تبلیغات
E رومانته F فارست E سیب
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

12 تیر 1396

چیدمان مبل ال، بهترین مکان برای این مبل کجاست؟

دسته: مبلمان

از ما بپرسید: من در دکوراسیون منزل دچار چالش شده ام! بهترین قسمت برای قرار دادن مبلمان ال در فضای خانه کجاست؟ آیا می توان چیدمان مبل ال را تنها بر حسب علاقه شخصی انجام داد؟

برای اینکه مبلمان ال را در دکوراسیون منزل داشته باشید نیازی نیست نکات دشواری را در نظر بگیرید. قبل از هر چیز باید بدانید که بهتر است از این نوع از مبل راحتی در اتاق نشیمن استفاده کنید، چراکه به دلیل بسته شدن فضا احساس صمیمیت را افزایش می دهد و به علاوه برای تماشای تلویزیون ایده آل است.

برای چیدمان مبل ال نیاز به فضایی دارید که بتوان این نوع از مبل را در گوشه آن و موازی دیوار قرار داد. اگر فضای بزرگی در منزل دارید نگرانی برای شما وجود ندارد و در هر قسمتی که بخواهید می توانید مبل ال را قرار دهید.

مبل ال را به پنجره نشیمن نچسبانید. مبلمان راحتی باید با پنجره فاصله داشته باشد تا رفت و آمد به سمت پنجره به سادگی صورت بگیرد و جلوه پرده به دلیل مجاورت مبلمان ال با آن، به هم نخورد.

مطلب مرتبط: ۶ مبل ال که در دکوراسیون خانه معجزه می کنند!

تقریبا می توان گفت همه انواع مبل ال از هم جدا می شوند تا حمل و نقل آنها نیز به سادگی صورت گیرد. به این فکر نباشید که با جدا کردن دو قسمت مبل ال می توانید آنها را در هر قسمت از دکوراسیون منزل خود قرار دهید. اسم مبل ال روی خودش است و زمانی ارزشمند و زیباست که در کنار هم قرار گیرد.

چیدمان مبل ال در دکوراسیون منزل را به گونه ای انجام دهید که در مقابل میز تلویزیون قرار گیرد. در این صورت است که فضا محصور شده و به راحتی می توانید از تماشای فیلم مورد علاقه خود لذت ببرید.

برای مشاهده انواع مبلمان راحتی به ویترین کالای چیدانه سری بزنید و با انواع مبل ال بیشتر آشنا شوید. در قسمت افزودن دیدگاه پایین صفحه نظرات و سوالات خود را به اشتراک بگذارید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: صدف حقیقت

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

نشان کردن
  • 2750 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 12 تیر 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دکوراسیون رهسا دکوراسیون رهسا
12 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٢٢۴۶٠۶٧٩
وود آس وود آس
20 نمونه کار

تلفن: 09194464670
گره و مبلمان آل یاسین گره و مبلمان آل یاسین
9 نمونه کار

تلفن: 09378607705
شرکت معماری طم شرکت معماری طم
7 نمونه کار

تلفن: 09121674099
طراحان دیمان طراحان دیمان
16 نمونه کار

تلفن: 021٢٦٢١٧٨٦٦
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173