نظم دهنده تاشو شفاف، باکس، سبد یا کمد؟

نظم دهنده تاشو شفاف، باکس، سبد یا کمد؟

به قلم: سمانه زارعی

نظم‌دهنده‌ها انواع مختلفی دارند که قبلا در مطلب سبد و باکس نظم دهنده انواع متنوعی از آنها را معرفی کردیم. در این مطلب از چیدانه، با مدل جدیدی از نظم دهنده آشنا می‌شویم که هم به عنوان سبد، هم مانند یک باکس و حتی یک کمد قابل استفاده است.

سرویس خواب بالسا

 

نظم دهنده‌؛ برای آنها که عاشق نظم‌اند

نظم‌دهنده‌ها انواعی از وسایل هستند که می‌توانیم داخل آنها وسایل مختلف قرار دهیم و با این کار علاوه بر ایجاد فضای مجزا برای هر نوع وسایل، باعث نظم در فضا می‌شوند. با این کار پیدا کردن وسایل مختلف و برداشتن و گذاشتن آنها راحت می‌شود.

مطلب پیشنهادی: نظم‌دهی کمد لباس با این 8 اکسسوری معجزه گر!

 

نظم دهنده تاشو شفاف

انواع نظم دهنده‌ها در جنس‌های پارچه‌ای، پلاستیکی و فلزی یا چوبی ساخته می‌شوند. یکی از انواع آن، نمونه‌ای است که در این مطلب میبینید. باکس‌هایی پلاستیکی و در دار که می‌تواند به شکل یک سبدتکی برای وسایل کم استفاده شود و هم به صورت باکس‌های تاشو برای گذاشتن وسایل مختلف کاربرد دارند. این باکس‌ها با روی هم قرار گرفتن مانند یک کمد چند طبقه عمل می‌کنند. در قسمت بیرونی آنها دری شیشه‌ای  و شفاف وجود دارد که برداشتن و گذاشتن وسایل داخل آنها را راحت‌تر می‌کند. همچنین گیره‌های بین دو باکس باعث اتصال آنها و جلوگیری از افتادن باکس‌های روهم قرار گرفته می‌شود.

 

نظم دهنده تاشو شفاف کجا کاربرد دارد؟

این نوع نظم دهنده‌ها ظاهری زیبا و جذاب دارند. شکل و فرم این باکس‌ها برای استفاده در اتاق خواب، نشیمن و حتی آشپزخانه  مدرن مناسب هستند.  تاشو بودن آن باعث می‌شود جابه‌جایی راحتی داشته باشد. میتوانید آن را در محل کار خود برای قرار دادن اسناد و مدارک و یا لوازم کار استفاده کنید. همچنین این نظم دهنده‌ها گزینه‌ی خوبی برای فضاهای مدرسه و مهدکودک‌ها هستند. و یا اگر به دنبال کمدی برای قرار دادن وسایل اتاقتان مانند کتاب‌ها، لباس و اکسسوری‌ هستید، این کمد به شما کمک می‌کند.

 

کلام آخر:

ایده‌های مختلفی برای ایجاد نظم وجود دارد. یکی از آنها استفاده از نظم دهنده‌هاست. در این مطلب یک نمونه از نظم دهنده را که به شکل باکس، جعبه و کمد استفاده می‌شود معرفی کردیم.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه