تصاویری از ویلای گرانقیمت ستاره خوش‌استایل دنیای فوتبال

تصاویری از ویلای گرانقیمت ستاره خوش‌استایل دنیای فوتبال

به قلم: تحریریه چیدانه

ناکس هوم

جک گریلیش صاحب یک ویلای 5.6 میلیون پوندی در منطقه خوش آب و هوای چشایر منچستر است. او برای تجهیز این ویلا برنامه های جذابی دارد و قرار است آپشن های جدیدی را به آن اضافه کند. جک گریلیش مجوزهای لازم را برای افزودن این آپشن ها به ویلای 7 خوابه خود دریافت کرده است و قصد دارد امکانات تفریحی جدیدی در آن به وجود بیاورد.

شیرآلات کسری

بخشی از این پروژه شامل ایجاد یک سالن بزرگ یوگا، سونای خشک و بخار و امکانات ورزشی-درمانی دیگر است. ملی پوش انگلیسی منچسترسیتی همچنین قصد دارد یک اتاق بازی مجهز در یکی از سه پارکینگ بزرگ ویلای خود احداث کند. ویلای گرانقیمت گریلیش یک بنای تاریخی زیبا را شامل می شود که در حال حاضر امکانات بی نظیری چون دریاچه ماهیگیری، زمین تنیس رو باز، زمین گلف، زمین چمن و باند فرود هلی‌کوپتر است.

بیشتر بخوانید:

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
مریم در تاریخ 08 تیر 1402
ایشالله که همیشه مد باش😐!چوم هیچکی دلش این وسایل های دهن کج رونمیخواد!😐قطعا
فاطمه در تاریخ 09 تیر 1402
فقط اون میزی که شکل جوجه ست🐤♥️
Meysmpakizeh در تاریخ 10 تیر 1402
آدم دیگه از هرچی فوتبال وفوتبالیسته حالش به هم میخوره. اینا فوتبال بازی میکنن یه همچین زندگی برا خودشون دارن. ماهم که ذوقشون میکنیم
آرش در تاریخ 12 تیر 1402
با توجه به درختان ساسنا که نوعی کاج مقاوم است و بصورت انبوه در این کشور موجود می‌باشد و مدیریت صنعتی و صحیحی که در کشور سوئد موجود است و توام با تکنولوژی بالا در بهره بری از پوشش های ضد حریق و قارچ زدگی اگر این کشور اینکار رو انجام نده بعیده واقعاً.

ثبت دیدگاه