خوش نشین؛ خرید زیباترین سرویس خواب نوزاد

خوش نشین؛ خرید زیباترین سرویس خواب نوزاد

به قلم: یاسین کوثری

ویژگی سرویس خواب نوزاد چیست؟ می دانیم اولین سرویس خوابی که برای هر شخصی تهیه می شود، سرویس خواب نوزاد است. همه افرادی که نوزاد دارند، به دلیل ضعیف بودن نوزاد و احتیاج به مراقبت زیاد به دنبال سرویس خواب استاندارد هستند که بتوانند از نوزاد خود به خوبی مراقبت نمایند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی سرویس خواب نوزاد با ادامه مقاله وبلاگ خوش نشین همراه باشید.

قالیشویی ادیب

سرویس خواب نوزاد چیست؟

سرویس خواب نوزاد در واقع همان سرویس خواب عام می باشد که ابعاد آن و استانداردهای آن با سایر سرویس های خواب متفاوت می باشد.

مجموعه خوش نشین ارائه دهنده بهترین برندهای سرویس خواب و بهترین قیمت سرویس خواب نوزاد و نوجوان در اصفهان می باشد.

خصوصیات سرویس خواب نوزاد استاندارد

سرویس خواب نوزاد در واقع اولین وسیله ای است که برای یک نوزاد تهیه می شود و با توجه به این که در ماه های اول بعد از به دنیا آمدن هر انسانی، نوزاد بیشترین زمان خود را در سرویس خواب می گذراند بنابراین انتخاب آن بسیار حساس می باشد. برخی از ویژگی های سرویس خواب نوزاد به شرح زیر می باشد:

1.ابعاد سرویس خواب

سایز و اندازه تخت نوزاد باید با توجه به اندازه و سن استفاده کننده تهیه شود. توجه داشته باشید سرویس خواب نباید آن قدر بزرگ باشد که از اندازه کودک بزرگتر باشد و نه آنقدر کوچک باشد که قدرت حرکت را از کودک بگیرد؛ بنابراین بهترین اندازه یک تخت است که حد وسط و نرمال داشته باشد.

2.قابلیت تنظیم ارتفاع سرویس خواب

کفی تخت در سرویس خواب نوزاد یکی از مواردی است که اگر قابلیت تغییر ارتفاع داشته باشد. عموماً در ماه ‌های اول پس از تولد، نوزاد بدون هیچ حرکتی به پشت می‌خوابد و برای همین توصیه می‌شود به منظور برداشتن او و کم تر خم و راست، شدن ارتفاع کفی را به سمت بالا تنظیم کنید.

3.چرخ های متحرک سرویس خواب نوزاد

سرویس نوزاد باید همه تجهیزات لازم به منظور جابجایی را داشته باشد و به همین دلیل است که برخی از آن ‌ها با چرخ تولید می‌شوند. بلند کردن و جابجا کردن تخت در دراز مدت به کمر شما آسیب وارد می‌کند و به همین دلیل چرخ ‌هایی در پایه ‌ها تعبیه شده است که کار جابجایی آن را برای شما آسان کند. توصیه می‌شود در زمانی که کار جابجایی به اتمام رسید، چرخ‌ ها را قفل کنید تا تخت خود به خود جابجا نشود.

4.حصار متحرک تختخواب سرویس خواب نوزاد

توصیه می ‌شود از این گونه تخت ‌ها استفاده نشود؛ چرا که برخی از این سرویس ها حادثه ساز بوده ‌اند. از همین رو توصیه ما به شما این است به منظور ایمنی بیشتر کودکتان در حین خواب، به جای استفاده از حصارهای متحرک از کش‌ های ایمنی به منظور ثابت نگه داشتن کودک در ماه ‌های اولیه استفاده شود.

پرطرفدارترین سرویس خواب نوزاد خوش نشین

سرویس خواب نوزاد مدل بردی

سرویس خواب نوزاد مدل بردی یکی از باکیفیت ترین و زیباترین سرویس خواب های نوزاد مجموعه خوش نشین می باشد و شامل: تخت نوزاد نوجوان چهار منظوره، کمد دو درب، ویترین تک درب، دراور چهار کشو، شلف دیواری، شلف کتابخانه و قاب آینه می ‌باشد.

کاربردهای تخت خواب سرویس نوزاد مدل بردی:

  • ننویی بودن تخت نوزاد می باشد (استفاده از گهواره تا یک سالگینوزاد پیشنهاد می گردد).
  • با جدا کردن ننو و نصب ۴ عدد پایه (که جداگانه باید تهویه شود) ننو تبدیل به تخت پارک خواهد شد.
  • با بزرگ تر شدن فرزند شما، به میزتحریر نیاز پیدا می‌کند که با جدا کردن ننو و برگرداندن ۱۸۰ درجه آن پس از باز کردن درب ریلی جهت جای پا و صندلی ننو تبدیل به میزتحریر می‌شود.
  • پس از جدا شدن ننو و صندوق تبدیل به تخت نوجوان ۸۰*۱۸۰ خواهد شد.

مجموعه خوش نشین ارائه دهنده زیباترین و بهترین قیمت سرویس خواب نوزاد مدل بردی در اصفهان می باشد

سرویس خواب نوزاد مدل رومانتیک

یکی از زیباترین و لوکس ترین سرویس خواب نوزاد، سرویس خواب نوزاد مدل رومانتیک می باشد. این سرویس خواب  نوزاد شامل: تخت نوزاد نوجوان چهار منظوره، کمد دو درب، ویترین تک درب، دراور سه کشو، شلف دیواری و قاب آینه می ‌باشد.

کاربردهای تخت چهار منظوره سرویس خواب نوزاد مدل رومانتیک:

  • ننویی بودن تخت نوزاد می باشد (استفاده از گهواره تا یک سالگینوزاد پیشنهاد می گردد).
  • با جدا کردن ننو و نصب ۴ عدد پایه (که جداگانه باید تهویه شود) ننو تبدیل به تخت پارک خواهد شد.
  • با بزرگ تر شدن فرزند شما، به میزتحریر نیاز پیدا می‌کند که با جدا کردن ننو و برگرداندن ۱۸۰ درجه آن پس از باز کردن درب ریلی جهت جای پا و صندلی ننو تبدیل به میزتحریر می‌شود.
  • پس از جدا شدن ننو و صندوق تبدیل به تخت نوجوان ۸۰*۱۸۰ خواهد شد.

مجموعه خوش نشین ارائه دهنده لوکس ترین و بهترین قیمت سرویس خواب نوزاد مدل رومانتیک در اصفهان می باشد

خوش نشین؛ فروش برترین برندهای سرویس خواب نوزاد

اگر به دنبال جدیدترین و باکیفیت ترین سروریس خواب نوزاد هستید، ترکیبی عالی از ظرافت و راحتی را در شرکت مبلمان خوش نشین تجربه کنید. ما با یک نمایشگاه بزرگ 6000 متر مربعی، طیف گسترده ای از مبلمان را در سبک های استیل، مینیمال، کلاسیک و راحتی که از باکیفیت ترین متریال ساخته شده ‌اند ارائه می دهیم.

مجموعه خوش نشین ایده های زیادی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی یا اتاق نشیمن با مبل های مختلف دارد. طیف گسترده مبل ‌های ما، انتخاب ‌های متنوعی را برای پاسخگویی به سبک ‌ها و ترجیحات مختلف ارائه می ‌دهد.

ما این اطمینان را می‌دهیم که قطعه مناسبی را پیدا می‌کنید که مطابق با سلیقه شما و تکمیل کننده دکوراسیون منزل شما باشد. اگر در شهر دیگری به جز اصفهان زندگی می‌کنید می‌توانید مبل مورد نظر خود را سفارش دهید و ما آن را برای شما ارسال می‌کنیم.

 

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه