Chidaneh.com placeholder image

10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفند های دکوراسیون: فرقی نمی کند کجای دنیا زندگی می کنید و یا از چه سطح و طبقه ی اجتماعی هستید بیشتر ما دوست داریم با دکوراسیون با کمترین هزینه اما لوکس و گران بها داشته باشیم! شاید در نگاه اول این موضوع کمی دور ذهن و غیر منطقی به نظر برسد اما گاهی می توان با کمترین هزینه و تغییرات جزیی فضای پیرامون خود را تبدیل به فضایی لوکس و گران بها کنیم. به همین منظور چیدانه امروز ترفند های ساده و مقرون به صرفه ای برای شما در نظر گرفته است با ما همراه باشید.

گچبری های ساده برای دکوراسیون لوکس

مبلمان اداری راحتیران

گچبری های ساده برای دکوراسیون لوکس

گچبری کلاسیک برای دکوراسیون شاهانه یکی از مواردی است که به خوبی می تواند چهره ی دکوراسیون شما را دگرگون کند، این گچبری را علاوه بر سقف می توانید به عنوان قاب آینه ها و یا شومینه ها استفاده کنید و چهره ی خاصی به دکوراسیون خود ببخشید.

انتخاب کفپوش چوبی برای دکوراسیون لوکس

انتخاب کفپوش چوبی برای دکوراسیون لوکس

کفپوش چوبی یکی از مواردی است که در لوکس بودن فضای شما تاثیر به سزایی دارد. کفپوش های چوبی معمولا هزینه ی بالایی دارند اما شما می توانید به جای چوب طبیهی از کفپوش های طرح چوبی و یا کفپوش های لمینیتی موجود در بازار استفاده کنید که ظاهر منحصر به فردی به فضای شما خواهد بخشید.

انتخاب منسوجات لوکس برای دکوراسیون

انتخاب منسوجات لوکس برای دکوراسیون

نیازی نیست برای تغییر ظاهر دکوراسیون خود مبلمان خود را عوض کنید، کافی است پارچه ی رو مبلی خود را از میان رنگ و طرح های لوکس انتخاب کنید و به سادگی ظاهر دکوراسیون خود را تغییر دهید.

 کوسن های بزرگ برای دکوراسیون لوکس

کوسن های بزرگ برای دکوراسیون لوکس

همان طور که گفتم نیازی نیست برای تغییر ظاهر دکوراسیون خود مبل خود را عوض کنید کافی است به جای آن کوسن های خود را تعویض کنید و یا حتی کوسن های بزرگ به آن اضافه کنید با این کار ظاهری خاص به فضای خود خواهید بخشید.

انتخاب پارچه مناسب برای کوسن ها

انتخاب پارچه مناسب برای کوسن ها

 وقتی کوسن را به مبلمان خود اضافه کرده اید با یک ترفند ساده می توانید ظاهر لوکس آن را چندین برابر کنید، کافی است برای آن پارچه های مخملی یا پارچه های ساتن با رنگ های لوکس و شاهانه انتخاب کنید تا ظاهر دکوراسیونتان منحصر به فرد تر شود.

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون لوکس

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون لوکس

یک پالت رنگ ساده اما غنی به سادگی می تواند فضای دکواسیون شما را منحصر به فرد کند، اگر دوست دارید دکوراسیونی به سبک شاهزاده ها داشته باشید پیشنهاد من به شما انتخاب رنگ های اعیانی است که به خوبی می توانید با آنها دکوراسیون لوکس و کم هزینه داشته باشید.

نورپردازی خاص برای دکوراسیون لوکس

نورپردازی خاص برای دکوراسیون لوکس

برای داشتن یک دکوراسیون لوکس نیازی به خرید یک چلچراغ اعیانی ندارید! کافی است یک نورپردازی ایده آل داشته باشید و آن را با یک آباژور و لوستر خاص ترکیب کنید تا ظاهری محسور کننده به فضای شما ببخشد!

انتخاب رنگ سیاه برای درب ها

انتخاب رنگ سیاه برای درب ها

تعجب نکنید! گاهی با برجسته کردن یک عنصر همیشگی در فضای داخلی می توانید چهره ی دکوراسیون خود را زیر رو کنید و زیبایی خاصی با کمترین هزینه به فضای داخلیتان ببخشید.

استفاده از دکوری های کریستالی در دکوراسیون لوکس

استفاده از دکوری های کریستالی در دکوراسیون لوکس

یکی از لوازمی که در اکثر خانه های لوکس قرار دارد ویترین هایی پر از ظروف کریستالی است! اما من نمی خواهم به شما پیشنهاد یک ویترین کنده کاری شده و با ظروف کریستالی آلمانی را بدهم! بلکه پیشنهادم به شما این است که از فرو رفتگی های دیوار خود استفاده کنید و یک ویترین خودتان بسازید! کافی است چند طبقه قرار دهید و روی آن را با ظروف کریستالی ساده و وطنی پر کنید!

رنگ طلایی برای دکوراسیون لوکس

رنگ طلایی برای دکوراسیون لوکس

دست سازهای طلایی کم هزینه برای دکوراسیون لوکس! خواندن این مطلب را از دست ندهید این مطلب به سادگی آموزش ساخت دکوری های طلایی رنگ لوکس با کمترین هزینه را برای شما مطرح می کند و می توانید به سادگی با ایده های آن دکوراسیون خود را زیر رو کنید!

خوشحال می شویم نظرات و ایده های خود را برای داشتن یک دکوراسیون لوکس اما مقرون به صرفه! در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. اگر شما هم دکوراسیونی به سبکی خاص دارید، از طریق همکاری با تحریریه چیدانه آن را معرفی کنید.

مطالبی که شما را بیشتر با دکوراسیون های لوکس آشنا می کند:
ایده های ساده لوکس ترین خانه های جهان !
ویدئو: زندگی لوکس با تکنولوژی
دکوراسیون خانه لوکس با این ۶ وسیله دکوری
دکوراسیون داخلی لوکس به سبک کوکو شانل
اتاق خواب های لوکس با رنگ طلایی!
کف پوش چرمی برای فضاهای لوکس!
۲۰ نکته طلایی برای لوکس‌پسندها!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه