چگونه سقف منزل را با آسمان مجازی زیبا کنید؟

سقف: آیا تا به حال راجع به آسمان های مجازی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها و فضاهای مختلف شنیده اید؟ این سقف های جذابیتی را به خانه تان اضافه می کند که بی شک اگر با آن آشنا شوید نمی توانید ساده از کنار آن ها عبور کنید. این سقف های مجازی آسمان را به اتاق شما می آورد و باعث می شود تا حس کنید فقط به اندازه یک بلند شدن از جا با آسمان فاصله دارید. این مطلب می خواهد به شما این سقف های مجازی را معرفی کند، پس تا انتهای این مطلب جذاب با چیدانه همراه باشید. 

blog post

آسمان مجازی در دکوراسیون اداری

آسمان مجازی چیست؟ 

آسمان های مجازی در واقع مانند سقف های کاذبی هستند که دارای طرح هایی به شکل آسمان های مختلف هستند. این سقف های کاذب وقتی نصب می شوند آسمان را به فضاهای داخلی خانه و محل کار شما می آورند. البته بیشتر کاربرد این آسمان های مجازی در مراکز و فضاهای درمانی است زیرا این سقف ها خاصیت درمانی هم دارند و باعث کاهش استرس می شوند. برای این که بیشتر با این آسمان های مجازی آشنا شویم به سراغ شرکت آسمان و پنجره مجازی کارانا رفتیم تا از تجربیات و نمونه کار های آن ها برای این مطلب استفاده کنیم. 

blog post

اجرای آسمان مجازی

آسمان مجازی در راهرو ها 

استفاده از آسمان های مجازی می تواند یکی از۱۰ ایده فریبنده تزیین راهرو ها در دکوراسیون منزل باشد آن هم درست زمانی که نمی دانید با راهروی طولانی خانه تان باید چه کار کنید. عکس بالا یکی از زیباترین انواع آسمان های مجازی مناسب برای راهروها را به شما نشان می دهد. 

blog post

آسمان مجازی در دکوراسیون اداری

نشیمن هایی زیبا با آسمان های مجازی 

آسمان های مجازی می توانند مهمان نشیمن های خانه شما باشند و با حضور شان باعث شوند تا دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن خانه شما خاص و منحصر به فرد باشد. یادتان باشد که ایده های کوچک، تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل را به وجود می آورند. 

blog post

اجرای آسمان مجازی کارانا

لابی های دکور شده با آسمان های مجازی 

برای این که لابی های جذاب تر و گیرا تری داشته باشید، می توانید از این آسمان های مجازی کمک بگیرید. این آسمان ها به شما کمک می کند تا دکوراسیون داخلی لابی های شما متفاوت تر از آنچه که به صورت معمول می بینیم باشد. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: نکات کلیدی در طراحی لابی مجتمع مسکونی

blog post

اجرای آسمان مجازی کارانا

استخرها و آسمان های مجازی 

یکی دیگر از فضاهایی که با استفاده از آسمان های مجازی می تواند جذاب تر و زیباتر باشد، استخر ها هستند. معمولا استخرها نمی توانند دارای دکوراسیون های خاص به غیر از همان مبلمان ها و نهایتا دیوار پوش های جذاب باشند، اما حضور این آسمان های مجازی می تواند آن تفاوتی که مد نظر شما است را در فضا ایجاد کنند، کافی است تا نگاهی به عکس بالا بیاندازید. 

blog post

سقف کشسان استخر

پنجره های مجازی 

گروه آسمان و پنجره مجازی کارانا، همان طور که از اسمش هم مشخص است؛ فقط در امر و زمینه طراحی آسمان های مجازی فعالیت نمی کند. یکی دیگر از محصولاتی که این شرکت در اختیار شما قرار می دهد پنجره های مجازی هستند، این پنجره ها دقیقا کارکرد و کاربردی مطابق آسمان های مجازی دارند با این تفاوت که آسمان های مجازی روی سقف ها نصب می شوند و پنجره های مجازی روی دیوارها. 

blog post

اجرای آسمان مجازی

در پایان از گروه آسمان و پنجره مجازی کارانا که با عکس های خود ما  را در نوشتن این مطلب یاری کردند تشکر می کنیم. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از این گروه و دست یافتن به اطلاعات تماس آن ها می توانید به پروفایل اهالی فن گروه آسمان و پنجره های مجازی کارانا در وبسایت چیدانه مراجعه کنید. 

مطالب بیشتر: آسمان مجازی طراحی سقف به رنگ آبی بیکران
ایده های کاربردی برای طراحی سقف در دکوراسیون منزل
۷ پیشنهاد عالی برای پوشش سقف حیاط خلوت، پاسیو و نورگیر
۷ معجزه تیرهای چوبی در سقف!
۱۳ ترفند ساده که سقف کوتاه منزل را بلندتر نشان می دهد!

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
طراحی سقف آشپزخانه، آشپزی آرام زیر این 20 سقف مدرن!

طراحی سقف آشپزخانه، آشپزی آرام زیر این 20 سقف مدرن!

8 گچبری کلاسیک برای دکوراسیون شاهانه

8 گچبری کلاسیک برای دکوراسیون شاهانه

1397/10/22 ادامه مطلب
آسمان مجازی، 20 مدل سقف کاذب رویایی!

آسمان مجازی، 20 مدل سقف کاذب رویایی!

1395/12/21 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
کابینت و کمدهای ریلی آبتین certificate
کابینت و کمدهای ریلی آبتین

کابینت و کمدهای ریلی آبتین

تولیدی ساعت ارس certificate
تولیدی ساعت ارس

تولیدی ساعت ارس

فرش فرهی certificate
فرش فرهی

فرش فرهی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent