تبلیغات
نیلپر F ساقدوش F
امتیاز: 1.5 0 نظر | ثبت نظر

20 اردیبهشت 1396

تزیین بوفه آشپزخانه، چه طوری قشنگ تره؟

دکوراسیون آشپزخانهویترین آشپزخانه یکی از عناصر و جزییات چشمگیر فضای آشپزخانه است که با تزیین درست و اصولی به سادگی می تواند ظاهر آشپزخانه ی شما را دگر گون کند. تزیین بوفه آشپزخانه موضوعی سوالی است که امروز یکی از کاربران چیدانه مطرح کرده است، شاید این سوال دغدغه ی شما عزیزان هم باشد پس با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.  

سوال: من ویترین آشپزخانه ام به پذیرایی خانه مشرف است، می خواستم بدونم که برای تزیین بوفه آشپزخانه از چه لوازمی استفاده کنم؟
پاسخ: برای تزیین ویترین آشپزخانه ابتدا به سبک فضای دکوراسیون تان توجه کنید به خصوص اگر ویترین کابینت آشپزخانه شما به فضای نشیمن تان مشرف است. برای تزیین ویترین آشپزخانه می توانید با توجه به سبک دکوراسیون تان از دکوری های مدرن و یا کلاسیک استفاده کنید.

دکوری هایی کریستال، چوبی، شمع های دکوراتیو، لوازم دکوری در یک تم رنگی و یا ظروف چای خوری و قدیمی.... گزینه هایی است که می توانید به سادگی از آن برای تزیین بوفه آشپزخانه خود استفاده نمایید توجه داشته باشید که از لوازم دکوری به صورت محدود و جزیی استفاده کنید تا جلوه ی خود را در محیط از دست ندهند به خصوص اگر فضای آشپزخانه و دکوراسیون شما کوچک است. ۱۶ اشتباه رایج در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مطلبی است که اصول صحیح دکوراسیون آشپزخانه را برای شما بازگو می کند با مراجعه به آن می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

برای ساخت کابینت و ویترین آشپزخانه به افراد متخصصی که به عنوان اهالی فن در چیدانه وجود دارند، می توانید رجوع کنید. شما هم می توانید سوالات خود را در قسمت افزودن دیدگاه در پایین همین صفحه به اشتراک بگذارید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 7008 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 20 اردیبهشت 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه چوبی اژینو گروه چوبی اژینو
6 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٢٦١٤٢٤٠١
محصولات چوبی کلیوکالکشن محصولات چوبی کلیوکالکشن
10 نمونه کار

تلفن: ٠٢٦٣٣٥٠٩٦٢٩
فرش کیوان فرش کیوان
19 نمونه کار

تلفن: 02144973921
شرکت معماران کارینا شرکت معماران کارینا
15 نمونه کار

تلفن: ۰۲۶۳۴۲۴۱۷۸۰
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173