Chidaneh.com placeholder image

بهترین ایده ها برای جای رختخواب در خانه های کوچک!

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: جای رختخواب ها در خانه ی شما کجاست؟! حتما در خانه ی شما هم رخت خواب و سایر منسوجات اضافی برای مهمانانتان در نظر گرفته اید، اما اینکه بهترین محل برای قرار دادن رختخواب ها به خصوص در خانه های کوچک کجاست موضوعی است امروز در چیدانه به آن می پردازیم با ما همراه باشید.

مبلمان اداری راحتیران

اولین فضایی که برای جای دادن رختخواب ها به ذهن همه ی ما می رسد استفاده از فضای کمدها می باشد، برای این منظور فضای کمد خود را طبقه بندی و به آن نظم دهید، حتی می توانید از پک های بزرگی که برای این منظور در بازار موجود است استفاده کنید و نظم خاصی به فضای کمد خود بدهید.  

برای فضاهایی که کمد های کوچک و اندک دارند و فضایی برای قرار دادن رختخواب ها ندارند، استفاده از تختخواب های جک دار گزینه ی بسیار مطلوبی محسوب می شود، که به خوبی می توانید در قسمت زیر آن پتوها و سایر کالای خواب خود را جای دهید.  

اگر فضای کوچکی دارید و یا فضای شما دارای قناسی است، پس بهترین گزینه برای شما یک تخت خواب طراحی شده است از نجارتان بخواهید بسته به فضای داخلی شما و موقعیت اتاق خواب مورد نظر در تختتان فضایی را برای جای دادن رختخواب ها براتان تعبیه کند و به سادگی لوازم خود را در آن جای دهید.

فضای زیر تخت بهترین محل برای جای دادن رختخواب های اضافی است به خوبی می توانید از این فضا استفاده کنید کافی است تخت خود را برای این منظور طراحی کنید و از آن استفاده نمایید.

تختخواب های طراحی شده بهترین گزینه برای جای دادن رختخواب های شما محسوب می شوند به سادگی می توانید فضایی در سر تخت خود تعبیه کنید و پتو ها و یا سایر کالای خواب خود را در آن جای دهید.

در هنگام انتخاب رختخواب ها دقت کنید، انتخاب رخت خواب های جمع و جور و یا رختخواب هایی که به سادگی بسته بندی می شوند و کم جا هستند می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد، به راحتی می توانید از این سبک رخت خواب ها برای فضاهایی مانند اتاق کودک استفاده کنید .

اگر در حال طراحی و دکوراسیون فضای داخلی خود هستید، یک نیم طبقه در فضای اتاق خوابتان می تواند شما را نجات دهد، و به سادگی فضایی را برای قرار دادن رخت خواب ها در اختیارتان قرار دهد.

اگر در بازار به دنبال تشک و کالای خواب دلخواه خود می گردید. سری به بخش ویترین محصولات چیدانه بزنید و از انواع تشک های موجود در بازار آگاه شوید. برای آشنایی بهتر و بیشتر با تولیدکنندگان و وارد کنندگان فعال در این حوزه به بخش کالای خواب در اهالی فن چیدانه بروید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به شرکت های مختلف را ببینید و نمونه محصولات آنها را بررسی کنید. 

مطالب بیشتر:این نکات را در انتخاب رو تختی مناسب فراموش نکنید!
چگونه عمر تشک خوش خواب را افزایش دهیم؟
رازهای شستشو و نظافت کالای خواب برای یک خواب سالم
۱۰ ایده ترکیب اتاق خواب و نشیمن در آپارتمان های کوچک
۸ راه حل کمبود جای مهمان ها در خانه های کوچک!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه