایی متفاوت و شاد و در عین حال رسمی استفاده کنید و تحسین همگان را در انتخاب این ترکیب رنگ فوق العاده بر انگیزید.

مطالب پیشنهادی: معرفی ۴ کتاب درباره رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی

ترکیب شاد طوسی و نارنجی

این ترکیب همان ترکیبی است که برای یک فضای پر انرژی به آن نیاز دارید.به طور مثال  یک رنگ نارنجی و تند و براق در کنار طوسی پر رنگ با ته مایه ی زغالی می تواند یکآشپزخانه ی متماییز و بی نهایت پر انرژی را برای شما ایجاد کند. برای تعدیل در چنین فضایی به خوبی می بینید که پایه های استیل لوازم آشپزخانه نقش مثبتی در تعادل فضایی داشته اند.

اهالی فن چیدانه در بخش رنگ و نقاشی و تجهیزات جانبی آماده اند تا زیبایی خانه های شما را دو چندان کنند.

ترکیب رنگی طوسی و صورتی

ترکیب دوست داشتنی طوسی با صورتی

این همان ترکیب شیک و مدرن و دوست داشتی است که مدت ها در جست و جوی آن بودید. این ترکیب به دلیل خاصیت ملایم خود برای فضاهایی مثل اتاق خواب که نیاز به آرامش بیشتری در آن در آن حس می شود گزینه ی بسیار مناسبی است و ترکیبی خاص و منحصر به فرد و صد البته دوست داشتنی و آرامش بخش را برای شما فراهم می آورد.

مطلب بیشتر: ۱۰دلیل برای دوست داشتن صورتی و خاکستری

ترکیب طوسی با طوسی!

جالب است بدانید که برخی دوست دارد یک رنگ خاص را برای فضای خانه یث خود انتخاب کند و دیگر تمایل یا صریح تر بگوییم جسارت امتحان کردن سایر رنگ ها با آن رنگ ندارد! ما برای این دسته از افراد هم پیشنهاد جالبی داریم ، به راحتی می توانید یک تم رنگی را با میزان روشنی و تیرگی برای فضای خود انتخاب کنید. به طور مثال رنگ طوسی که ته رنگ آبی دارد همان رنگی است فضای شما را سرد تر نشان می دهد برای تعدیل فضایی و گرما بخشیدن به این رنگ باید از طوسی با ته رنگ گرم تر مثل طوسی زغالی استفاده کنید که فضای شما را متعادل تر جلوه دهد. همین طوردر کنار آن می تواند از تم هایی طوسی که گرم تر و تیره تر می شوند و حتی زمینه ی کمی مشکی پیدا می کنند استفاده کنید. 

مطالب بیشتر:
۵ ترکیب رنگ خیره کننده در دکوراسیون منزل
۱۰ قانون برای انتخاب رنگ دیوار در دکوراسیون منزل
مبلمان رنگى، تحولى زیبا در دکوراسیون داخلى !
۷ رنگ خوش ترکیب با بنفش در دکوراسیون منزل!
۷ ترکیب رنگی جذاب با نارنجی

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 14157 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 10 بهمن 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
شرکت معماری نوین جاهد شرکت معماری نوین جاهد
5 نمونه کار

تلفن: 09124088809
مدرن استخر مدرن استخر
12 نمونه کار

تلفن: 02122253660
طرح پردازپایا طرح پردازپایا
13 نمونه کار

تلفن: 02188701840
طراحی داخلی مدرن هاوس طراحی داخلی مدرن هاوس
10 نمونه کار

تلفن: 02177293021
آرتکس آرتکس
5 نمونه کار

تلفن: 02152853
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173