Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

لوازم اداری وایت بُرد شیشه اى مغناطیسى اینکو inko

امروزه در بسیاری از شرکتها و اماکن آموزشی، وایت بردهای شیشه ایی جایگزین وایت بردهای مرسوم شده است. اینکو، راه حلی جدید، شیک و قابل استفاده برای همه نیازهای نوشتاری شماست. از دلایل این انتخاب میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد: ا- طول عمر بیشتر نسبت به وایت برد ۲- سطح صاف و صیقلی که باعث روان نویسی میشود ۳- پاک شدن آسان خطوط حاصل از نوشتن مداوم ۴- مغناطیسی بودن تمامی سطوح تخته ۵- شکیل بودن به دلیل نداشتن قاب و حاشیه ۶- دارای رنگ بندی متنوع که جلوه زیبایی به محیط می بخشد ۷- دیده نشدن اتصالات بعد از نصب ۸- کاملا ایمن ۹- تضمین رنگ و کیفیت
وایت برد شیشه ای اینکو از شیشه با ضخامت ۴ میلیمتر سکوریت ساخته شده است. تمامی سطح برد دارای خاصیت مغناطیسی بوده و قابلیت اتصال کاغذ با آهنربا را دارد. به دلیل استفاده از رنگهای خاص، رفلکس نور تا حد ممکن پایین آمده و حالت دوبینی خطوط که روی شیشه ایجاد میشود، حذف شده است.
شیشه سکوریت یا نشکن، به همان شیشه معمولی که در حرارت حدود ۶۰۰ الی ۷۰۰ درجه و سپس سرد شدن سریع با فشار هوای مشخص ۵/۲ تا ۵/۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع استحکام آن افزایش پیدا کرده، اطلاق میگردد که مقاومت آن نسبت به اصابت ضربه، خم شدن، تنش حرارتی و کشش، چندین برابر میشود.مثلا مقاومت خم شدن شیشه معمولی حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد ولی در شیشه سکوریت ۱۲۰۰ الی ۲۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.
اینکو این افتخار را دارد که با تجربه ای بسیار در این راستا در ابعاد کوچک و بزرگ، بسته به علاقه شما مشتریان محترم این نوع تخته نوشتاری را برای شما مشتریان گرامی، تولید و در کوتاهترین زمان در محل دلخواه شما نصب و تحویل شما عزیزان دهد
مناسب برای استفاده در: منزل ،آشپزخانه ،دفتر کار ،کافی شاپ ،سالن ورزشی ،بیمارستانها ،آزمایشگاه ،مهدکودک ،و . . .
ویژگی های کاربردی: - قابلیت جذب اشیا مغناطیس در تمامی سطح این برد - استفاده از شیشه سکوریت - ایده ال برای مراکز آموزشی، ادارات، منازل و ..... - پاک شدن راحت متن - سرعت بالای نوشتند- صیقلی بودن سطح - کیفیت ماندگار - جایگزینی مناسب برای وایت بردها - پاکیزگی بیشتر - جذابیت برای یادگیری و جلب تمرکز افراد - ماندگاری رنگ - استفاده از تمامی سطح برد - مارکر مخصوص برای رنگهای تیره.
آدرس: خيابان انقلاب، خيابان ابوريحان، روانمهر، پلاك ٤٦
راه‌های ارتباط مستقیم
آدرس: خيابان انقلاب، خيابان ابوريحان، روانمهر، پلاك ٤٦