Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

شرکت طراحی معماری و بازسازی تازنگ


این شرکت با عنایت به خداوند متعال؛ از آبان ماه سال 1388 شروع به ارائه خدمات تخصصی خود در زمینه های مختلف معماری پرداخته و تاکنون بالغ بر چندین پروژه بزرگ معماری در زمینه های مختلف طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل مسکونی، واحد های تجاری - اداری و همچنین طراحی و اجرای خارجی ( نما، باغ بام، پرگولا، نشانه و المان های شهری و...) ، فضای سبز و محوطه را با موفقیت به اتمام رسانده است . از دیگر فعالیت های این شرکت، ارائه خدمات در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی می باشد که تاکنون در این زمینه مفتخر به همکاری با موسسات بزرگ صنعتی، تجاری و بازرگانی می باشد.
از دیگر خدمات این گروه می توان به بهسازی، نوسازی و مرمت ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و نورپردازی تخصصی مجموعه فضاهای داخلی( فضاهای نمایشگاهی، غرفه، گالری و ... ) و فضاهای خارجی ( نورپردازی نما و محوطه فضای سبز ) اشاره کرد؛ همچنین این شرکت در زمینه اجرای نما، سقف فلزی و ترموود، کف چوبی، پرگولا، آلاچیق، لوور و محوطه سازی مفتخر به همراهی با شرکت های همکار آرک متال و پارسیا وود می باشد.
ما مفتخریم تا با بهره گیری از مهندسین و متخصصین جوان و با انگیزه و با انجام و به اتمام رساندن بالغ بر 100 پروژه معماری، بهترین ایده ها را به عمل تبدیل کرده و رنگ و بویی نو به محیط پیرامون خود بخشیم.
اهم توانایی ها و شرح خدمات مهندسی معماری این گروه :

-1 طراحی و اجرای مبلمان و دکوراسیون داخلی
-2 طراحی و اجرای محوطه و فضای سبز
-3 طراحی فاز یک و دو ساختمانی (مسکونی، تجاری، اداری و ...)
-4 طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی
-5 مرمت، بازسازی و نوسازی ساختمان
-6 طراحی و اجرای نما (کلاسیک و مدرن)
-7 طراحی و اجرای نورپردازی داخلی و خارجی
-8 طراحی و اجرای المان شهری
تهران نو، خیابان عبدالعظیمی، بن بست رفیقی اسکویی، پلاک 8
راه‌های ارتباط مستقیم
تهران نو، خیابان عبدالعظیمی، بن بست رفیقی اسکویی، پلاک 8