دکوراسیون آنتیک خانه فائزه هاشمی به سبک شرقی! + ویدئو

دکوراسیون آنتیک خانه فائزه هاشمی به سبک شرقی! + ویدئو

به قلم: سمانه زارعی

ساقدوش بار

آنهایی که عاشق هنر و صنایع دستی فرهنگ‌های مختلف هستند، به هرجا که سفر می‌کنند یادگاری از آن را با خود می‌آورند. در این مطلب ویدئویی از صحبتهای فائزه هاشمی رفسنجانی در مورد دکوراسیون خانه‌اش که با عتیقه‌جات و وسایل مختلف تزئین شده است را ببینید.

سرویس خواب بالسا

فائزه هاشمی کیست؟

فائزه هاشمی بهرمانی (رفسنجانی) (زاده ۱۷ دی ۱۳۴۱) سیاستمدار اصلاح‌طلب ایرانی است که به‌ عنوان نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در دوره پنجم مجلس شورای اسلامی فعالیت می‌کرد. وی دومین دختر اکبر هاشمی رفسنجانی است.

 

دکوراسیون خانه فائزه هاشمی

با ورود به این خانه کاملا مشخص می‌شود که ردپایی از فرهنگ و هنر کشورهای دیگر در خانه وجود دارد. از میز جلو مبلی کره‌ای گرفته تا پاراوان و مجسمه‌های هندی. فائزه هاشمی در توضیحاتش راجع به دکوراسیون خانه می‌گوید؛ علاقه زیادی به آثار هنری و سنتی ایرانی یا کشورهای دیگر دارد. به همین دلیل اکسسوری‌ها و وسایل زیادی از کشورهای مختلف تهیه کرده و در منزلش دیده می‌شود. فائزه هاشمی که جزئی‌نگری و دقت وسایل خانه را چیده است، مجسمه‌های فلزی و مجلل مختلفی از کشورهای شرقی از جمله کره و ژاپن، آثار هنری ایرانی و یا حتی آثاری از آمریکای جنوبی هم در خانه‌اش دیده می‌شود. در بالا این دیدئو را ببینید.

خانه‌ای لوکس با ترکیب سبک مدرن و سنتی

در دکوراسیون خانه فائزه هاشمی، وسایل و اکسسوری‌های مختلف دیده می‌شود که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. مبلمان به کار رفته در دکوراسیون، مبلمانی نئوکلاسیک با رنگ ملایم هستند و پرده‌ای به سبک و نقوش شرقی و با رنگی پررنگ در پذیرایی خودنمایی می‌کند. به گفته فائزه هاشمی؛ ترکیبی از دکوراسیون مدرن و سنتی را با هم در خانه به کار برده‌ام.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه