ام‌دی‌اف سفید و ترکیب آن با رنگ‌های دیگر در دکوراسیون

ام‌دی‌اف سفید و ترکیب آن با رنگ‌های دیگر در دکوراسیون

محتوای حمایت شده

بی‌شک هیچ رنگی را بهتر از سفید نمی‌توانید پیدا کنید که با حضورش به دیگر رنگ‌ها معنا و بستری برای جلوه‌گری ببخشد، این رنگ قدرتمند تنها رنگی است که قابلیت ترکیب با تمام رنگ های دیگر را دارد و در کنار هر کدام هم خوش بدرخشد. رنگ سفید فضا را بزرگتر نشان می‌دهد و به عنوان پس‌زمینه برای تابلوها و مبلمان رنگی به کار می‌رود. این رنگ همچنین برای استفاده در اتاق‌های مختلف مناسب است و با تمام سبک‌های دکوراسیون از مدرن تا روستیک نیز سازگار است.

فیلم نت

اهمیت رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی بر هیچ کس پوشیده نیست و به همین دلیل در این مطلب می‌خواهیم با کمک سامانۀ خدمات کی پلاس به شما نشان دهیم این رنگ چگونه می‌تواند با دیگر رنگ‌ها ترکیب شود. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ترکیب رنگ سفید و صورتی

ترکیب سفید و صورتی لطافت و ملاحت خاصی را به فضای داخلی و دکوراسیون خانه می‌بخشد. البته باید توجه کنید رنگ صورتی نباید خیلی پررنگ و براق باشد، رنگ صورتی‌ای که در کنار رنگ سفید استفاده می شود، باید ملایم‌تر باشد. برای اینکه نشیمن لطیف و ملایمی داشته باشید، می‌توانید از این ترکیب در مبلمان استفاده کنید. به این ترتیب که بدنۀ مبل‌ها سفید رنگ باشد و روکش مبلمان از پارچۀ مخمل صورتی باشد. زیبایی این مبلمان را فرشی با همین طیف رنگی کامل می‌کند. بهتر است پارچه‌ها ساده باشند، پارچه‌های طرح‌دار را بگذارید برای کوسن‌ها.

اگر دوست ندارید از ترکیب سفید و صورتی در مبلمان استفاده کنید، راه دیگر این است که این ترکیب را روی دیوارهای خانه بنشانید؛ آن هم با استفاده از کاغذدیواری. کاغذدیواری‌ها تغییر دکوراسیون بی دردسر را برای شما مهیا می کنند. این به خود شما بستگی دارد که زمینه را سفید در نظر بگیرید یا صورتی. اگر برای زمینه رنگ صورتی را انتخاب کردید، می‌توانید عناصر تزئینی مانند شلف‌ها یا حتی تابلوهای زیبا را از رنگ سفید انتخاب کنید و به وسیله آنها نمای دیوار را تغییر دهید.

ترکیب رنگ سفید و بنفش

اگر قصد دارید رنگ سفید را با رنگی مانند رنگ گرم بنفش ترکیب کنید، باید دقت کنید که این بار، این رنگ سفید است که باید حضور بیشتری نسبت به بنفش در فضا داشته باشد. اگر حضور رنگ بنفش بیشتر باشد، باعث خستگی چشم و یکنواختی فضا می‌شود. رنگ‌ها باید به تعادل در خانه استفاده شوند تا آن زیبایی مدنظر را در دکوراسیون داخلی خانه به وجود بیاورند.

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

اگر قصد دارید سفید را به تنهایی در دکوراسیون داخلی استفاده کنید، باید به آن بافت، طرح و نقش بدهید تا از حس کسالت‌آور آن کم کنید. ترکیب‌های جالب از بافت‌های مختلف در دکوراسیون خانه به شما کمک می کند تا تجربه‌ای متفاوت‌تر از دکوراسیون داخلی منزلتان داشته باشید.

ترکیب رنگ سفید و قهوه ای

این ترکیب یکی از دوست‌داشتنی‌ترین ترکیب‌های رنگی است. خانه‌ای دلچسب و دوست داشتنی مانند قهوه! سفید را می‌توانید با رنگ قهوه‌ای ترکیب کنید، این ترکیب برای اتاق خواب بسیار دلپذیر است. روتختی‌ را می‌توان رنگ قهوه‌ای  و سرویس خواب را هم رنگ سفید انتخاب کرد. با این کار تعادل خوبی در اتاق خواب برپا خواهد شد.

سفید و قهوه‌ای را می‌توان با استفاده از ترکیب متریال‌های مختلف مانند صفحات پلکسی سفید و چوب هم به وجود آورد. رنگ گرم چوب، یکنواختی رنگ سفید را از بین خواهد برد و رنگ سفید هم زمینه را برای هنرنمایی رنگ قهوه‌ای چوب آماده می‌کند. زیبایی این ترکیب را می توانید در عکس پایین به راحتی ببینید.

ترکیب رنگ قرمز و سفید

این ترکیب یکی از هیجان‌انگیزترین ترکیب‌های رنگی است. رنگ سفید دریچه‌ای است برای نشان‌دادن جذابیت رنگ قرمز. به اعتقاد کارشناسان کی پلاس، بهترین مکان برای استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی، اتاق پذیرایی است. قرمزهای اشتهاآور همان چیزی است که برای غذاخوری به آن احتیاج دارید.


در نهایت می‌توانیم بگوییم رنگ سفید در دکوراسیون داخلی جزو پرکاربردترین و محبوترین رنگ‌هاست؛ چرا که رنگ‌های دیگر در کنار آن درخشان‌تر و زیباتر جلوه می‌دهند، در هر سبکی دکوراسیون داخلی از مدرن گرفته تا بوهو و اسکاندیناوی قابل استفاده است. در نتیجه برای هر فضایی در منزل آشپزخانه، نشیمن یا اتاق خواب برای ترکیب با دیگر رنگ‌ها مناسب‌ترین گزینه است.

برای راهنمایی بیشتر و ثبت سفارش در زمینۀ دکوراسیون داخلی می‌توانید به راحتی در سایت سامانه خدمات کی پلاس ثبت نام و مشخصات خدمت مورد نیاز خود را وارد کنید.

متخصصان چیدانه

مشاهده بیشتر

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه