چراغ خواب سه بعدی، کهکشان و به اتاقت بیار! + فیلم

چراغ خواب سه بعدی، کهکشان و به اتاقت بیار! + فیلم

به قلم: سمانه زارعی

این روزها، تجهیزات و دستگاه‌های متنوعی برای ایجاد در نورپردازی دکوراسیون اتاق در فروشگاه‌ها وجود دارد. چراغ خواب‌ها یکی از این نوع دستگاه‌ها هستند که در مدل‌های متنوعی می‌توان آنها را تهیه کرد . با چراغ خواب سه بعدی می‌توانید یک اتاق خاص داشته باشید. در این مطلب از چیدانه با این گجت هیجان انگیز آشنا شوید.

اسکای اسکرپر

 

چراغ خواب سه بعدی چیست؟

چراغ خواب سه بعدی یکی از انواع چراغ خواب است که به تازگی به بازار آمده است.این دستگاه در دو ساختار متفاوت طراح شده است؛ بعضی از آنها بعد از روشن شدن، تصویری مانند یک تابلو در بالای چراغ خواب ایجاد می‌کنند و این تصویر می‌تواند تصویری سفارشی باشد. مدل‌ دیگری هم وجود دارد که مانند یک ویدئو پروژکتور، تصویر را در فضای اتاق پخش می‌کند، این مدل را اغلب در طرح کهکشان دیده‌ایم.

چراغ خواب سه بعدی کهکشانی

این نوع چراغ خواب سه بعدی دارای 6 الی 10 حالت نورپردازی از کهکشان است. راه شیری، سیارات، ماه، سحابی و شفق قطبی از حالت‌های مختلف تصاویر این چراغ خواب است. زمانی که چراغ خواب سه بعدی روشن می‌شود، تصویر در کل فضای اتاق به صورت 360 درجه پخش می‌شود و برخی از انواع آن دارای حرکت هستند که حس کهکشان را زیباتر القا می‌کند.

 

چراغ خواب کهکشانی، یک اتاق لاکچری داشته باشید.

این مدل از چراغ خواب سه بعدی، هم برای اتاق خواب کودک و نوجوان و هم برای اتاق خواب بزرگسال کاربرد دارد. چراغ خواب کهکشانی قابلیت اتصال فلش دارد که امکان پخش موسیقی را فراهم می‌کند. و همچنین نور، جهت و سرعت حرکت آن هم با استفاده از ریموت قابل تغییر است. با استفاده از این چراغ خواب، می‌توانید یک فضای رویایی و آرام برای تمرکز، آرامش و مدیتیشن ایجاد کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه