visibility 5713 today 1395/4/26

خانه ای مد روز داشته باشید، 10 پیشنهاد شگفت انگیز!

ترفندهای دکوراسیون: قطعا این مطلب یکی از مطلب ها مورد علاقه شما است، حتما می پرسید چرا؟ خب باید بگویم که امروز می خواهیم به یک بحث جذاب بپردازیم. بحثی مثل "خانه ای مد روز" و این که چگونه می توانیم خانه ای مد روز داشته باشیم. قطعا همه ما دوست داریم تا خانه ای با چنین دکوراسیونی داشته باشیم. پس با چیدانه تا انتهای این مطلب همراه باشید تا ببینیم که با چه وسیله ها و لوازمی می توانیم این کار را انجام دهیم. 

[[nid:60123 view_mode=col2]]

[[nid:16388 view_mode=col2]]

1. خانه ای مد روز: مبل های راحتی و مینیمال 

دکوراسیون مینیمال، دکوراسیونی ساده اما شیک است. اگر می خواهید خانه ای مد روز داشته باشید، یکی از راه های آن این است که مبلمان هایی مینیمال را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. این مبلمان ها معمولا دارای زوایای 90 درجه هستند، تزئینات بسیار بسیار کمی دارند، معمولا هم پایه هایی چوبی دارند. رنگ های روشن و نشیمن های عمیق هم از دیگر نشانه های این نوع مبلمان ها است. خلاصه آن که اگر خانه ای مد روز می خواهید روی مبلمان های مینیمال فکر کنید. 

[[nid:57200 view_mode=col2]]

[[nid:55226 view_mode=col2]]

2. خانه ای مد روز: مبلمان هایی با پارچه های گل گلی 

این روزها پارچه های گل گلی به واسطه حس جالب و دوست داشتنی ای که در دکوراسیون داخلی خانه به وجود می آورند، طرفداران زیادی دارند، در واقع این پارچه ها به نوعی پارچه های مد روز محسوب می شوند. راه های زیادی وجود دارد که به وسیله آن ها می توانید این پارچه های گل گلی را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. کوسن ها، پرده ها و پارچه های رومبلی از جمله وسیله هایی هستند که می توانند پذیرای پارچه های گل گلی باشند، اگر هم به ایده های بیشتری برای استفاده از پارچه های گل گلی نیاز دارید، به مطلب ۷ ایده استفاده از پارچه های گل گلی در دکوراسیون منزل مراجعه کنید.

blog post

کوسن طرح خط

blog post

استیکر خوشنویسی شعر از صدای سخن عشق

blog post

استیکر کد306 ایران استیکر

3. خانه ای مد روز: لوازم دکوری خوشنویسی شده 

یکی دیگر از لوازم مد روزی که در بیشتر خانه ها می توانید آن ها را ببینید، لوازم دکوری خوشنویسی شده است. که البته بسیار هم زیبا و پر از اصالت هستند. این خوشنویسی ها در وسیله های مختلفی می توانند پدیدار شوند، به طور مثال استیکر های خوشنویسی شده و کوسن های خطاطی شده را از ویترین کالاهای چیدانه می توانید پیدا کنید، البته ایده های دیگری هم وجود دارد که در مطلب زیبایی هنر خوشنویسی در طراحی دکوراسیون ایرانی به آن ها اشاره کرده ایم. 

blog post

آینه دکوراتیو دیواری مدل شریل هنر کده کریستال

blog post

آینه مدرن شانو مدل دارسی

blog post

آینه دیواری شانو مدل دلانی

4. خانه ای مد روز: آینه های دکوراتیو و فانتزی 

یک خانه مد روز و امروزی قطعا دیوارهایی تزیین شده با اینه های دکوراتیو و فانتزی دارد. این آینه ها چشم هر کسی را به خود خیره می کنند. آن ها همانند تابلو های هنری نفیسی هستند که کل دکوراسیون داخلی خانه را تحت تاثیر قرار می دهند. در واقع آینه دکوراتیو، بهترین انتخاب برای منزل خاص پسندان است. نمونه های 

[[nid:57243 view_mode=col2]]

[[nid:43843 view_mode=col2]]

5. خانه ای مد روز: میز ناهارخوری های جمع و جور 

درست است که خانه های امروزی بسیار کوچک و جمع و جور هستند و دارای فضاهای کوچکی هستند، اما طراحان هم بی کار ننشسته اند، آن ها هم برای این خانه ها مبلمان های خاص خودش را طراحی کرده اند. به طور مثال میز ناهارخوری های مینیمال و کوچکی که در اغلب خانه های امروزی یافت می شود یکی از همین گزینه ها است. این میز ها هم به مد روز شدن خانه تان کمک می کند. آن ها انواع و اقسام مختلف و متنوعی دارند که شما می توانید متناسب با دکوراسیون داخلی خانه تان آن ها را تهیه کنید.  البته خوب است که سری هم به ویترین کالاهای چیدانه بزنید و میز و صندلی های ناهارخوری موجود در آن بررسی کنید، صد در صد به مواردی خوبی برخورد خواهید کرد. 

blog post

روشنایی آویز کد D3 روشنایی مجلسی

blog post

لوستر کد 8051/12R روشنایی مجلسی

blog post

لوستر کد 57011B روشنایی مجلسی

6. خانه ای مد روز: درخشش لوسترهای مدرن 

درخشش لوستر های زیبا در دکوراسیون داخلی منزل را نمی توان نادیده گرفت. این لوستر ها می توانند حسابی در دکوراسیون داخلی خانه تان غوغا کنند. اما اگر می خواهید که این لوسترها جلوه بیشتری داشته باشند باید در انتخاب آن ها دقت و وسواس خاصی داشته باشید. لوستر هایی که در عکس های بالا می بینید، برازنده خانه های مد روز هستند. مطلب مدرن ترین لوسترهای فانتزی که در دکوراسیون تان می درخشند به شما کمک می کند تا این نوع لوستر ها را بهتر بشناسید. 

blog post

فرش کد 215 فرش شاهکار مشهد

blog post

فرش کد 9698 فرش شاهکار مشهد

blog post

فرش گالری کیمیا کد 3

7. خانه ای مد روز: فرش های مدرن 

اگر به خانه های مدرن و مد روز نگاه کنید، متوجه خواهید شد که در بیشتر این خانه فرش های مدرن؛ که معمولا دارای طرح های فانتزی و رنگ های جیغ و روشن هستند وجود دارند. این فرش های مدرن معمولا دارای ابعاد و اندازه های کوچک تری هستند و بیشتر به قالیچه ها شباهت دارند و معمولا برای تحت تاثیر قرار دادن دکوراسیون و تغییر آن و همچنینی ایجاد یک نقطه عطف در خانه به کار برده می شوند. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: درخشش فرش های فانتزی در دکوراسیون مدرن

blog post

پیاله سفالی گل سرخ خاک و خیال

blog post

بشقاب سفالی لعاب کهکشانی خاک و خیال

blog post

کاسه طرح ماهی راستین

8. خانه ای مد روز: ظروف سفالی 

در خانه های امروزی یا به اصطلاح خانه های مد روز حتما می توانید حضور این ظروف سفالی را ببینید. این ظروف سفالی حس و حال خاصی دارند. آن ها به نوعی نماینده طبیعت در دکوراسیون داخلی خانه ها هستند. آن ها می توانند در گوشه و کنار خانه قرار بگیرند، هم می توانند نوعی وسیله دکوری باشند، هم به عنوان ظروف مصرفی مورد استفاده قرار بگیرند. این دیگر بسته به نظر شما است.  

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: با این سفالینه های قدیمی دکوراسیون منزل تان را به روز کنید

blog post

جلو مبلی ونوس دکوراک

9. خانه ای مد روز: میز های جلو مبلی پایه کوتاه 

میز جلو مبلی یکی از قوی ترین مبلمان ها در دکوراسیون داخلی منزل است، چرا که به راحتی می تواند کل نشیمن تان را تحت تاثیر قرار دهد و خودنمایی کند. تازگی ها هم نوع جالبی از این میزهای جلو مبلی مد شده اند، که پایه کوتاه هستند و حسابی هم زیبا هستند، اگر قصد دارید که خانه تان را به خانه ای مد روز تغییر دهید حتما یکی از این میزهای جلو مبلی را تهیه کنید. مطلب ۸ میز جلو مبلی و میز عسلی شیک برای دکوراسیون منزل شما را بیشتر در زمینه خرید این میز ها راهنمایی می کند.

blog post

شلف موج دکو وسنا

blog post

شلف پرنده دکو وسنا

blog post

شلف ضربان قلب دکو وسنا

10. خانه ای مد روز: شلف های فانتری 

فکر می کنم که شما هم با من هم عقیده هستید که شلف، عنصری کاربردی برای خانه ای زیبا است. حضور شلف ها می تواند حسابی دکوراسیون داخلی خانه را تغییر دهد و آن ها را زیبا تر جلوه دهد. خانه های مد روز هم از این قاعده مستثنی نیستند. اما شلف هایی که در این خانه استفاده می شود با دیگر خانه ها کمی متفاوت است، این شلف ها دارای ظاهری فانتزی و بامزه هستند. تعدادی از آن ها را می توانید در عکس ها بالا ببینید. 

حالا نوبت شما است که به ما بگویید فکر می کنید در خانه ای مد روز چه مبلمان و وسیله هایی پیدا می شود، ایده های خود را از طریق همکاری با تحریریه چیدانه برای ما ارسال کنید. 

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

نویسنده:

more_horiz
مطالب پیشنهادی
جدیدترین دکوراسیون خانه، ترندهای 2020 را بشناسید!

جدیدترین دکوراسیون خانه، ترندهای 2020 را بشناسید!

میز ورودی خانه، برای فضاهای کوچک غیرممکن نیست!

میز ورودی خانه، برای فضاهای کوچک غیرممکن نیست!

خانه ای مد روز داشته باشید، 10 پیشنهاد شگفت انگیز!

خانه ای مد روز داشته باشید، 10 پیشنهاد شگفت انگیز!

کسب و کارها پیشنهادی
کابینت هیمان certificate
کابینت هیمان

کابینت هیمان

چمن مصنوعی اطلس چمن گستر certificate
چمن مصنوعی اطلس چمن گستر

چمن مصنوعی اطلس چمن گستر

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent