امتیاز: 1.9 0 نظر | ثبت نظر

28 بهمن 1394

8 ایده ساده برای کروات و کمربندهای دست و پا گیر!

طبقه بندی و نظم دهی: جای کراوات و کمربند های شما کجاست؟ آیا جای مشخصی را برای طبقه بندی و نظم دهی آن ها در نظر دارید؟ اگر چنین نیست با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا ایده های بی نظیری را برای سر و سامان دادن به آن ها با شما در میان بگذاریم، با ما همراه باشید.

اگر قصد تهیه کمد یا کشو دارید،کشوها و کمدهای خود را برای این منظور طراحی کنید به سادگی می توانید از نجار خود بخواهید که برای کروات و کمربند شما فضایی را اختصاص دهد و به آن ها سر و سامان دهید.

یک ایده ی جالب دیگر استفاده از رگال های کوچک برای آویزان کردن کروات و کمربند شماست. فضایی در کمد لباس خود به آن ها اختصاص دهید و با نصب آن ها همیشه کراوات و کمربند مرتب و منظم داشته باشید.

هنگر های دیواری بهترین گزینه برای خانه هایی با فضاهای کوچک است، به خوبی آن ها را می توانید پشت درب ها نصب کنید و به فضای خود سر و سامان دهید.

برای فضای کمد خود بخشی را مانند ویترین بسازید و کراوات های خود را روی آن قرار دهید با این ایده هم فضای شما نظم و ترتیب می یابد هم یک اثر هنری بی نظیری خواهید داشت، امتحان کنید حتما لذت خواهید برد.

فرو رفتگی های روی دیوار فضای مناسبی برای ایجاد طبقات و شلف هاست، می توانید این فضاها را طبقه بندی کنید و کراوات و کمربند خود را روی آن ها قرار دهید و همیشه آن را دم دست خود داشته باشید.

بخشی از فضای کمد خود را برای کراوات ها و کمربند ها جدا کنید، و روی آن هنگر های کوچک و با فاصله نصب کنید، حتی می توانید برای این منظور از میخ های بزرگ نیز استفاده کنید، و کمربند و کراوات های خود را روی آن ها آویزان کنید و لذت ببرید.

دیوارهایتان را با کراوات های خود تزئین کنید! اگر تعداد زیادی کراوات یا کمربند های رنگارنگ دارید، به جای پنهان کردن آن ها در دل کمد ها، از آن ها به عنوان تزئینات استفاده کنید، با یک طناب کنافی و چند کراوات رنگارنگ فضای داخلی خود را متماییز کنید وعلاوه بر نظم بخشیدن به کراوات های خود، یک دیوار آویز تزئینی خودتان بسازید!

یکی راه حل مقرون به صرفه ی دیگر برای نظم بخشیدن به کروات ها و کمربندهای شما استفاده از جعبه تقسیم هاست، به سادگی می توانید فضای کشو های خود را برای این منظور تقسیم بندی کنید و به وسایل خود نظم و ترتیب ببخشید.

خوشحال می شویم ایده های رنگارنگ خود را با ما در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه به اشتراک بگذارید.

مطالب پیشنهادی دیگر برای طبقه بندی و نظم دهی خانه ی شما :
بهترین ایده ها برای جاجورابی و لباس های کوچک
۱۰ ایده ی منحصر به فرد برای نظم بخشیدن به زیورآلات شما!
۹ ایده برای نظم دهی سشوار و لوازم آرایشی
۱۰ ایده خلاقانه در کابینت آشپزخانه برای جا ادویه ای!
۷ ایده ی متفاوت برای جامجله ای در دکوراسیون داخلی
۷ ایده برای نظم بخشیدن به دکوراسیون اتاق کودک
رازهای حرفه ای برای داشتن یک کمد لباس تمیز و منظم
۸ ایده نظم دهی آسان به ریخت و پاش آشپزخانه!
نظم بخشیدن به خانه با ۱۰ ایده آسان و ارزان


نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 6377 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 28 بهمن 1394

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه معماری آمیتیست گروه معماری آمیتیست
7 نمونه کار

تلفن: 09191499136
مبلمان و طراحی داخلی دوژه مبلمان و طراحی داخلی دوژه
7 نمونه کار

تلفن: ٠٧١٣۶٢۵۶۴٨٩
مبلیران اصل مبلیران اصل
14 نمونه کار

تلفن: 02144444967
آرت والا Artwala آرت والا Artwala
16 نمونه کار

تلفن: 02140779716
ژین کانسپت ژین کانسپت
13 نمونه کار

تلفن: 09123708912
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173