رونمایی از دکوراسیون شیک و لاکچری خانه فریبا نادری

رونمایی از دکوراسیون شیک و لاکچری خانه فریبا نادری

به قلم: سمانه زارعی

تصویر فریبا نادری

به تازگی تصاویری از دکوراسیون منزل فریبا نادری از بازیگران سینما و تلویزیون در فضاهای مجازی منتشر شده است. تعدادی از تصاویر این بازیگر با سلیقه را در این مطلب ببینید.

سرویس خواب بالسا

درباره فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 63 است. این بازیگر دوبار ازدواج کرده است و هم اکنون یک دختر کوچک از همسر دومش دارد. همسر اول او مسعود رسام بود که در سال 88 فوت کرد.

 

دکوراسیون خانه فریبا نادری با استفاده از مبلمان طوسی

دکوراسیون سفید و طوسی خانه فریبا نادری

از تصاویر دکوراسیون منزل خانه فریبا نادری مشخص است که این خانم بازیگر سبک مدرن را برای خانه خود انتخاب کرده است. کنار هم قرار دادن رنگ‌های سفید و طوسی، فضایی شیک و مجلل ایجاد کرده است. مبل ال شکل طوسی رنگ در کنار پرده‌ی ساده و سفید رنگ حال و هوایی مدرن به فضا داده است. فریبا نادری میز نهارخوری را طوسی رنگ انتخاب کرده است تا در هماهنگی با بخش‌های دیگر باشد.

مطلب پیشنهادی: تصاویر دکوراسیون شیک و مجلل خانه شیلا خداداد و همسر پزشکش

 

میز ناهار خوری لاکچری و دیوار پوشیده از گیاهات اپارتمانی فریبا نادری گیاهان آپارتمانی لاکچری در خانه فریبا نادری

گیاهان در طراحی لوکس خانه فریبا نادری

در بخش‌هایی از چیدمان خانه فریبا نادری، گیاهانی به چشم می‌خورند. یک دیوار سبز که با گل‌هایی آبی رنگ پوشیده شده است. و در قسمت لابی از دیوار سبز زنده استفاده کرده است. بخش از تراس خانه دیده می‌شود که با گیاهان و درختچه‌هایی سبز و سرزنده شده است.

در پایان:

در این مطلب تصاویری از دکوراسیون لاکچری منزل فریبا نادری را دیدیم. خانه‌ای مدرن و شیک که انتخاب رنگ در آن با حساسیت زیادی انجام شده است. اگر به این نوع مطالب علاقه‌مندید می‌توانید در بخش چهره‌ها دکوراسیون منزل افراد مشهور را ببینید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه