چیدمان وسایل در اتاق خواب کوچک + ویدئو

چیدمان وسایل در اتاق خواب کوچک + ویدئو

خانه‌های کوچک و جای کم در اتاق‌ها، مسئله‌ای است که افراد زیادی با آن روبرو هستند. در این مطلب ویدئویی از چیدمان وسایل مختلف در اتاق را ببینید. نکته‌هایی که احتمالا برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب به دردتان می‌خورند.

نوژا دیزاین

ایده‌هایی برای چیدمان اتاق خواب کوچک

  • کمد دیواری در اتاق خواب کوچک: بهتر است کمد دیواری را در جایی قرار دهید که در آن به راحتی باز شود و بتوانید به راحتی وسایل را بردارید و بگذارید.
  • فضای ورودی اتاق خواب: وسایل و کمد دیواری را تا نزدیکی در ورودی اتاق نچینید تا فضای رفت و آمد باز باشد.
  • تختخواب برای اتاق خواب کوچک: بهتر است تخت جمع و جوری انتخاب کنید که تاج تخت بزرگی نداشته باشد و در سمتی قرار دهید که جایی برای عبور داشته باشید.
  • میز کار: اگر فضای جلوی پنجره خالی است برای قرارگیری میزکار از آن استفاده کنید. ولی بهتر است حواستان به ورود نور طبیعی باشد و جلوی آن را نگیرید.
  • میز آرایش در اتاق خواب کوچک: به جای اینکه از دو پاتختی در اطراف تخت استفاده کنید، می‌توانید هردو و یا یکی از آنها را حذف کنید و به جای آن یک میز آرایش کوچک و جمع و جور قرار دهید.

کی پلاس

این مواردی که بیان شدند پیشنهاداتی هستند که می‌تواند با توجه به فرم اتاق و مساحت آن تغییر کند. شما می‌توانید از وسایل کمجا استفاده کنید. بعضی از وسایل را حذف کنید و یا وسایل دیگری که مانند رگال لباس و یا دراور را به اتاق اضافه کنید.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه