امتیاز: 4.0 0 نظر | ثبت نظر

10 تیر 1394

اتاق خواب های فوتبالی برای بچه های عاشق فوتبال

اتاق کودک: دنیای بچه ها فاصله زیادی با دنیای ما بزرگ تر ها دارد و همین باعث اختلاف سلیقه هایی می شود که در بیشتر مواقع ما بزرگ ترها نظرات خود را به آنها تحمیل می کنیم، ولی بهتر است این بار را شما کوتاه بیایید و در مورد دکوراسیون اتاقشان با آنها همراه شوید تا اتاق رویاییشان را برایشان بسازید. نکته قابل توجه اینکه اتاق رویایی بچه ها معمولا زیاد هم پر هزینه نیست. 

بسیاری از پسر بچه ها عاشق فوتبال هستند، ورزش و بازی مورد علاقه شان فوتبال است و کافی است یک توپ به آنها بدهید که تا چند ساعت سرشان گرم شود. مسلم است که اتاق رویایی آنها یک اتاق فوتبالی است. خبر خوب اینکه ساختن یک دکوراسیون فوتبالی می تواند بسیار ارزان تمام شود. در این مطلب ما ایده های ارزان برای ساختن یک دکوراسیون فوتبالی در اتاق کودکتان را به شما معرفی می کنیم:

اتاق خواب های فوتبالی برای بچه های عاشق فوتبال

رنگ کردن سقف کار چندان پر هزینه ای نیست ولی تاثیرات شگفت انگیزی دارد. در عکس بالا سقف اتاق به رنگ سبز در آمده و با استیکر های سفید خطوط زمین فوتبال روی آن ایجاد شده است. بقیه وسایل اتاق کاملا ساده است اما سعی شده از ترکیب رنگی کلی اتاق پیروی کند. یکی از دیوار ها نیز با کاغذ دیواری به شکل چمن زمین فوتبال در آمده است. مجسمه های برجسته توپ فوتبال نیز بر دیوار و سقف جسبانده شده که بر جذابیت فضا افزوده.

 

اتاق خواب های فوتبالی برای بچه های عاشق فوتبال

قطعا چسباندن چند استیکر بسیار کم هزینه تر از عوض کردن وسایل اتاق است. در اتاق بالا با چسباندن چند استیکر فوتبالی جذاب بر روی یک دیوار ساده سفید و ایده خلاقانه استفاده از یک دروازه فوتبال به عنوان تاج تخت اتاقی فوق العاده برای یک نوجوان فوتبال دوست طراحی شده است.

 

اتاق خواب های فوتبالی برای بچه های عاشق فوتبال

می توانید پالت رنگی را محدود به رنگ های سفید و مشکی توپ فوتبال کنید و دیوارسفید اتاق را با استیکر های ساده مشکی تزئین کنید.

 

اتاق خواب های فوتبالی برای بچه های عاشق فوتبال

یک دیوار اصلی انتخاب کنید و آن را به گونه ای طراحی کنید که حال و هوای کلی فضا را منعکس کند. کتابخانه طراحی شده به شکل توپ فوتبال بسیار خلاقانه و زیباست. همین طور بر روی تاج تخت نیز طرحی از زمین فوتبال کشیده شده است.

 

اتاق خواب های فوتبالی برای بچه های عاشق فوتبال

نشستن بر روی یک مبل به شکل توپ فوتبال در کنار یک میز توپی برای هر پسر بچه ای لذت بخش است و فقط کافی است با چند پوستر فوتبالی اتاق را کامل کنید.

 

اتاق خواب های فوتبالی برای بچه های عاشق فوتبال

اتاق بالا یک اتاق همه چیز تمام برای یک پسربچه فوتبالیست است. تخت با پایه های توپی و پاتختی هایی به شکل کمد های رختکن، توپ های فوتبال نقاشی شده بر روی دیوارها و تابلو سه گانه زیبای پسر کوچولوی فوتبالیست در بالای تخت، به خوبی در هماهنگی با هم قرار گرفته اند.

نظر شما چیست؟ آیا پسر کوچولوی شما هم عاشق فوتبال است؟ آیا از این ایده ها در اتاق او استفاده خواهید کرد؟

 

نوشته شده توسط تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: چیدانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

نشان کردن
  • 9391 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 10 تیر 1394

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173