طراحی داخلی خلاقانه خانه 28 متری کوچک برای خانواده 5 نفره! +فیلم

طراحی داخلی خلاقانه خانه 28 متری کوچک برای خانواده 5 نفره! +فیلم

به قلم: نرگس مهردادیان

طراحی داخلی خلاقانه خانه 28 متری کوچک برای خانواده 5 نفره

در این مطلب، بازسازی و طراحی خلاقانه دکوراسیون داخلی خانه 28 متری، بررسی می‌شود که پذیرای خانواده پنج نفری است. شاید تعجب کنید اما این خانه کوچک تمام امکانات ضروری برای یک زندگی آرام و دلپذیر را در خود جای داده است.

تابلو فرش ریحان

برای آشنایی با داستان بازسازی و طراحی داخلی خلاقانه این خانه کوچک 28 مترمربعی، دلیل انتخاب و نحوه طراحی دکوراسیون و استفاده از فضاها با ادامه این مطلب از چیدانه همراه باشید.

امکانات محله و دلیل انتخاب این خانه کوچک 28 متری

این خانه علی‌رغم فضای کوچکی که دارد در محله‌ای مناسب برای اعضای خانواده قرار دارد. که دسترسی به مترو و وسایل حمل‌ونقل عمومی و دیگر امکانات شهری بسیار راحت است. در واقع برای پدر و مادر این خانه، دسترسی به امکانات شهر نسبت به متراژ خانه، اولویت بیشتری داشت. آن‌ها توسط ایده‌ها و اجرای طراح خلاق خانه با یک بازسازی درست و اصولی جنبه منفی کوچک بودن خانه را تا حد زیادی کاهش داده‌اند.

خلاقیت در طراحی دکوراسیون داخلی خانه کوچک 28 متری

شاید تصور خانه‌ای ۲۸ متری، آن ‌هم برای خانواده‌ای 5 نفره، برای بسیاری از ما مشکل باشد. اما طراح داخلی این خانه با خلاقیتی که داشته هم از رنگ‌ها برای ایجاد فضایی شاد بهره گرفته و هم مبلمان و تخت‌خواب کافی و راحت در این فضای کوچک طراحی کرده است.

در این خانه کوچک، میز ناهارخوری ساده و کم‌جا، تخت‌خواب‌های دوطبقه برای تمام اعضای خانواده، کمدهای کوچک اما پرجا و فضای تی وی روم جای داده شده است.

نکته قابل توجه در طراحی داخلی خانه 28 متری این است که طراح سعی کرده نهایت استفاده را از فضای عمودی دیوارها که اغلب بدون استفاده باقی می‌مانند، ببرد. از این طریق فضایی مناسب برای نگه‌داشتن انواع وسایل برای تمام اعضای خانواده ایجاد کند.

امکانات محله و دلیل انتخاب این خانه کوچک 28 متری

و در آخر

در این مطلب و ویدئوی جذاب با طراحی داخلی خانه کوچک 28 متری آشنا شدید. مطمئنا شما هم زمانی که دنبال خانه برای خرید یا اجاره باشید، تنها به متراژ و امکانات خانه فکر نخواهید کرد. امکانات منطقه، محله و دسترسی مناسب خانه هم برای شما مهم است.

برای آشنایی با طراحی و معماری دیگر خانه‌های کوچک جهان، مطلب خانه کوچک، 19 متری معمار مشهور ژاپنی را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه