Chidaneh.com placeholder image

8 ترفند طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

به قلم: تحریریه چیدانه

سرویس بهداشتی: همیشه ترفندهای دکوراسیونی می توانید راه گشای فضاهای کوچک دکوراسیونی شما باشد. وقتی فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است نیز، ترفندهای طراحی هوشمندانه می توانید به سادگی فضای سرویس بهداشتی شما را دو برابر کنید. کافی است این ترفندهای هوشمدانه را بشناسید و برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود از آن استفاده نمایید، پس با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا با هم با ترفندهای طراحی سرویس بهداشتی کوچک آشنا شویم. با ما همراه شوید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

قالیشویی ادیب

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: توالت دیواری

در طراحی سرویس بهداشتی کوچک برای استفاده بیشتر از فضا به کار گیری سیستم توالت های فرنگی هنگ (دیواری) به خوبی می تواند فضای کمتری را در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک اشغال نماید. مطلب: فلاش تانک توکار، راه حل دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک! در انتخاب این توالت ها ی هنگ به شما کمک بسیاری خواهد کرد. 

دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: شیر آلات دیواری

همان طور که در بند قبل اشاره شد در طراحی سرویس بهداشتی کوچک بهتر است از سیستم های هنگ استفاده شود. استفاده از شیر آلات هنگ نیز همانند فلاش تانک ها می تواند در اشغال کمتر فضای داخلی سرویس بهداشتی شما موثر باشد. مطلب: بهترین شیرآلات مدرن ساختمانی درحمام و سرویس بهداشتی! به شما در انتخاب شیرآلات مناسب سرویس بهداشتی کمک خواهد کرد.

طراحی سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: توالت مناسب

انتخاب توالت مناسب در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک یکی از مهمترین عوامل می باشد. در انتخاب توالت مناسب به مقیاس توجه ویژه ای داشته باشید. مطلب: تجهیزات معجزه گر در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک! در این زمینه به شما کمک شایانی خواهد کرد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: فلش تانک توکار

فلاش تانک های توکار در واقع همان سیفون های رایج در فضای سرویس های بهداشتی است که همه ی ما با آن ها آشنایی داریم. اما در واقع این فلاش تانک ها به صورت مخفی پشت دیوار سرویس بهداشتی شما قرار می گیرد و توسط یک پنل کلید کوچک که روی دیوار نصب می شود قابلیت کنترل و هدایت را دارد. و بهترین گزینه برای طراحی سرویس بهداشتی کوچک می باشد. 

دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: آینه

همه ی ما از تاثیر آینه در طراحی داخلی فضاهای کوچک آگاه هستیم. سرویس های بهداشتی کوچک نیز از این قاعده مستثنی نیستند و به سادگی با کمک یک آینه در طراحی سرویس بهداشتی کوچک می توانید فضای آن را دو برابر کنید.  

طراحی سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: کمد و کابینت

هیچ وقت به علت کوچکی فضای سرویس بهداشتی تان خود را از داشتن کمد و کابینت محروم نکنید، توجه داشته باشید که کمد و کابینت ها در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما را از بی نظمی نجات می دهند و به لوازم و وسایل شما نظم و ترتیب می بخشند.  

طراحی سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: تلفیق حمام و سرویس بهداشتی

وقتی سرویس بهداشتی شما با حمام تان مشترک است بهترین گزینه برای جدا سازی این دو فضا از یکدیگر دیوار شیشه ای می باشد چرا که به دلیل شفاف بودن دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما را دلبازتر نشان خواهد داد. 

دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: استفاده از روشویی دیواری

همان طور که گفته شد استفاده از عناصر دیواری در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما مانع از کوچک شدن فضای داخلی تان می شود و انتخاب نوع دیواری آن به بزرگتر دیده شدن فضای داخلیتان کمک می کند.   

برای طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی کوچک تان می توانید از طراحان داخلی متخصصی که در اهالی فن چیدانه حضور دارند کمک بگیرید یا به بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه بروید، سوالات خود را مطرح کرده و از ایده های دیگر کاربران چیدانه بهره مند شوید.

منبع: Houzz |مترجم: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه