7 راه جلوه گری دیوارهای سفید در دکوراسیون

دیوار: اهمیت رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی بر هیچ کس پوشیده نیست، این رنگ معجزه گری است که در یک چشم بهم زدن دکوراسیون داخلی خانه شما را از این رو به آن رو می کند. فقط کافی است تا به آن اعتماد کنید.شاید هم به همین دلیل باشد که رنگ سفید به عنوان رنگ سال 2016 انتخاب شده است.  اما باید این را هم در نظر گرفت که سفیدی مطلق در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای خانه حس یکنواختی و کسالت را القا می کند و باید حتما در کنار رنگ سفید از رنگ های دیگری نیز بهره برد. به همین خاطر ما هم پیش خودمان فکر کردیم که شاید بد نباشد به شما بگوییم اگر در خانه تان دیوارهای سفید دارید چگونه از آن لذت ببرید و آن را زیبا تر جلوه دهید. این مطلب را از دست ندهید چرا که می تواند به شما در ایجاد تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان کمک کند.

blog post

طراحی اتاق کودک

دیوارهای سفید در دکوراسیون مینیمال و مدرن

حتما پروژه برجسته ایل خانه را که در مطلب ایلخانه همنشینی مدرن خانواده ایرانی، به شما معرفی کردیم را به یاد دارید. در طراحی دکوراسیون داخلی مینیمال و مدرن این خانه بر خلاف نمای خارجی ساختمان، رنگ سفید بسیار به چشم می خورد. گاهی این دیوارها با قفسه هایی که درونشان اسباب بازی های رنگارنگ کودکان خانه وجود دارد تزیین شده و گاهی هم همان طور ساده رها شده اند. با وجود حرکت های متعددی که روی دیوار سفید انجام گرفته باز هم فضا ساده، تمیز و مینیمال جلوه می کند. این از خواص ویژه رنگ سفید است.

blog post

دکوراسیون اتاق غذاخوری پروژه آقای اسدی

کاغذ دیواری در کنار دیوار سفید

در کنار دیوارهای سفیدتان می توانید با کاغذ دیواری، تغییر دکوراسیون بی دردسر را تجربه کنید، کاغذ دیواری های متضاد با رنگ سفید بر روی یک یا دو دیوار، راه حلی است تا زیبایی دیوارهای سفیدتان بیشتر شود. در عکس بالا یک اتاق غذاخوری را می بینید که همه اجزا و عناصر آن یعنی میز غذاخوری، دیوارها و کف آن سفید است و فقط حضور رنگ متضاد آن یعنی رنگ مشکی در بعضی از قسمت ها به چشم می خورد، اما چه چیزی باعث می شود تا این اتاق کسالت بار و یکنواخت به نظر نیاید؟ درست است حضور یک کاغذ دیواری با رنگ بنفش در میان دیوار های سفید رنگ است.  

تابلوهای رنگارنگ روی دیوارهای سفید 

تابلوهایی که پر از رنگ های شاد و سرزنده هستند، همیشه جذاب و پر طرفدار بوده و هستند، آن ها عناصر قدرتمندی هستند که با حضورشان در یک اتاق و مخصوصا بر روی یک دیوار سفید تبدیل به نقطه عطف  اتاق می شوند، باور ندارید؟ نگاهی به عکس بالا بیاندازید و ببینید که چگونه فضای نشیمن به آن بزرگی که رنگ غالبش سفید است چگونه تحت تاثیر تابلوی پر از رنگ روی دیوار قرار گرفته است. حالا اگر فکر می کنید که دیوارهای سفید شما به همچنین تابلوهایی نیاز دارند، ویترین کالاهای چیدانه در کمترین زمان ممکن شما را به خواسته تان می رساند. 

نقاشی کرن روی دیوارهای سفید 

دیوارهای سفید رنگ می توانند به منزله نمایشگاه هایی باشند برای هنر نقاشی شما. بدون هیچ ترسی قلم به دست بگیرید و روی دیوارهای سفید منزل تان نقاشی بکشید و بعد با افتخار به آن نگاه کنید و مطمئن باشید که دیگران نیز از دیدن این نقاشی ها لذت خواهند برد، اگر خیلی برای انجام این کار شجاع نیستید پس بهتر است نگاهی به عکس بالا بیاندازید، مطمئن هستم زیبایی های این نقاشی ها شما را وادار به انجام این کار می کند. 

استفاده از طرح های خلاقانه روی دیوار سفید

عکس بالا یک ایده خلاقانه دیگر را به شما نشان می دهد که به وسیله آن می توانید دیوارهای سفید رنگ اتاق کودک تان را حسابی دگرگون کنید و کودکانتان را سر ذوق بیاورید.  می توانید طرح لگو ها را به وسیله نقاشی یا حتی خود اسباب بازی لگو روی دیوار بیاورید یا این که آن ها را مانند یک دیوارپوش روی دیوارها کار کنید، به هر حال هر کدام از روش ها را که انتخاب کنید حسابی کودکانتان را غافلگیر خواهید کرد. 

blog post

طراحی مدرن مطب دندانپزشکی لوندر

 طراحان داخلی، طرفداران پر و پا قرص رنگ سفید

بسیاری از طراحان داخلی رنگ سفید را امضا و نشانه طراحی خود می کنند و فضاهایی فرا مدرن و خیره کننده را با رنگ سفید و استفاده از تضاد پر رنگ آن با رنگ های تیره ایجاد می کنند. اگر خودتان نمی توانید برای دیوارهای سفید خانه تان تصمیم بگیرید، خب به سراغ شرکت های معماری و دکوراتورها بروید و از آن ها کمک بخواهید، تصمیم گرفتن در رابطه با این موضوع چندان هم سخت نیست، عکس بالا به شما نشان می دهد که چگونه یک طراح داخلی می تواند به خلاقانه ترین شکل ممکن چهره یکنواخت دیوارهای سفیدتان را عوض کند و حتی به آن کاربری جدیدی هم بدهد. 

blog post

نورپردازی منزل مسکونی

نورپردازی دیوارهای سفید

یادتان هست در مطلب ۷ پیشنهاد کاربردی برای فرو رفتگی های دیوار راهکارهای کاربردی را برای فرورفتگی های دیوار  بررسی کردیم، خب شما هم می توانید از همین ترفندهای ساده دکوراسیونی برای دیوارهای سفید تان استفاده کنید اما به شرطی که بعد از این که فرورفتگی های را برای گذاشتن لوازم دکوری در دیوار اجرا کردید حتما به وسیله نورپردازی اون ها رو زیباتر کنید. 

ما خیلی خوشحال خواهیم شد اگر بدانیم شما چگونه از دیوارهای سفید خانه خود لذت می برید، عکس های آن را با ما در مشاوره دکوراسیون به اشتراک بگذارید تا برای تولید مطالب بعدی از آن ها استفاده کنیم. 

راجع به دیوار ها بیشتر بدانیم: 
تایپوگرافی زیبا از حروف انگلیسی در دکوراسیون منزل
انواع طرح کاغذ دیواری و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی
دیوار شیشه ای با طرح های زیبا در دکوراسیون داخلی منزل
۸ کاغذ دیواری که شما را به اشتباه می اندازد!
مزایا و کاربرد های دیوار کاذب کناف در طراحی داخلی

نویسنده : شمیم آقازاده |گردآوری در تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
7 راه جلوه گری دیوارهای سفید در دکوراسیون

7 راه جلوه گری دیوارهای سفید در دکوراسیون

قیمت کاور مبلمان، هزینه پیراهن مبل شما چقدر است؟

قیمت کاور مبلمان، هزینه پیراهن مبل شما چقدر است؟

1398/12/10 ادامه مطلب
طرح کاغذ دیواری پتینه، بهترین پوشش برای دیوار

طرح کاغذ دیواری پتینه، بهترین پوشش برای دیوار

کسب و کارها پیشنهادی
کابینت و دکور آشپزخانه آفاق چوب certificate
کابینت و دکور آشپزخانه آفاق چوب

کابینت و دکور آشپزخانه آفاق چوب

گروه معماری بهار بهستانی certificate
گروه معماری بهار بهستانی

گروه معماری بهار بهستانی

سقف و سوله متحرک کیااسکای certificate
سقف و سوله متحرک کیااسکای

سقف و سوله متحرک کیااسکای

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent