استایلر چیست و چه کاربردهایی دارد؟

استایلر چیست و چه کاربردهایی دارد؟

به قلم: سمانه زارعی

شرکت‌های بزرگ جهان هر روز یک وسیله جالب و کاربردی به جهان معرفی می‌کنند که ما را شگفت‌زده می‌کند. استایلر یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های شرکت‌های بزرگ است که در نگهداری و مراقبت از لباس‌ها به کمک انسان‌ها آمده است. شاید برای شما هم جالب باشد که استایلر چیست؟ پس این مطلب از چیدانه را بخوانید.

دستگیره کابینت

استایلر چیست؟

استایلر وسیله‌ای جدید و نو شبیه به کمد است که با جدیدترین تکنولوژی و امکانات کار می‌کند. این کمد جادویی، با تکنولوژی بخار (Turesteam) باعث می‌شود لباس‌هایتان تمیز و مرتب و اتوکشیده باشند. بدون اینکه بخواهید وقت صرف اتو و تمیز کردن لباس‌ها کنید. البته استایلر نمی‌تواند مانند یک کمد جایی برای نگه‌داشتن همه لباس‌هایتان باشد، و تعداد لباسی که می‌توانید داخل آن قرار دهید، محدود است. و همچنین لازم است لباس‌ها را برای شستشوی اصلی به خشکشویی بسپارید ولی در فاصله بین دو شستشو، دستگاه استایلر به تمیز و مرتب ماندن لباس‌ها کمک می‌کند. شاید بهترین جای قرار دادن استایلر داخل کلوزت روم باشد. در غیر این صورت جایی در کنار کمد لباس‌ها و یا فضای لاندری مناسب خواهد بود. این کمد باریک و جذاب کاربردهای مختلفی دارد که در ادامه به آنها پرداخته‌ایم.

 

مزایای دستگاه استایلر چیست؟

شستشوی لباس با روش‌های متداول؛ به شکل دستی و یا ماشین لباسشویی، به الیاف لباس آسیب می‌زنند. مهم‌ترین ویژگی و مزیت استایلر، مراقبت و حفظ لباس از آسیب دیدن و خراب شدن است. از طرفی، زمانی را که قرار است شما صرف خشک و صاف و مرتب کردن لباس‌هایتان کنید، استایلر برای شما انجام می‌دهد در نتیجه در زمان شما صرفه جویی می‌شود.

مطلب پیشنهادی: مبل هوشمند بی سروصدا در حال ورود به خانه‌هاست!

معایب دستگاه استایلر

دستگاه جدید استایلر که به تازگی نامش را در فروشگاه‌ها و فضاهای تبلیغاتی مجازی می‌شنویم، دستگاهی گران قیمت و لاکچری محسوب می‌شود. برخی از فروشگاه‌های داخل ایران این دستگاه را دارند ولی چون تقاضای آن برای عموم مردم امکان‌پذیر نیست، همه مراکز فروش وسایل خانگی این دستگاه پیشرفته را ندارند. امروزه قیمت استایلر با توجه به برند و امکانات از حدود 160 میلیون تومان به بالاست.

 

استایلر چه کارهایی انجام می‌دهد؟

برای اغلب ما پیش آمده است که عجله داریم ولی لباس‌هایمان آماده نیستند، ممکن است چروک باشند، ممکن است در بارندگی خیس شده باشند و یا بوی خوب و تازگی نمی‌دهند. در این صورت استایلر می‌تواند کارهای زیر را انجام دهد:

1. اتو کردن:

لباس‌هایتان چروک هستند و زمان کافی برای اتو کردن لباس ندارید، با قرار دادن لباس داخل استایلر، لباس‌ها به آرامی اتو می‌شوند و تا شما به کارهای دیگرتان برسید، لباس‌ها آماده پوشیدن می‌شوند.

2. از بین بردن بوی بد لباس:

با اینکه لباسی را تازه شسته‌اید، با یک بار پوشیدن فکر می‌کنید بوی خوبی ندارد. در این صورت استایلر با از بین بردن بوی بد لباس، لباسی صاف و تمیز و خوشبو به شما تحویل میدهد.

3. صاف کردن شلوار و ایجاد خط اتو:

اتوکردن شلوار یکی از کارهای سخت است. دستگاه استایلر فضایی برای قرارگیری شلوار دارد که باعث می‌شود شلوار صاف شود و همچنین خط اتوی شلوار حفظ شده و از بین نمی‌رود.

4. از بین بردن باکتری‌ و میکروب‌ها:

با استفاده از دستگاه استایلر، 99 درصد از باکتری‌ و میکروب‌های روی لباس‌ها از بین می‌روند. این موضوع برای زمانی که از یک محیط آلوده به خانه برمی‌گردید، اهمیت دارد.

5. کنترل از راه دور:

اتصال به wifi یکی از ویژگی‌های استایلر هوشمند است که امکان کنترل آن از راه دور را فراهم می‌کند.

6. امکان ضدعفونی کردن وسایل غیرقابل شستشو:

وسایلی در خانه وجود دارد که نمی‌توانیم آنها را بشوییم و از طرفی احساس می‌کنیم نیاز به ضدعفونی شدن دارند، این وسایل را داخل استایلر تمیز کنید. عروسک‌های بچه‌ها، کوسن مبل، کلاه کاسکت و… مثال‌هایی از این وسایل هستند.

مطلب پیشنهادی: جاروبرقی هوشمند، چه مزایا و معایبی دارد؟

 

کلام آخر:

استایلر یکی از جدیدترین تکنولوژی‌ها در رابطه با ضدعفونی و تمیز نگه داشتن لباس‌ها و منسوجات است. در این مطلب با این وسیله لوکس و نو آشنا شوید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
گل نرگس در تاریخ 10 دی 1402
جالب بود

ثبت دیدگاه