پوشاندن دید تراس بدون کور کردن نور، راهی داره؟

از ما بپرسید: با افزایش جمعیت و هم‌جواری بی سابقه ساختمان های امروزی، حفظ حریم ساختمان و فضای سکونت به یکی از دغدغه های بزرگ بیشتر آپارتمان نشین ها تبدیل شده است. به همین منظور در این مطلب از چیدانه می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان چیدانه در رابطه با پوشاندن دید تراس بدون کور کردن نور طبیعی را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید.

blog post

طراحی بام سبز

سوال: من مستاجرم، خانه ام در خیابان اصلی قرار داره برای پوشاندن دید تراس نمی خوام هزینه زیادی کنم، دوستام بهم حصیر رو پیشنهاد دادن، اما نمی خوام نور طبیعی خانه ام را از دست بدم میشه راهنمایم کنید؟ 
پاسخ: بهترین روش برای پوشاندن دید تراس و بالکن بدون جلوگیری از ورود نور طبیعی به داخل خانه بدون صرف هزینه زیاد همان طور که اشاره شد استفاده از حصیر می تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد، اما با کمک گیاهان پیچکی می توانید حس و حال تازه ای به فضای تراس خود ببخشید، استفاده از گلدانه های آویزی و در صورت محصور بودن بالکن با شیشه، انتخاب برچسب شیشه مات کن مناسب می تواند ایده های مقرون به صرفه دیگری برای پوشاندن دید تراس شما باشد.  هم‌چنین می توانید با مراجعه به مطلب زیر بهترین ایده ها برای پوشاندن دید تراس خانه را بیابید و فضای بیرونیتان را زیباتر از قبل کنید: 

اگر به دنبال طراحی منحصر به فرد برای تراس و بالکن منزلتان هستید، پیشنهاد می کنم به شرکت بارش سبز که از زیرگروه های اهالی فن چیدانه  است سری بزنید و نمونه کار های آنها را ببینید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون خانه 25 متری، چطور به 65 متر رسید؟

دکوراسیون خانه 25 متری، چطور به 65 متر رسید؟

پوشاندن دید تراس، 8 راه حل نجات دهنده!

پوشاندن دید تراس، 8 راه حل نجات دهنده!

پوشاندن دید تراس بدون کور کردن نور، راهی داره؟

پوشاندن دید تراس بدون کور کردن نور، راهی داره؟

کسب و کارها پیشنهادی
مبل لامزون certificate
مبل لامزون

مبل لامزون

گروه معماری اشکان اذانی certificate
گروه معماری اشکان اذانی

گروه معماری اشکان اذانی

آقای چوب certificate
آقای چوب

آقای چوب

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent