شاهکار جدید و غیرقابل تصور «لامبورگینی» رونمایی شد

شاهکار جدید و غیرقابل تصور «لامبورگینی» رونمایی شد

به قلم: تحریریه چیدانه

پروژه جدید لامبورگینی

لامبورگینی از پروژه جدید خود پرده‌برداری کرد. پروژه جدید این خودروساز ایتالیایی بر خلاف انتظار، مجتمعی گسترده از ویلاهای لوکس مینیمال است! لامبورگینی مدتی قبل با معرفی دو سوپرکار اینوینسیبله و آتنتیکا که بر پایه پلتفرم اونتادور توسعه پیدا کرده بودند، برای همیشه با پیشرانه ۱۲ سیلندر درون‌سوز خود خداحافظی کرد. پس از آن هم از سوپرکار روئلتو پرده برداشت که از قوای محرکه هیبرید بهره می‌برد و قدمی از سوی این خودروساز ایتالیایی در راستای الکتریکی‌سازی محصولات خود است. در این مقطع همه انتظار اولین خودرو الکتریکی لامبورگینی را می‌کشند، ولی لامبورگینی در این بین یک پروژه جدید را کلید زده است که ربطی به خودرو ندارد، بلکه مجموعه‌ای از ویلاهای لوکس است.

بالسا

لینک پیشنهادی: رونمایی از آسمانخراش حیرت‌انگیز دبی با یک قابلیت جذاب

پروژه جدید لامبورگینی
مجتمعی لوکس در اسپانیا، پروژه جدید لامبورگینی

لامبورگینی و شرکت حوزه املاک «دارگلوبال» (DarGlobal) که همکاری با سازمان ترامپ، دبلیو هتلز و… را در کارنامه دارد، با همدیگر برای یک پروژه ویلایی لوکس در شهر بناهاوایز در نزدیکی ماربیای اسپانیا مشارکت می‌کنند. آن‌ها برای ساخت مجتمعی با نام Tierra Viva به معنای «زمین زنده» در اسپانیایی برنامه دارند که 53 ویلای لوکس با معماری متاثر از طراحی سوپرکارهای خوشنام را در بر می‌گیرد. این البته اولین پروژه مسکونی لامبورگینی است، اما پروژه مسکونی اول آن در اروپا در نظر گرفته می‌شود.

پروژه جدید لامبورگینی

پروژه جدید لامبورگینی

همان‌طور که انتظار می‌رود، ویلاهای لامبورگینی شکل و شمایل و امکانات لوکسی دارند. در نگاه اول، طراحی مینیمال این ویلاها خودنمایی می‌کند که امروزه پرطرفدار است. این ویلاها به دسته‌های ۴، ۵ و ۶ اتاقه تقسیم می‌شود و هر دسته طراحی کمی متفاوتی نسبت به بقیه دسته‌ها دارد. از جمله امکانات مشترک بین همه این ویلاهای لوکس پروژه مسکونی جدید لامبورگینی هم باید استخرهای پانورامیک، چندین تراس، دسترسی مستقیم به خودرو و باغچه‌های بزرگ را ذکر کرد. ساکنان از این ویلاها که هر کدام در ارتفاع متفاوتی قرار می‌گیرند، دیدی کامل نسبت به دریای مدیترانه خواهند داشت.

لینک پیشنهادی: معجزه معماری با خلق آسمانخراش‌های بادی و غول‌آسا!

پروژه جدید لامبورگینی

بنا به اطلاعات منتشر شده، تزئینات داخلی این ویلاها تحت تاثیر محصولات لامبورگینی صورت می‌گیرد هرچند چنین توضیحی واضح نیست. گذشته از این اما جای گفتن دارد که داخل این ویلاها کف مرمری، چرم باکیفیت، آشپزخانه مینیمال با جزیره بزرگ، تخت‌های شناور و نورپردازی از سمت سقف به چشم می‌خورند. مسلماً این‌ها فقط بخشی از امکانات مجتمع Tierra Viva، پروژه جدید لامبورگینی و DarGlobal خواهند بود.

پروژه جدید لامبورگینی

پروژه جدید لامبورگینی

حالا اگر کنجکاوید که این ویلاهای پر زرق و برق چه قیمتی دارند، در مقطع کنونی قیمت ویلاها مشخص نیست. با این حال، برآورد می‌شود این پروژه که در سال ۲۰۲۷ تکمیل می‌شود، ارزشی معادل ۳۱۰ میلیون دلار داشته باشد. حالا نظر شما کاربران گجت نیوز درباره این ویلاهای لوکس لامبورگینی چیست؟

منبع: گجت نیوز

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه