تبلیغات
E رومانته چوب و هنر E F فارست
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

15 مهر 1395

شیک ترین دکوری های پاییزی برای دکوراسیون منزل شما

راهنمای خرید: تابستان هم با تمام زیبایی ها و گرمای دلنشینش رخت بست و رفت. در هیایوی تغییرات فصل و آماده شدن برای سردی هوا، ناگهان فصل زیبای پاییز به مهمانی ما آمد. در این رفت و آمدها، ما ماندیم که برای این مهمان تازه وارد، چه فضایی را مهیا کنیم و چه چیزهایی را آماده کنیم. آخر هر فصل ویژگی های خودش را دارد و باید این ویژگی های شخصیتی را بشناسیم تا میزبان خوبی برای این مهمان ها باشیم. چیدانه در این مطلب قصد دارد برایتان از دکوراسیون پاییزی حرف بزند. می خواهد به شما تعدادی پیشنهاد پاییزی ارائه دهد تا منزل تان را برای مهمانی پاییز، به زیبایی هر چه تمام تر، طراحی و دکوراسیون کنید. پس همراه ما باشید.

پاییز در تابلو نقاشی

اولین چیزی که برای تغییر دکوراسیون منزل می شود به آن پناه برد و به راحتی از آن استفاده کرد، تغییر تابلوهای هنری و نقاشی های خانه است. با استفاده از تابلو نقاشی پاییز می توان حس و حال پاییزی به خانه بخشید و به دکوراسیون داخلی منزل کمک زیادی کرد.

استفاده از استیکر و دیوارکوب پاییزی

این روزها بازار استیکر و دیوارکوب بسیار داغ است. چرا که فعالان این حوزه، بدون هیچ محدودیتی دست به تولید و ارائه ی انواع طرح ها و مدل ها می زنند. یکی از این طرح ها که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، طرح پاییزی و شاخ و برگ درختان می باشد. این استیکرها و دیوارکوب ها همراه مناسبی برای دکوراسیون پاییزی هستند.

استشمام بوی پاییز با جا عودی

این جا عودی های زیبا و خاص، محل قرارگیری عودهای خوشبو هستند. قرار دادن این جا عودی ها در گوشه ای از خانه و اتاق، دود عود را در فضای منزل پخش کرده و بوی پاییز را به مشام می رساند. برای دکوراسیون پاییزی منزل خود، به هیچ عنوان از عود و جا عودی غافل نشوید.

جا شمعی، پاییزی ترین حس و حال فصل

اگر می خواهید در شب های طولانی و بلند پاییز، از احساس آرامش برخوردار باشید و حس و حالی شاعرانه را تجربه کنید، پیشنهاد می کنیم که خودتان را از تجربه ی استفاده از جاشمعی محروم نکنید. در جا شمعی های پاییزی، شمع های زیبایتان را روشن کنید و در نور آرام آن، به خلسه ای عاشقانه بپردازید.

استفاده از گلدان پاییزی در دکوراسیون داخلی

یکی از لوازمی که تقریبا در تمام خانه ها وجود دارد و عضوی جدا نشدنی از دکوراسیون منزل به حساب می آید، گلدان می باشد. امروزه گلدان ها در انواع و اقسام مدل ها طراحی شده اند و دست ما را برای انتخاب باز گذاشته اند. با انتخاب گلدان هایی پاییزی، خانه را برای استقبالی گرم و زیبا از این فصل جذاب آماده می کنیم.

کوسن پاییز را به مبل ها اضافه کنیم

یکی دیگر از المان هایی که کمک زیادی به طراحی دکوراسیون پاییزی منزل می کند، استفاده از کوسن است. طرح و مدل کوسن باید به گونه ای باشد که حس و حال و رنگ پاییز را به زیبایی مهمان منزل کند. در بالا نمونه هایی از کوسن پاییزی را می بینیم.

پاییزی کردن خانه با مجسمه های دکوری

حالا که پاییز مهمان خانه ی ما شده است، می توانیم به زیباتر کردن منزل با استفاده از وسایل دکوری بپردازیم. یکی از این وسایل دکوری که جنبه ی هنری بالایی هم دارد، مجسمه های کوچک و زیبا هستند. طرح و رنگ این مجسمه ها حال و هوایی پاییزی دارد و به زیبایی دکوراسیون منزل کمک زیادی می کند.

پاییز در سبدهای حصیری

در کنار مجسمه های دکوری، استفاده از اکسسوری هایی کاربردی و زیبا مانند سبدهای حصیری، می تواند همراه خوبی برای دکوراسیون پاییزی باشد. این سبدهای حصیری دقیقا هم حس پاییز هستند و زیبایی خاصی را به منزل می آورند.

آینه و کنسول در اتاق خواب پاییزی

آینه و کنسول ها را می توان در طرح ها و مدل های مختلفی ساخت. اما طرحی که هماهنگ با دکوراسیون پاییزی باشد، باید خاص و ساده باشد. در نمونه های بالا ما شاهد مدل هایی خاص از آینه و کنسول اتاق خواب هستیم که مناسب استفاده در اتاق خواب پاییزی می باشد.

استفاده از ظروف چوبی پاییزی در آشپزخانه

دکوراسیون پاییزی ما تنها به نشیمن و اتاق خواب ختم نمی شود، بلکه در این دو بند پایانی می خواهیم به معرفی ظروف پاییزی موجود در آشپزخانه بپردازیم. یکی از این مدل ظروف، مدل چوبی آن می باشد. این ظروف چوبی دست ساخته هستند و با حسی سرشار از صمیمیت، دارای گرمایی دلنشین برای پاییز سرد می باشند.

بشقاب سفالی با طرح های پاییزی و سنتی

یکی دیگر از ظروف پاییزی، مدل سفالی و سنتی آن می باشد. این ظروف سرشار از رنگ های دلنشین و آرامبخش و پاییزی هستند و حس و حالی سنتی را در خود جای داده اند.

حالا که خانه را برای استقبال از پاییز، این مهمان رویایی و عزیز آماده کرده اید، می توانید به بخش ویترین کالای چیدانه بروید و برای سایر قسمت های خانه ی خود، انتخاب هایی مناسب و زیبا داشته باشید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 1634 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 15 مهر 1395

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه آلدا گروه آلدا
2 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۲۹۲۷۹۲۲۷
گروه طراحی اُرهای گروه طراحی اُرهای
4 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٨٨٥٣٤٢٨٠
پنجره افق پنجره افق
19 نمونه کار

تلفن: 02188288015
دفتر معماری نهم دفتر معماری نهم
7 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٨٨٥١٨٢٥٦
مبلمان و غذاخوری توفیق مبلمان و غذاخوری توفیق
14 نمونه کار

تلفن: 02177132346
خونه سنگی خونه سنگی
4 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۷۴۵۱۹۶
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173