خانه بازی لاکچری فرزندان رونالدو در عربستان! + عکس

خانه بازی لاکچری فرزندان رونالدو در عربستان! + عکس

به قلم: محمد مالمیر

جورجینا نامزد رونالدو در اینستاگرام عکسی از محل بازی فرزندانش در عربستان منتشر کرده است. کریستیانو بارها اعلام کرده به‌خاطر علاقه خود به شماره ۷ به فکر هفت فرزند است.

مبلمان اداری ارگو

خانه بازی لاکچری فرزندان رونالدو در عربستان

رونالدو چند فرزند دارد؟

رونالدو در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار پدر شد و نام فرزندش را کریستیانو رونالدو جونیور گذاشت و هیچ گاه حاضر نشد هویت مادر اولین فرزندش را رسانه‌ای کند. رونالدو پس از سال ۲۰۱۵ و آشنایی با جورجینا رودریگز در سال ۲۰۱۷ از طریق رحم اجاره‌ای صاحب دو فرزند دوقلو، یک پسر به نام متئو و یک دختر به نام اوا ماریو شد. فرزند چهارم هم آلانا مارتینا نام گرفته و دختری است که توسط جورجینا رودریگس اواخر سال ۲۰۱۷ به دنیا آمد. رونالدو در ۱۸ آوریل ۲۰۲۲ بازهم بچه‌دار شد و پسر و دختر دوقلوی او و جورجینا به دنیا آمدند اما پسرش در هنگام زایمان فوت کرد.

اتاق بازی کودک ضروری است؟

لزوم در نظر گرفتن فضایی به عنوان اتاق بازی کودک نه تنها برای سرگرمی کودک لازم است. بلکه برای رشد خلاقیت و هوش کودک نیز لازم است.کودکان در سنین نوپایی بسیار کنجکاو و پرجنب و جوش هستند. زمانی که کودک بصورت ۴ دست و پا راه می رود ویا تازه راه افتاده بسیار پر هیجان و خوشحال است و هیچگونه خطری را احساس نمی کند. در این دوران کودکان از هر محیطی برای بازی و سرگرم شدن خود استفاده می کنند و برایشان فرقی نمی کند آن محیط آشپزخانه به همراه انواع واقسام وسایل خطرناک و تیز باشد و یا راه پله… .به همین دلیل لازم است یک اتاق ایمن و جذاب برای کودکان خانواده در نظر گرفت که هم اقتصادی باشد و هم کودکان را بخوبی سرگرم کند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه