تلفیق طبیعت و معماری دبی / عکسی که سحر قریشی منتشر کرد!

تلفیق طبیعت و معماری دبی / عکسی که سحر قریشی منتشر کرد!

به قلم: محمد مالمیر

سحر قریشی در اینستاگرام عکسی از معماری دبی منتشر کرده است. خانم بازیگر حدود دوسالی است که ترکیه را برای همیشه ترک کرد و به دبی رفته است. فعلا مشخص نیست که او قصد بازگشت  به ایران دارد یا خیر.

بالسا

تلفیق معماری و طبیعت دبی

پول خرج کردن برای تخریب سحر قریشی!

سحر قریشی زمانی که ایران بود در مصاحبه ای گفته بود: ۲۱ سالم بود بازیگر شدم. برخی از بازیگران الان جایگاه فرهیختگی گرفتن به خودشون. اینکه بخوای رخت و لباستو عوض کنی میکاپتو پاک کنی مو رو رنگی کنی تا بیایی بگی من فرهیخته ام این فرهیختگی نیست عزیزم!

خراب کردن سحر قریشی در صفحات مجازی حالا یا مردن منو گذاشتند، کشف حجاب سحر قریشی در ساحل آنتالیا. اینارو رفتم پیگر شدم و فهمیدیم که متاسفانه ادمین لو داده که من از خانم فلانی که هنرمند پیشکسوت من هست ماهی ۸۰ هزارتومن میگیریم که خانم قریشی رو در صفحات مجازی خراب کنم!

دلیل طلاق سحر قریشی از همسر اولش

حرف های متناقض سحر قریشی درباره طلاق از همسر اولش. او گفته است سال ۸۴ عقد کرده است و سال ۸۵ درخواست طلاق داده است اما در جای دیگری می گوید که پس از پخش دلنوازان تصمیم به جدایی گرفته است. جالب این است که این سریال سال ۸۸ پخش شده است!

سحر قریشی اولین بار سال ۱۳۸۴ در ۱۷ سالگی با شخصی بنام «مهران اخوان ذاکر» ازدواج کرد اما این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال ۸۸ به طلاق ختم شد.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه