visibility 840 today 1398/3/21

بورد شیشه‌ای مغناطیسی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بوردهای شیشه‌ای مغناطیسی از محصولات با دوام و جدید در بازار وایت‌بورد‌ها هستند. آن‌ها ظاهری تمیز (بدون لکه و سایه) را با ویژگی قابلیت استفاده در امتحانات و برای چسباندن تقویم یا اسناد را با هم ترکیب می‌کنند. یک بورد شیشه‌ای مغناطیسی ابزار خوبی برای استادان، بیمارستان‌ها و صاحبان کسب‌وکار خواهد بود.

blog post

گلس برد های رنگی و مغناطیسی اینکو

ممکن است از خود بپرسید که چطور می‌تونایم یک بورد شیشه‌ای مغناطیسی بسازیم؟ ممکن است مقالاتی در رابطه با نقاشی مغناطیسی یا چسباندن یک تکه فلز به پشت یه وایت‌بورد خوانده باشید. اما برای ساخت یک شیشه‌ای مغناطیسی بهترین راه این است که یک شیشه‌ی رنگ‌شده را به یک قطعه فلز وصل کنید. آهن رباها انقدر قوی هستند که از پشت شیشه فلز را نگه دارند و به شیشه این قابلیت را می‌دهد تا شیشه مغناطیسی به نظر برسد. این برای یک محصول عالی است. از آنجایی که شیشه به هیچ وجه نیازی به دست‌کاری کردن ندارد، به همین دلیل محصول دوام و سختی خود را حفظ می‌کند. شرکت لوازم اداری و وایت بورد شیشه‌ای اینکو با تولید وایت بورد‌های شیشه‌ای مغناطیسی با دوام و کیفیت بالا می‌تواند شما را در رسیدن به چنین محصولی یاری نماید.

blog post

گلس برد های رنگی و مغناطیسی اینکو

وایت‌بورد‌های شیشه‌ای مغناطیسی محصولی عالی برای دفتر شما هستند، به این دلیل که به راحتی می‌توانند تبدیل به یک بورد برای برنامه‌ریزی ساده و رساندن دستورات به یک سازمان باشند یا یک وایت‌برد برای آموزش به دانش‌آموزان یا همکاران.

در حالی که ظاهر یک وایت بورد شیشه‌ای مغناطیسی از موارد مهم است، استحکام و دوام است که ارزش خرید آن را مشخص می‌کند. این بوردهای شیشه‌ای سخت تا زمانی که شما از آن‌ها مراقبت می‌کنید می‌توانند دوام بیاورند. این تخته‌ها هیچوقت مانند وایت‌بورد‌های قدیمی لک یا سایه نمی‌گیرند. ظاهر این وایت‌بوردها بزرگ‌ترین فاکتور در فروش آن‌هاست، زیرا می‌توان ظاهر یک دفتر یا کلاس را به کل تغییر دهند. بورد‌های شرکت اینکو در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌شوند و قابلیت هماهنگی با دکوراسیون و رنگ فضای مورد نظر را دارند.

اصلا چرا وایت‌بورد شیشه‌ای مغناطیسی؟

بورد‌های شیشه‌ای به سرعت در حال تبدیل شدن به بهترین وایت‌بوردهای بازار هستند. آن‌ها از شیشه‌های سخت با کیفیت بالا تولید می‌شوند و دو فاکتور تمیزی و غیر قابل شکستن را دارا هستند. عمر طولانی عمر طولانی شیشه و قابلیت مغناطیسی آن‌ها فقظ چند دلیل برای این است که وایت بورد‌های شیشه‌ای مغناطیسی ارزش خرید دارند.

blog post

گلس برد های متنوع اینکو

بورد شیشه ای مغناطیسی مناسب برای خانه

بسیاری از خانواده‌ها از یخچال خود به عنوان شیشه‌ی مغناطیسی بزرگی برای چسباندن مطالب مهم خود استفاده می‌کنند که انتخاب بدی نیست.اما هر بار که در یخچال باز می‌شود کاغذ‌هایی حاوی مطالب مهم و اساسی خانه در هوا به پرواز در می‌آیند. بهتر این است که از یک وایت‌بورد شیشه‌ای جای یخچال استفاده کنید. دیگر نگران این نیستید که یادداشت‌ها و یادآوری‌هایتان را کسی با لگد زیر یخچال زده باشد یا جایی در آشپزخانه افتاده باشد. به علاوه می‌ةوانید بورد شیشه‌ای خود هرجایی مثل اتاق خوابتان، اتاق کارتان و یا در آشپزخانه نصب کنید.

blog post

وایت برد شیشه ای

بورد شیشه ای مغناطیسی برای استفاده در دفتر کار

وایت‌بوردهای شیشه‌ای مغناطیسی برای اداره‌ ها فوق‌العاده هستند، چون ظاهری صاف و صیقلی و مدرن را به نمایش می‌گذارند. آن‌ها می‌توانند به عنوان یک تابلو اعلانات عمل کنند و برای ارائه‌ و برنامه‌ریزی عالی هستند. شما می‌توانید از قابلیت مغناطیسی آن‌ها برای چسباندن اعلانات مهم، برنامه‌ریزی‌های مهم و یا تقدیر از کارمندانتان نمونه با کاغذ‌های رنگی استفاده کنید.

blog post

گلس برد های رنگی و مغناطیسی اینکو

بورد شیشه ای مغناطیسی برای کلاس درس چطور؟

معلمان تمایل به تمرکز کامل بر روی درس‌شان دارند. مانند درس دادن در جلوی کلاس، به سمت وایت‌بورد و پشت به شاگردان. تخته وایت‌بورد محل خوبی برای آموزش دادن به شاگردان است، اما وایت‌بودهای شیشه‌ای مغناطیسی شرکت اینکو به راحتی می‌توانند به عنوان پس‌زمینه برای پروژکتورها استفاده شوند و هم‌چنین شما می‌توانید به راحتی آهن‌ربا را به سیستم درس و ارائه‌ی خود وارد کنید.

شرکت وابت‌بوردهای شیشه‌ای مغناطیسی اینکو می‌تواند در تمام موارد بالا انتخابی مناسب برای شما باشد و با محصولی با کیفیت در ابعاد و رنگ‌های مختلف، تمام فاکتورهای مورد نیاز برای انتخابی درست و خوب را تامین کند.

حسین رجب چالی
نویسنده: حسین رجب چالی

عضو تحریریه چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بورد شیشه‌ای مغناطیسی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بورد شیشه‌ای مغناطیسی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

مزایا و کاربرد میکروسمنت چیست؟

مزایا و کاربرد میکروسمنت چیست؟

عکس خانه تمام شیشه، طبیعت را در آغوش بگیرید!

عکس خانه تمام شیشه، طبیعت را در آغوش بگیرید!

کسب و کارها پیشنهادی
گالری آنتیک مسیحا certificate
گالری آنتیک مسیحا

گالری آنتیک مسیحا

سرویس خواب نوزاد، نوجوان و بزرگسال بلسینو certificate
سرویس خواب نوزاد، نوجوان و بزرگسال بلسینو

سرویس خواب نوزاد، نوجوان و بزرگسال بلسینو

آسیا چمن certificate
آسیا چمن

آسیا چمن

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent