صنایع چوبی دیمولوکس؛ به دل فضای لوکس می‌نشیند!

صنایع چوبی دیمولوکس؛ به دل فضای لوکس می‌نشیند!

به قلم: فهیمه مصدرالامور

معمولا برای ست کردن و هماهنگی لوازم خانه خود با چالش مواجه می‌شویم. اگر وسایل خانه در دکوراسیون داخلی منزل شما، چوبی و یا با هر جنس و طرحی است؛ بهتر است برای تکمیل ست خود و راهنمای خرید میز تلویزیون چوبی، کنسول، عسلی و میز جلومبلی، صنایع چوبی برند دیمولوکس را در نظر داشته باشید. همچنین پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این ویدئو و شوروم‌گردی با چیدانه همراه باشید تا اطلاعات کامل‌تری از این برند لوکس به‌دست آورید.

نوژا دیزاین

کی پلاس

راهنمای خرید میز تلویزیون چوبی

برای انتخاب و خرید میز تلویزیون به طور خاص، نکاتی وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست. در ادامه این نکات مهم را به یاد بسپارید.

1. به متراژ خانه و سایز میز تلویزیون، دقت کنید

در صورتیکه خانه کوچکی دارید، میز تلویزیون کوچکتر از 110 سانتیمتر برای دکوراسیون داخلی شما مناسب است. همچنین به سایز تلویزیون نیز توجه کنید. اگر تلویزیون شما، 110 سانتیمتر است، میز کوچک‌تر از 110 سانتیمتر، برای این تلویزیون کاربردی ندارد. به عبارتی، میز تلویزیون شما باید از هر طرف تلویزیون حدود 10 سانتی‌متر بزرگ‌تر باشد. بنابراین برای یک تلویزیون 45 اینچ، معمولا میز تلویزیون 130 سانتی‌متری پیشنهاد می‌شود.

مطلب پیشنهادی: مدل شلف دیواری تلویزیون، از این عکس‌ها ایده بگیرید

تطابق را در نظر بگیرید و به فضای اتاق نشیمن خود نگاهی بیندازید. ببینید ارتفاع، عرض و عمق میز تلویزیون چوبی و جلومبلی یا عسلی که قرار است آن را بخرید؛ به دلِ فضای لوکس شما می‌نشیند؟

هارمونی و رنگ میز تی وی

2. هارمونی و رنگ میز، تعیین‌کننده است

این نکته نیز ضروری است که هنگام خرید به رنگ میز حتما توجه کنید تا رنگ آن با دکوراسیون منزل شما هماهنگ بوده و به زیبایی بیشتر خانه منجر شود. از طرفی سسبک دکوراسیون شما تعیین‌کننده نوع میز تلویزیون شما است. بنابراین در صورتی‌که سبک دکوراسیون داخلی خانه تان، کلاسیک است؛ از میز تلویزیون سبک کلاسیک استفاده نمایید. پرواضح است که رنگ میز تلویزیون در خانه‌ای که دکوراسیون کلاسیک و قدیمی دارد، با منازلی با سبک امروزی و مدرن تفاوت دارد.

3. ساب را از قلم نیندازید

اگر شما هم جزو آن دسته هستید که سینمای خانگی دارید؛ بهتر است میزی که تهیه می‌کنید جای ساب سیستم خانواده را نیز داشته باشد.

کنسول صنایع چوبی دیمولوکس

میز تلویزیون صنایع چوبی دیمولوکس
میز تلویزیون صنایع چوبی دیمولوکس

صنایع چوبی دیمولوکس

در این شوروم؛ برند دیمولوکس، طراح و تولیدکننده برتر در زمینه صنایع چوبی هستند. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه صنایع چوبی دیمولوکس، یک ست کامل از انواع کنسول، میز جلومبلی و عسلی و میز TV رو در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ببینید. همچنین با هر سبک و سلیقه‌ای که دارید، خرید خود را با خیال راحت انجام دهید.

فراموش نکنید که طرح‌های برند دیمولوکس، منحصربه فرد است و مختص خود شرکت است. پیشنهاد ما این است که با مراجعه به پیج اینستاگرام این مجموعه با تنوع مدل‌ها بیشتر آشنا می‌شوید. البته شک نکنید که خانه شما با صنایع چوبی دیمولوکس، لوکس‌تر به نظر می‌رسد.

آدرس پیج اینستاگرام برند دیمولوکس: dimolux

در ادامه مطلب؛ عکس‌های متنوعی از محصولات چوبی این برند را مشاهده نمایید.

صنایچ چوبی کنسول دیمولوکس

ست میز جلومبلی، عسلی و میز تلویزیون دیمولوکس
ست میز جلومبلی، عسلی و میز تلویزیون دیمولوکس

ست میز تلویزیون دیمولوکس

کنسول چوبی برند دیمولوکس

میز جلو مبلی چوبی دیمولوکس

ست میز جلومبلی و میز تلویزیون برند دیمولوکس

میز تلویزیون و میز جلومبلی ست دیمولوکس

کنسول شیک دیمولوکس

میز جلو مبلی و عسلی و میز تی وی دیمولوکس

میز تی وی سفید برند دیمولوکس

حرف آخر

در این شوروم، راهنمای خرید میز تلویزیون چوبی و نکات پیرامون آن را مطرح کردیم. همچنین مجموعه صنایع چوبی دیمولوکس را به شما معرفی کردیم تا انتخاب و خرید راحت‌تری را تجربه کنید. برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت دیمولوکس؛ مراجعه نمایید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه