تبلیغات
E رومانته E ساج آسا F مبلیران
امتیاز: 4.5 0 نظر | ثبت نظر

12 دی 1396

دکوراسیون خانه لوکس با این 6 وسیله دکوری

لوازم دکوری: لوازم دکوری لوکس، طرفداران خاص خودشان را دارند و معمولا هم در هر خانه ای پیدا نمی شوند. بیشتر این وسیله ها را در خانه هایی به سبک کلاسیک می بینیم. این لوازم و وسایل دکوری معمولا دارای رنگ های طلایی و جزییاتی زیاد هستند. اگر قصد دارید یکی از این لوازم دکوری را تهیه کنید، حتما قبل از اقدام به خرید این مطلب را بخوانید. این مطلب از چیدانه به شما می گوید که کدام یکی از این وسیله ها لوکس محسوب می شوند و کدامشان با دکوراسیون داخلی خانه تان بیشتر همخوانی دارد. پس تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید. 

آینه و شمعدان های لوکس

لوازم و وسایل لوکس همان طور که گفتیم، دارای جزییات زیادی هستند و معمولا در طراحی آن ها ظریف کاری های زیادی را می توان مشاهده کرد. به همین دلیل هم است که این وسیله های دکوری از قیمت بالاتری به نسبت دیگر لوازم و وسایل دکوری برخوردار هستند. اگر قصد دارید از این آینه و شمعدان ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید، باید دقت کنید که آن ها در گوشه ای از خانه بگذارید که دارای تزیینات کمتری هستند، پر کاربودن این آینه و شمعدان ها جبران این تزیینات کم خواهد بود. 

ظروف کریستال، دکوری های لوکس برای دکوراسیون داخلی منزل

ظرف های پذیرایی کریستالی به دلیل کیفیت ساختشان، و انعکاس نوری که از خود ساطع می کنند قطعا به عنوان یکی از زیباترین و ارزشمندترین لوازم لوکسی هستند که می توان از آن ها در بوفه ها و ویترین های خانه استفاده کرد. جلوه زیبایی که این کرستال ها به خانه می بخشند آنقدر جذاب هستند که کمتر کسی می تواند از آن ها دل بکند. هر چه تراش های روی بدنه این کرستال ها بیشتر باشد قیمت آنها نیز بالا تر می رود. نمونه هایی از این کریستال های مناسب برای پذیرایی را در عکس های بالا می توانید ببینید. 

تابلوهای لوکس برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه

یادتان باشد وقتی در حال تغییر دکوراسیون خانه تان هستید و قرار است به آن حال و هوایی لوکس ببخشید، دیوارهای خانه تا را بی نصیب نگذارید. برای دیوار های خانه می تواند از تابلوهایی که در عکس های بالا می بینید استفاده کنید. دیوارهای سفید خانه تان می توانند بهترین میزبان برای این تابلوهای لوکس باشند. مطمئن باشید این تابلوها با رنگ های طلایی خودشان چنان جلوه ای به دکوراسیون داخلی خانه تان می بخشند که چشم هر کسی را به خودشان خیره می کنند. 

آویزهای روشنایی لوکس، برای دکوراسیون داخلی منزل 

می توانید برای گوشه و کنار خانه تان آویزهای روشنایی با ظاهری لوکس تهیه کنید، این آویزها معمولا به صورت فانوس هایی با رنگ های تره هستند. دلیل استفاده از رنگ های تیره در آن ها این است که تضاد زیبایی را با رنگ روشن چراغ ها و لامپ ها ایجاد کنند. 

لوسترهای لوکس برای دکوراسیون داخلی خانه 

اشتباه نکنید لوستر ها و آویزهای روشنایی با یکدیگر فرق می کنند. لوسترا معمولا در فضاهایی مانند اتاق غذاخوری و نشمن ها استفاده می شوند. اما آویزها را معمولا در تراس ها و وردی های خانه نصب می کنند. لوستر های لوکس همان هایی هستند که قطعه های کریستال از آن ها آویزان است و ظاهری فاخر دارند. معمولا وزن و قیمت این لوستر ها بسیار زیاد است و معمولا هم برای دکوراسیون داخلی خانه هایی با سقف بلند جوابگو هستند. 

فرش هایی با ظاهر لوکس برای دکوراسیون داخلی خانه 

فرش ها هم جزو آن دسته از وسایل لوکسی هستند که به تنهایی می توانند دکوراسیون داخلی کل فضا را تحت تاثیر خود قرار دهند. انتخاب درست فرش ، دکوراسیون منزل خوش رنگ و لعاب را به شما تحویل خواهد داد که مسلما از آن لذت کافی را خواهید برد. 

مطالبی که خواندنشان خالی از لطف نیست: خانه مهین سرای راهب کاشان، لوکس ترین اقامتگاه تاریخی
ایده های ساده لوکس ترین خانه های جهان !
شورومی مدرن برای طرفداران سبک کلاسیک!
دکوری هایی که دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!
مبلمان چوبی، طراوت طبیعت در دکوراسیون داخلی!
راهنمای خرید: وسایلی برای نظم دهی به دکوراسیون داخلی منزل

 

با ویترین کالاهای چیدانه می توانید راحت ترین و مقرون به صرفه ترین راه را برای خرید لوازم و وسایل دکوراسیونی تجربه کنید. 

نویسنده : شمیم آقازاده| گردآوری در تحریریه چیدانه 

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
خانه شلف وودن دكو خانه شلف وودن دكو
22 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٧٧٦٤٨٣٦١
مبلمان آترین مبلمان آترین
15 نمونه کار

تلفن: 02176205168
گروه معماری خانه آرا گروه معماری خانه آرا
10 نمونه کار

تلفن: 031۳۴۴۱۵۶۳۶
خانه دیدار خانه دیدار
6 نمونه کار

تلفن: 02122290601
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173