با ظروف مسی دکوراسیون منزل خود را دگرگون کنید!

تجهیزات آشپزخانه: کمتر کسی است تجربه ی استفاده از ظروف مسی را به یاد نیاورد. ظروف مسی از جمله ظروف پر کاربرد و پر طرفدار تا دهه های گذشته محسوب می شد و گذشتگان ما بر این باور بودن که پخت غذا در ظروف مسی خوش طعم تر خواهد شد و ارزش غذایی آن بالاتر می رود. در باب فواید و مضرات ظروف مسی نقل های بسیاری است که در حوصله ی این مطلب نمی گنجد. اما امروز در چیدانه می خواهیم از زیبایی ظروف مسی در دکوراسیون صحبت ما با ما همراه باشید.

ظروف آشپزخانه مسی

ظروف آشپزخانه مسی

شما می توانید به سادگی ظروف آشپزخانه مسی را با تم هایی از چوب و یا حصیر تلفیق کنید و ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون فضای آشپزخانه خود ببخشید.

ظروف پخت مسی

ظروف پخت مسی

قابلمه های مسی یکی از ظروف کاربردی و جذاب برای آشپزخانه شما محسوب می شود. علاوه بر آن که پخت غذا در ظروف مسی به دلیل رنگ زیبایی دارند می توانند در فضای آشپزخانه شما بسیار چشمگیر باشند. بخصوص آن که تم فضای آشپزخانه شما سفید باشد.

سرویس قاشق و چنگال مسی

سرویس قاشق و چنگال مسی

اگر انتخاب شما برای سرویس قاشق و چنگال مس است باید به شما بگوییم که سلیقه ی شما تحسین برانگیز است چرا که زیبایی رنگ آن ها در کنار یک بشقاب سفید ساده در دکوراسیون غذا خوری شما جادو خواهد کرد.

سرویس پا سماوری مسی

سرویس پا سماوری مسی

سرویس های پای سماوری یکی از ظروفی است که تازه عروس ها به دلیل تنوع زیاد طرح و رنگ آن برای انتخاب همواره دچار مشکل هستند. اما اگر به دنبال یک رنگ و جنس خاصی هستید که مانندش رادر هیچ کجا ندیده اید پیشنهاد من به شما انتخاب ظروف مسی یا روکش مسی است که می تواند جلوه ی خاصی به فضای شما ببخشد.

ترکیب شیشه و مس در ظروف

ترکیب شیشه و مس در ظروف

هیچ کس نمی تواند منکر جذابیت منحصر به فرد ترکیب شیشه و مس شود. می توانید این ترکیب بی نظیر را برای فنجان های خود در نظر بگیرید و آن را در کنار سرویس پا سماوری مسی خود قرار دهید و دکوراسیون منحصر به فردی خلق کنید.

آبچکان مسی

آبچکان مسی

آبچکان های فلزی و پلاستیکی شاید کارایی مطلوب را برای شما داشته باشند اما زیبایی مطلوب را نخواهند داشت می توانید از یک آبچکان مسی برای دکوراسیون مینیمال آشپزخانه خود استفاده کنید و ظاهر خاصی به آن ببخشید.

سبدهای مسی

سبدهای مسی

کمی خلاقانه تر به مس نگاه کنید نیازی نیست حتما از قابلمه های مسی استفاده کنید تا در دکوراسیون خود مس را مهمان کنید می توانید سبدهای مسی را جایگزین سبدهای فلزی، چوبی و پلاستیکی کنید و لذت ببرید.  

نگهدارنده ابزار پخت مسی

نگهدارنده ابزار پخت مسی

حتی اگر نسبت به مضرات ظروف مسی اصرار دارید اما شیفته ی رنگ زیبای این ظروف هستید می توانید آن را در غالب نگهدارنه ی ابزار پخت به دکوراسیون آشپزخانه خود هدیه کنید.

گلدان های مسی

گلدان های مسی

از ظروف مسی می توانید در غالب گلدان هم استفاده کنید. ترکیب رنگ سبز گیاهان و طلایی مایل به قرمز ظروف در یک پس زمینه سفید ظاهر خیره کننده ای را برای دکوراسیون شما به و جود می آورد.

ظروف مسی دکوری

ظروف مسی دکوری  

حتی می توانید از زیبایی ظروف مسی به عنوان دکوری در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید و جلوه ی دو چندانی به دکوراسیون داخلی خود ببخشید.

اگر در فضایی با دکوراسیون این چنینی کار و زندگی می کنید و یا فضایی این چنینی را می شناسید، تورهای چیدانه مشتاق است از شما و محل کار و زندگی تان عکاسی کند و آن را به مخاطبان چیدانه نشان دهد. اگر علاقه دارید که عکس های خلاقانه بیشتری از خانه های ایرانی برای ایده گرفتن ببینید خانه یا محل کار خود را با ما به اشتراک بگذارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مس در طراحی داخلی، از نوستالژی ایرانی تا مد ایتالیا

مس در طراحی داخلی، از نوستالژی ایرانی تا مد ایتالیا

با سینی های دکوراتیو به دکوراسیون منزل نظم دهید!

با سینی های دکوراتیو به دکوراسیون منزل نظم دهید!

تمیزکردن ظروف مسی در کمتر از 5 دقیقه!

تمیزکردن ظروف مسی در کمتر از 5 دقیقه!

کسب و کارها پیشنهادی
النا هوم certificate
النا هوم

النا هوم

دکوراسیون داخلی اداری شیده زارع certificate
دکوراسیون داخلی اداری شیده زارع

دکوراسیون داخلی اداری شیده زارع

صنایع چوب یش certificate
صنایع چوب یش

صنایع چوب یش

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent