ماجرای خوشبختی پرسپولیس با ساعت رولکس میلیاردی

ماجرای خوشبختی پرسپولیس با ساعت رولکس میلیاردی

به قلم: تحریریه چیدانه

قهرمانی پرسپولیس با رولکس یک میلیاردی!

ناکس هوم

هر دو پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال، در شبی رقم خورد که یحیی ساعت معروف 20 هزار دلاری خود را بر دست داشت.

شیرآلات کسری
ساعت مشترک یحیی در دو دربی متوالی، توجهات را به خود جلب می‌کند، ساعتی که به گفته حامد توکلی، خبرنگار این حوزه، رولکس DateJust با رفرنس 126333 است که جدیدترین نسخه خود را روی دست یحیی می‌بیند.

این یکی از بهترین ساعت‌های موجود در بازار است که رولکس تبلیغات زیادی روی آن انجام داده اما تنها دو مدل آخر خود را با صفحه خاص و شیک تیره روانه دست مشتریان خود کرده و یکی از آن‌ها نیز به سرمربی پرسپولیس، رسیده و جالب اینکه به مهره شانس او تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:

این ساعت در وبسایت‌های فروش اینترنتی از 16 تا 20 هزار دلار به فروش می‌رسد.

یحیی با این ساعت که در وبسایت‌های اینترنتی از 16 تا 20 هزار دلار به فروش می‌رسد، شهرآورد شماره صد را با پیروزی پشت سر گذاشت و سپس در روز فینال جام حذفی نیز از کمد خود برداشت و دوباره به مچ دست بست تا به سوی یک پیروزی دیگر برود.

این رولکس یک میلیاردی که با فولاد ضد زنگ ساخته شده و کاملا ضد آب طراحی شده، به ادعای شرکت سازنده، ساعتی است که مادام‌العمر تضمین می‌شود و شاید بهترین در نوع خود نیز باشد.

ترکیب رنگی این ساعت در دربی اخیر با ست اسپورت یحیی گل‌محمدی، او را تبدیل به یک چهره جذاب در منطقه فنی کنار زمین کرده بود که با امضای طلایی رولکس در حاشیه، سرمربی سرخپوشان را تبدیل به چهره شماره یک جشن قهرمانی می‌کرد.

البته یحیی در سایر بازیها از ساعت‌های جذاب دیگری استفاده کرده بود که آنها نیز گران‌قیمت و جذاب بودند اما این رولکس 20 هزار دلاری، ساعتی است که احتمالا نظیر آن در تیم پرسپولیس یا حتی فوتبال ایران کم شمار باشد.

اولین بار در بازی شهرآورد بود که ساعت رولکس یحیی توجهات را به خود جلب کرد.

منبع: ورزش سه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه