دیزاین عجیب ترین رستوران جهان، لذت غذا خوردن بالای درخت!

دیزاین عجیب ترین رستوران جهان، لذت غذا خوردن بالای درخت!

به قلم: سمانه زارعی

ساقدوش بار

خانه‌های درختی همیشه برای افراد جذابیت داشتند. مخصوصا برای بچه‌هایی که تجربه بالا رفتن از درخت را دارند. رستوران گاجومارو این حس نوستالژی و هیجان انگیز را دوباره زنده کرده است. رستورانی بالای درخت! در این مطلب در مورد این رستوران بخوانید و تصاویر آن را ببینید.

سرویس خواب بالسا

 

رستوران گاجومارو کجاست؟

رستوران گاجومارو روی یک درخت بتنی بزرگ در اوکیناوا؛ جزیره‌ای در ژاپن، ساخته شده است. این رستوران در ورودی پارک اونویاما در بزرگراه 58 خودنمایی می‌کند. این رستوران چندبار تغییر نام داده است. رستورانی با معماری خاص و متفاوت که میان شلوغی‌های شهر نظر هرفردی را به خود جلب می‌کند. یک گوشه دنج با منظره جالب که شما را از همهمه شهر دور می‌کند.

معماری عجیب‌ترین رستوران جهان

احتمالا برای شما هم جالب باشد که خوردن غذا در رستورانی روی درخت را تجربه کنید. این رستوران بالای یک درخت بانیان یا همان درخت انجیر معابد ساخته شده است. البته این درخت واقعی نیست و با بتن ساخته شده است. مشتریان این رستوران می‌توانند با یک راه پله مارپیچ و یا با استفاده از آسانسور به این رستوران بروند و خوردن غذایی با منظره بندر ناها را در اینحا تجربه کنند.

اگر در کودکی ساعت‌ها را صرف جلسات مخفیانه با دوستان خود در خانه درختی حیاط خلوت محبوب خود کرده‌اید، غذا خوردن در یک درخت غول‌پیکر در بزرگسالی مطمئناً یک رویا است. شاید بتوانید گروه فوق سری حیاط خلوت خود را در وعده ناهار در این رستوران احیا کنید.

 

داستان رستورانی بالای درخت انجیر

فرهنگ‌های مختلف در سراسر جهان معتقدند که درختان بانیان (انجیر معابد) خدایان و ارواح را جذب می‌کنند. غذاخوری خانه درختی Gajumaru افراد محلی و گردشگران گرسنه را به خود جذب می‌کند. تصور پری‌ها، الف‌ها و دیگر موجودات افسانه‌ای در حالی که شام را در درختی بزرگ می‌خورید کار سختی نیست، غذاخوری خانه درختی گاجومارو مکان مناسبی است که می‌تواند در حین لذت بردن از غذای ارگانیک تازه، تخیل شما را فعال کند. کارکنان رستوران Gajumaru Treehouse به سرو غذاهای سازگار با محیط‌زیست که ردپای کربن کمی از خود به جای می‌گذارند، افتخار می‌کنند. شایسته است که کارمندان یک غذاخوری که در یک درخت قرار دارد باید تلاش کنند تا سبز باشند. هیچ سفری به ژاپن بدون بازدید از مکان‌های عجیب و غریب تا حد امکان کامل نمی‌شود.

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه