درهایی که سلیقه شما را رو می کنند!

آشپزخانه: درست است که شما هیچ‌وقت تمام قسمت‌های خانه یک فرد را نمی‌بینید اما اگر نگاهی زیرچشمی به آشپزخانه خانه او بیاندازید متوجه سلیقه و ذائقه او خواهید شد. درکابینت آشپزخانه نقش مهمی در این زمینه بازی می‌کند، روح آشپزخانه را در خود جمع می‌کند، و فرصتی برای خلاقیت را فراهم می‌کند. در این مطلب 11 در گنجه آشپزخانه را به شما نشان می‌دهیم.

 سنتی

این در کابینت که گویی در بیرون خود فضایی جادویی دارد نمونه کامل یک طراحی سنتی است.

این در از سیم‌های برنزی آنتیک که پشت آن‌ها شیشه قرار گرفته است ساخته شده است. دیگر فضای این آشپزخانه دارای سطوح برنزی براق هستند تا جلوه آشپزخانه یک‌دست و زیبا به نظر برسد.

کابینت‌های یک آشپزخانه سنتی ترکیبی از چوب و درهای شیشه‌ای مات هستند. وجود شیشه‌های بزرگ بر روی دیواره‌های کابینت این آشپزخانه که در سمت راست قرار گرفته فضایی جذاب و رنگی به وجود آورده است.

در دیگر اجزای آشپزخانه نیز از این تم طراحی استفاده شده است.

 

مزرعه‌ای
این آشپزخانه به سبک مزرعه‌ای خود می‌بالد. در شیشه‌ای گنجه دارای چارچوبی زردرنگ است. اگرچه رنگ این چارچوب با دیگر اجزای این آشپزخانه هماهنگی ندارد اما ترکیب فوق‌العاده زیبایی با وسایل الکترونیکی و اشیای تزئینی ایجاد کرده است.

 

در کابینت این آشپزخانه با عناصر معماری این خانه در هماهنگی کامل است و اصلا به چشم نمی‌آید. این در سفیدرنگ کاملا با فضای تمام‌سفید آشپزخانه در هماهنگی است.

میله بالای در پشت چارچوب چوبی این در که به رنگ سفید درآمده است پنهان شده است.

 

مدرن

درهای متحرک کابینت های جذاب این آشپزخانه توسط شرکت معماری 2form طراحی شده است. پنل‌های رزینی این در دارای روکش‌های فلزی بسیار ظریف هستند و به همین دلیل دارای سطحی مات هستند و با دیوارهای آشپزخانه هماهنگی خوبی پیدا کرده‌اند.

 

به زیبایی و سبک کابینت‌های این آشپزخانه معاصر توجه کنید. در گنجه از جنس چوب درخت بلوط است و هر کس آن را ببیند دوست دارد بفهمد پشت آن چه خبر است. 

 

این آشپزخانه دارای قفسه‌ها و کابینتی مرتفع و سرتاسری است. این سادگی در طراحی در باعث شده است تا کل آشپزخانه از طراحی یک‌پارچه‌ای بهره ببرد.

 

انتقالی

در گنجه این آشپزخانه در کنار کابینت‌های چوبی آن که از جنس درخت فان هستند کاملا به چشم می‌آید. پنل شیشه‌ای این در از مجموعه‌‌ای از مستطیل‌هایی با ابعاد مختلف ساخته شده است و با دیوار بالای سینک که دارای چیدمان افقی است کنتراست زیبایی خلق کرده است.

 

تلفیقی

در گنجه این آشپزخانه همانند دیگر اجزای آن نامتعارف است. این در ازسه قطعه پلکسی‌ و یک چارچوب فلزی ساخته شده است.

 

آسیایی

درکابینت این آشپزخانه از صفحه‌هایی سفید رنگ تشکیل شده و دستگاه‌های لباس‌شویی را احاطه کرده است. این درها دارای دستگیره‌های آلومینیومی هستند و چارچوب چوبی درها از همان چوبی است که دیگر کابینت‌های آشپزخانه از آن ساخته شده‌اند.

 

سبک فرانسوی

در کابینت این آشپزخانه به‌گونه‌ای طراحی شده است که با دیگر اجزای آشپزخانه هماهنگ باشد. رنگ آن شبیه رنگ جزیره است و پارچه‌های آن همان پارچه‌هایی هستند که در پرده‌های پنجره مورد استفاده قرار گرفته‌اند. جزئیات فلزی و چوبی این در با دیگر اجزای آشپزخانه نیز کاملا در هماهنگی است.

به ما نشان دهید: آیا درکابینت آشپزخانه شما بازتابی از دیگر اجزای آشپزخانه است؟

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
درهایی که سلیقه شما را رو می کنند!

درهایی که سلیقه شما را رو می کنند!

دکوراسیون رنگی، خانه شاد نغمه و امیر به رنگ زندگی!

دکوراسیون رنگی، خانه شاد نغمه و امیر به رنگ زندگی!

بهترین کابینت برای آشپزخانه شما کدام است؟

بهترین کابینت برای آشپزخانه شما کدام است؟

کسب و کارها پیشنهادی
نور برند certificate
نور برند

نور برند

محصولات دکوراتیو آیلاموند certificate
محصولات دکوراتیو آیلاموند

محصولات دکوراتیو آیلاموند

رئاگالری certificate
رئاگالری

رئاگالری

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent