visibility 3769 today 1393/8/22

رنگ‌هایی که کودکان دلبندتان را خلاق می‌کند

اتاق کودک: اسباب‌بازی‌ برای کودکان دارای ساختاری تعاملی است. مفهوم این مطلب از مسئله ارزشمند بودن زمان و نیز مراقبت از کودکان زاده شده و در نتیجه وقتی کودکان مشغول بازی هستند، فرایند درمانی- مانند رنگ‌درمانی، موسیقی‌درمانی، عطردرمانی، و بازتاب‌شناسی- به شیوه‌ای ارگانیک و طبیعی اتفاق می‌افتد.
 

کودکان به سرعت یاد می‌گیرند و این یادگیری به شیوه‌های مختلف امکان‌پذیر است. آن‌ها با بازی‌کردن، چیزها را کشف می‌کنند و با کشف‌کردن یاد می‌گیرند. هر نوع تعامل با قسمت‌های مختلف این فضا کشف‌های جدیدی در کودک ایجاد می‌کند و شکل‌های دیگری از سلامتی و تندرستی را به او پیشنهاد می‌کند.

تجربه‌های تعاملی این فضا عبارتند از:

رنگ‌های پیانو

کف فضا دارای یک پالت رنگی خاص است که در آن کلیدهای پیانو طراحی شده‌اند. کودک با گام گذاشتن بر روی هر کدام از این کلیدها صدای نت مشخصی را می‌شنود که این نت طبق مطالعات موسیقی‌درمانی معادل با یک رنگ است.

رنگ‌کردن تعاملی دیوار

کودکان می‌توانند به شیوه‌ای تعاملی و مجازی دیوارها را رنگ کنند.

تعامل والدین با کودکان

یک صحنه نمایش وجود دارد و یک جفت تاب در قسمت تماشاگران ساخته شده است. وقتی والدین در قسمت تماشگران می‌نشینند و تاب می‌خورند، انرژی مکانیکی تاب‌خوردن تبدیل به انرژی الکتریکی شده و باعث روشن شدن صحنه نمایش می‌شود. هدف این کار تشویق والدین (تماشاگران) به تعامل با کودکان (صحنه نمایش) است.

محل چنددرمانی

این محل جایی است که کودکان می‌توانند در آن استراحت کنند و در این حین رنگ‌درمانی و موسیقی‌درمانی انجام می‌شود که باعث تحریک خلاقیت آن‌ها می‌شود و بسیار انرژی‌بخش و آرام‌کننده است.

مادران مهربان ایرانی می‌توانند روش‌های جالب تمرین با کودکان خود را با ما و دیگر مادران در کافه چیدانه به اشتراک بگذارند...

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

تخت خواب با سقف شیروانی، خانه ای رویایی در اتاق کودک

تخت خواب با سقف شیروانی، خانه ای رویایی در اتاق کودک

خرید ایده آل برای دکوراسیون اتاق کودک

خرید ایده آل برای دکوراسیون اتاق کودک

کسب و کارها پیشنهادی
کاغذ دیواری راش آلمان certificate
کاغذ دیواری راش آلمان

کاغذ دیواری راش آلمان

آریا پنل certificate
آریا پنل

آریا پنل

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران certificate
پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent