امتیاز ویژه‌ی محصول جدید شوروم مبلمان ویول را از دست ندهید!

امتیاز ویژه‌ی محصول جدید شوروم مبلمان ویول را از دست ندهید!

به قلم: فهیمه مصدرالامور

در این شوروم از چیدانه با مبلمان ویوِل آشنا خواهید شد که محصولی جدید را به تازگی روانه‌ی بازار کرده‌اند. قبل از هر چیز باید بگوییم که سبک مبلمان ویول، مدرن و مینیمال است و با رنگ‌بندی‌های متنوعی قابل سفارش است. در ادامه‌ی این شوروم‌گردی همراهمان باشید تا محصول جدید این شرکت را به همراه ویدئوی این برند، بیشتر برایتان معرفی کنیم.

مبلمان اداری ارگو

ویژگی‌ها و مزایای مبلمان جدید ویول چیست؟

محصول جدید ویول، مبلمان طرح رایکا است. ویژگی خاص این محصول این است که نشیمن، دسته‌ها و پشتی، متحرکند و به صورت زیپ‌دار طراحی شده‌اند که از هر دو طرف هم قابل استفاده هستند. اما از مزیت‌های این مبل به قابلیت شست‌و‌شو و تعویض پارچه‌ی مبلمان می‌توان اشاره کرد. این قابلیت‌ها باعث می‌شوند پارچه‌ی این مدل مبل جدید به راحتی و شبیه به کوسن از بدنه‌ی مبلمان جدا شود. حتی شما می‌توانید هر سال با کمترین هزینه برای تنوع در منزل، پارچه‌ی مبل خود را تعویض نمایید.

امتیاز ویژه‌ی شوروم مبلمان ویول

مجموعه‌ی ویول امتیاز ویژه‌ای را شامل پک ویژه‌ی جهیزیه برای خریداران به‌خصوص زوج‌های جوان در نظر گرفته است. به این ترتیب خرید بالای 80 میلیون تومان از این مجموعه، شامل تخفیف می‌شود. همینطور امکان خرید اقساطی مبل به صورت چکی با مهلت پرداخت یک تا شش ماهه هم وجود دارد که شامل ارسال رایگان به سراسر کشور نیز می‌شود.

مبلمان جدید ویول چه جنسی دارد؟

کلاف این مبلمان، تماما از چوب سوپر راش اوکراین ساخته شده است. همچنین برای نشیمن از اسفنج ویژه‌ای استفاده می‌شود که فوق‌العاده راحت است.

شوروم مبلمان ویول

جمع‌بندی

همانطور که ملاحظه کردید در این شوروم، با معرفی محصول جدید برند ویول، دریچه‌ای تازه به سبک دکوراسیون مینیمال و مدرن باز شد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید از شوروم مبلمان ویول، به شعبه‌های این شرکت در تهران و مازندران و یا به اینستاگرام برند ویول مراجعه نمایید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه