افتتاح رستوران خواننده زیرزمینی با دکوراسیون شگفت انگیز!+عکس

افتتاح رستوران خواننده زیرزمینی با دکوراسیون شگفت انگیز!+عکس

به قلم: سمانه زارعی

ساقدوش بار

این روزها خبرهای مختلفی از شغل دوم سلبریتی‌ها و بازیگران در فضاهای مجازی شنیده می‌شود. بازیگری کافه می‌زند و آن یکی طلافروشی راه می‌اندازد. رستوران هم جزو کارهایی است که اغلب افراد مشهور به آن روی آورده‌اند. در این مطلب دکوراسیون رستورانی متعلق به یکی از خواننده‌های جوان پسند را ببینیم. دکوراسیون جذاب رستوران فست فود جی برگر!

سرویس خواب بالسا

این رستوران متعلق به کیست؟

ویستا آرشیتکت یک گروه معماری و طراحی معروف است که طراحی دکوراسیون داخلی رستوران جی برگر را انجام داده است. این رستوارن فست فود متعلق به علیرضا جزایری معروف به علیرضا جی جی، رپر ایرانی است. او به عنوان یکی از اعضای برجسته گروه “زد بازی" فعالیت می‌کند که در توسعه موسیقی رپ فارسی نقش مهمی داشته و یکی از موفق‌ترین گروه‌های رپ ایرانی به شمار می‌رود.

طراحی دکوراسیون رستوران

قبل از اینکه نوبت به سفارش غذا برسد، آنچه که مشتری را جذب می‌کند طراحی دکوراسیون داخلی رستوران است. در طراحی داخلی رستوران نکته‌های مختلفی را باید مد نظر قرار داد. فضایی آرام و دلنشین که مشتریان از غذاخوردن در آن لذت ببرند. به تازگی رستوران جی برگر متعلق به یکی از خواننده‌های امروزی، در تهران افتتاح شده است. در چند تصویر منتشر شده از این رستوران، استفاده از متریال طرح چوب به چشم می‌خورد. تم رنگی سیاه و سفید در کف، دیوار و مبلمان استفاده شده است.

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه