طراحی دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی

طراحی دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی

به قلم: نرگس مهردادیان

دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی

پژمان بازغی 19 مرداد سال 1353 در یک خانواده 5 نفره در تهران متولد شد. اصالت پژمان بازغی به شهر لاهیجان باز می‌گردد اما در کودکی به دلیل شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده است. پژمان بازغی در سال 1386 با مستانه مهاجر ازدواج کرد و در سال 1387 صاحب دختری به نام نفس شدند. دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی نظر کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده. مبلمان مینیمال و جزییات خانه‌های ایرانی، به خانه آقای بازیگر جلوه‌ای جذاب و دلنشین بخشیده است!

چوب و هنر

در این مطلب به بررسی دکوراسیون و چیدمان مدرن خانه پژمان بازغی، ویژگی‌های دکوراسیونی، جزییات چیدمان و مختصری از زندگی هنری آقای بازیگر پرداخته می‌شود. پس در ادامه با چیدانه همراه باشید.

دکوراسیون و چیدمان مدرن منزل پژمان بازغی

دکوراسیون و چیدمان مدرن خانه پژمان بازغی

اولین چیزی که در دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی به چشم می خورد صفا، صمیمیت و گرمای خاص خانه است. این خانه در عین مدرن بودن، با استفاده از مصالح کاشی و آجر و فرش‌های اصیل ایرانی، خانه‌های قدیمی ایرانی را تداعی می‌کند.

دکور منزل پژمان بازغی و طراحی دکوراسیون نشیمن

دکور منزل پژمان بازغی و طراحی دکوراسیون نشیمن

در دکوراسیون داخلی نشیمن خانه پژمان بازغی، مبلمان با طراحی مینیمال و مدرن به عنوان وسیله‌ای راحت و کاربردی به کار رفته‌اند. فرش‌ها با طرح و نقش ایرانی نیز، هنر و اصالت ایرانی را به خانه بخشیده است.

در نشیمن خانه پژمان بازغی، پرده‌های بلند رنگارنگ روی پنجره‌های سرتاسری خودنمایی می‌کنند. آویزهای رنگارنگ به سبک خانه‌های قدیمی در کنار مبلمان‌های راحتی مینیمال تضاد جالبی به وجود آورده‌اند. کف‌پوش چوبی به خانه گرما بخشیده و گلدان‌ها باعث ایجاد حس سرزندگی در خانه شده‌اند.

دکور منزل پژمان بازغی و طراحی دکوراسیون نشیمن

جزییات در طراحی دکوراسیون خانه پژمان بازغی

لوسترها و آویزهای روشنایی خانه پژمان بازغی هم کاربردی هستند و هم به عنوان دکوری زیبا، درخشان و منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون داخلی به کار رفته‌اند.

کوسن‌های رنگی با پارچه‌های مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی به مبلمان مینیمال جلوه‌ای خاص‌تر بخشیده‌اند!

دکوراسیون آشپزخانه در طراحی مدرن منزل پژمان بازغی

دکوراسیون آشپزخانه در طراحی مدرن خانه پژمان بازغی

طراحی دکوراسیون آشپزخانه خانه پژمان بازغی با کانتر یا پیشخوان آجری، فضای آشپزخانه را گرم‌تر، صمیمی‌تر و دوست داشتنی‌تر جلوه داده. شلف‌های کاربردی در بالای کانتر هم وسایل را در دسترس قرار داده و هم جلوه‌ مدرن خانه را به فضای آشپزخانه کشیده است.

پژمان بازغی و دخترش

زندگی هنری و داستان بازیگری پژمان بازغی

پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد لاهیجان برای تحصیل در رشته مهندسی معدن به این شهر می‌رود و همان‌جا با سینما آشنا می‌شود. در سال 1373 با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان، در اولین فیلمش با نام اعتراف بازی می‌کند.

پس از آن به مدت دو سال در سریال آژانس دوستی به ایفای نقش می‌پردازد. سپس با بازی در نقش جوانی مجید قاریزاده ساخته مسعود جعفر جوزانی به بلوغ می‌رسد. او در فیلم‌های گمگشته، دریایی‌های سیروس مقدم، دوئل احمد رضا درویش، دختری در قفس و نمایش‌های خانگی قلب یخی، ممنوعه و قبله عالم بازی کرده است.

بررسی دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی

و در آخر

در این مطلب به بررسی دکوراسیون جذاب و مدرن منزل پژمان بازغی و ویژگی‌ها و اجزای دکوراسیونی فضاهای مختلف خانه و زندگی هنری آقای بازیگر پرداخته شد. برای آشنایی و دیدن تصاویر دکوراسیون خانه دیگر بازیگران مشهور ایرانی، مطلب چیدمان مجلل خانه شهاب حسینی با مبلمان گران قیمت! را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه