دکوراسیون خاص و لاکچری خانه بهاره رهنما

دکوراسیون خاص و لاکچری خانه بهاره رهنما

به قلم: نرگس مهردادیان

دکوراسیون خاص خانه بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک بازیگر زن ایرانی است.  او دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. در 2 سالگی خانواده‌اش از اراک به تهران نقل مکان کردند. در سال 1357 در بحبوحه انقلاب با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما پس از مدت کوتاهی با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند. رهنما فارغ التحصیل لیسانس حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد. همسر اول او پیمان قاسم‌خانی نیز، نویسنده سینما بود و حاصل ازدواجشان دختری به نام پریاست. او پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. تصاویر دکوراسیون خانه بهاره رهنما در فضای مجازی نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده است!

چوب و هنر

در این مطلب با دکوراسیون خاص و باکلاس خانه بهاره رهنما،‌ سبک دکوراسیون، ویژگی‌های طراحی آشنا می‌شوید و عکس دکوراسیون خانه بهاره رهنما را مشاهده می‌کنید. پس در ادامه با چیدانه همراه باشید.

دکوراسیون خانه بهاره رهنما در برنامه شام ایرانی

دکوراسیون خانه بهاره رهنما در برنامه شام ایرانی

تصاویری از خانه بهاره رهنما که یکی از پولدارترین و پرحاشیه‌ترین بازیگرهای زن ایرانی است در ویژه برنامه شام ایرانی منتشر شد. در این تصاویر دکوراسیون رنگی، شلوغ و البته لاکچری خانم بازیگر خودنمایی می‌کند. این سبک دکوراسیون خاص و عجیب نشان از شخصیت شلوغ و خاص بهاره رهنما دارد.

دکوراسیون خانه بهاره رهنما

در فضای نشیمن آجرکاری دیوارهای داخلی به سبک خانه‌های ایرانی و مبلمان سبک مدرن رنگی سبک تلفیقی را در خانه نمایش می‌دهد. تابلوهای زیاد آویخته شده به دیوار و دکوری‌های زیاد باعث شلوغ به نظر رسیدن دکور خانه خانم بازیگر شده است. کابینت های‌گلاس مدرن رنگی به رنگ‌های قرمز، زرد، صورتی، سبز و نارنجی و عکس‌های زیاد آویخته شده به در یخچال، شلوغی دکوراسیون را به فضای آشپزخانه هم کشانده است!

چیدمان منزل بهاره رهنما در زمان کرونا

چیدمان منزل بهاره رهنما در زمان کرونا

در فیلم دیگری که گویی ویلای بهاره رهنما را نشان می‌دهد و در فضای مجازی پر بازدید شده هم، دکوراسیون خاص و باکلاس خانه بهاره رهنما خودنمایی می‌کند. فضای بزرگ خانه،‌ وسایل لوکس،‌ طراحی فضای کار شیک به لاکچری بودن خانه کمک کرده و حضور گل‌ها و گیاهان حس زندگی را به دکور داخلی کشانده.

فضای نیمه باز با مبلمان فضای باز، کفپوش چمنی، تاپ چوبی و دکور سقف نیمه باز چوبی، باربیکیو و گیاهان زیبا فضایی بزرگ و لاکچری و البته مناسب برای دوران قرنطینه در بیرون خانه ایجاد کرده است.

دکوراسیون خاص خانه بهاره رهنما

زندگی هنری و داستان بازیگری بهاره رهنما

به گفته بهاره رهنما در مصاحبه‌ای او تا سن 10 سالگی بچه حاضر جواب و سرتق جمع بوده و کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ‌ترها تو آستین داشته. اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوودنژاد عاشق بازیگری شده و تصمیم گرفتم شغل آینده‌اش همین باشد. در سن 14 سالگی پس از آشنایی با عباس معروفی که یکی از دوستان پدرش بود به نوشتن داستان هم علاقه پیدا کرد.

اما در نهایت سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری شرکت کرد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم‌پور بازی کرد. فیلم سینمایی غزال دومین تجربه بهاره رهنما بود. خانم بازیگر با سریال بازگشت به خانه در سال 1379 وارد قاب تلویزیون شد. اما اوج شهرتش به درخشش در فیلم‌های نان و عشق و موتور 1000، گاو خونی، چارچنگولی و سریال زیرزمین مربوط می‌شود.

زندگی هنری و داستان بازیگری بهاره رهنما

و در آخر

در این مطلب عکس‌های دکوراسیون خانه بهاره رهنما را مشاهده کردید و با دکوراسیون خاص و باکلاس خانه، ویژگی‌های دکوراسیونی و مختصری از زندگی هنری خانم بازیگر آشنا شدید.

برای دیدن تصاویر دکوراسیون خانه دیگر بازیگران ایرانی مطلب طراحی دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه