Chidaneh.com placeholder image

فنگ شویی دکوراسیون آشپزخانه با بهترین ترکیب رنگ ها

به قلم: تحریریه چیدانه

ترکیب رنگی: فنگ شویی دکوراسیون آشپزخانه یکی از روش های سرازیر کردن انرژی و سرزنده تر کردن فضای آشپزخانه می باشد. همان طور که می دانید در علم فنگ شویی رنگ ها نقش بزرگی را در برقراری اصول صحیح فنگ شویی برای شما ایفا می کنند، به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم بهترین ترکیب رنگ ها در فنگ شویی دکوراسیون آشپزخانه را به شما معرفی کنیم تا آشپزخانه ای شاداب تر داشته باشید پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. 

فنگ شویی در آشپزخانه

چوب و هنر

پیش تر در چیدانه در مطلبی با عنوان آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی! به بررسی انواع دکوراسیون آشپزخانه با اصول فنگ شویی پرداخته ایم، با نگاهی به آن بهتر می توانید در رابطه با فنگ شویی دکوراسیون آشپزخانه تان تصمیم بگیرید.

بهترین ترکیب رنگ ها برای دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ هیجان انگیز قرمز در دکوراسیون آشپزخانه

این ترکیب رنگ جذاب هیجان و نشاط را به فضای آشپزخانه ی شما تزریق می کند، ترکیب رنگ های مکمل ارائه شده مانند بنفش بادمجانی و یا سبز پسته ای از جمله رنگ هایی است که بر طبق اصول فنگ شویی در دکوراسیون آشپزخانه ی شما غوغا می کند و هیجان وارده در فضای دکوراسیون آشپزخانه تان را تعدیل می کند. 

رنگ های طبیعت در دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ هیجان انگیز زرد در فنگ شویی آشپزخانه

در مطلب زشت ترین رنگ های دنیا را بشناسید! از رنگ زرد با عنوان یکی از بدترین رنگ های دنیا که شما را دچار احساس اضطراب می کند یاد کردیم، اما اصول فنگ شویی برای برطرف کردن این حس و حال ناپسند از رنگ زرد، رنگ های مکملی مانند قرمز روشن را به آن اضافه کرده است و ظاهر آن را تعدیل کرده است، استفاده از رنگ های خنثی در کنار این ترکیب رنگی برای جلوه ی بیشتر دکوراسیونتان توصیه می شود.

ترکیب رنگ شکلاتی در دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ خوشمزه ی شکلاتی در دکوراسیون آشپزخانه

شاید ترکیب خوشمزه ی شکلاتی از اصل برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب شده است و ما به اشتباه آن را برای بخش های دیگر دکوراسیون مان انتخاب می کنیم! این ترکیب رنگ می تواند در فضای شما تمرکز ایجاد نماید و کمک شایانی به شکوفاییخلاقیت شما درکوراسیون آشپزخانه تان کند. 

ترکیب رنگ های خاص در دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ های طبیعت در دکوراسیون آشپزخانه

اصول فنگ شویی در دکوراسیون آشپزخانه ترکیب رنگ های آرامش بخشی از دل طبیعت انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها می توانید آرامشی فراموش نشدنی را به دکوراسیون آشپزخانه ی خود هدیه دهید.

طیف رنگی آبی در دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ پرطرفدار آبی در دکوراسیون آشپزخانه

این ترکیب رنگ تلفیق ماهرانه ای از بهترین رنگ های آبی است که دکوراسیون آشپزخانه ی شما زیر و رو می کند و ظاهر منحصر به فردی به آن می بخشد. برای تعادل این رنگ ها و بهتر دیده شدن آن ها استفاده از رنگ هایی با تن خاکستری و یا فیلی می تواند پیشنهاد ماهرانه ای باشد.

ترکیب رنگ های طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ های تند و ملایم در فنگ شویی آشپزخانه

شاید شما شیفته ی چند ترکیب رنگ متفاوت برای دکوراسیون آشپزخانه تان باشید و دلتان می خواهد فضای آشپزخانه تان سرشار از احساس های گوناگون باشد، اصول فنگ شویی برای این منظور ترکیب رنگ پر طرفدار آبی و قرمز با رنگ های مکملشان را به شما پیشنهاد داده است که با کمک آن می توانید ظاهر دکوراسیون خود را زیر رو کنید.

ترکیب رنگ سبز در دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ سرزنده سبز در فنگ شویی آشپزخانه 

به طور کلی یکی از المان ها و اصول فنگ شویی، استفاده از گیاهان سبز در دکوراسیون منزل می بشد. با انتخاب رنگ سبز و ترکیب رنگ های مکمل آن به سادگی می توانید طراوت و سرزندگی را به فضای دکوراسیون آشپزخانه تان هدیه کنید.

ترکیب رنگ های تابستانی در فنگ شویی آشپزخانه

ترکیب رنگ های تابستانی در دکوراسیون آشپزخانه 

این ترکیب رنگی تمام احساسات و عواطف مثبت را در خود جای داده است، با انتخاب این ترکیب رنگی می توانید انرژی ی مثبت را در سراسر فضای داخلی تان جاری کنید و ظاهر دکوراسیون خود را بیش از بیش شاداب و پر نشاط کنید.

خوشحال می شویم ایده های رنگارنگ خود را با ما دربخش مشاوره دکوراسیون چیدانه به اشتراک بگذارید. شما هم اگر از ایده های خلاقانه برای طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده کرده اید، می توانید با فرستادن تصاویری از آن به شماره تلگرام ۰۹۳۸۸۵۴۷۱۴۰سوژه بعدی تورهای خانه گردی چیدانه باشید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه