تصاویر داغ از خانه 9 میلیون دلاری مسی در آمریکا

تصاویر داغ از خانه 9 میلیون دلاری مسی در آمریکا

به قلم: تحریریه چیدانه

نوژا دیزاین

لیونل مسی برای حضور در لیگ MLS آمریکا و پوشیدن پیراهن اینترمیامی آماده می‌شود. درحالیکه همه منتظر بودند او یا به بارسا برگردد یا راهی الهلال شود مسی اعلام کرد راهی آمریکا می‌شود تا از فصل آینده برای باشگاه دیوید بکام به میدان برود.

سرویس خواب بالسا

رادیوی کادنا سِر در گزارشی اعلام کرد برنامه سفر مسی و خانواده‌اش به آمریکا تنظیم شده و آنها به زودی راهی شهر میامی می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

مسی پیش از سفر به آمریکا برای امضای رسمی قراداد با اینترمیامی و معرفی به هواداران اقدام به خرید خانه‌ای برای سکونت خانواده‌اش کرده است. اما مشخصات این خانه که توسط کادنا سر اعلام شده خبرساز شده است.

مسی در شهر میامی در آپارتمانی سوپرلوکس زندگی خواهد کرد که قیمت آن 9 میلیون دلار برآورد شده است. این آپارتمان در یکی از گران‌ترین مجتمع‌های مسکونی دنیا واقع شده است. برجی 60طبقه که در نزدیکی ساحل معروف میامی قرار دارد و گفته می‌شود یکی از زیباترین مناظر دنیا از پنجره آپارتمان‌های این برج قابل رویت است.

بیشتر بخوانید:مسی در مصاحبه‌ای که بعد از اعلام تصمیمش با روزنامه موندو دپورتیوو داشت اشاره کرد که هدفش برای انتخاب اینترمیامی، زندگی در آمریکا بوده و او به خاطر خانواده و فرزندانش چنین تصمیمی گرفته است. برجی که لئو مسی و خانواده‌اش در آن ساکن می‌شوند به الهام از طرح پورشه ساخته شده است.

منبع: بهارنیوز

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه