Chidaneh.com placeholder image

سه شیوه ساده برای ساخت کوسن های منحصر به فرد

به قلم: تحریریه چیدانه

خودتان بسازید: برای این‌که پول زیادی خرج نکنید اما در عین حال سبک مورد علاقه‌ام را نیز در خانه‌تان را نیز اجرا کنید، سه شیوه در روکش کردن کوسن‌های ساده پیدا کرده‌ایم که کاملا اقتصادی هستند.

ساقدوش بار

سرویس خواب بالسا

برای شروع تعدادی وسیله را که برای انجام کارنیاز دارید جمع آوری کنید: سنجاق قفلی و گیره، گل‌های پارچه‌ای، رنگ آکریلیک سیاه، و نوار منگوله‌دار.

برای ساخت اولین کوسن از یک چسب استفاده کنید و یک نوار منگوله‌دار را به یک کوسن سفید‌رنگ بچسبانید.

برای این کار یک لایه نازک از چسب را به پشت نوار بمالید و آن را به آرامی بر روی کوسن فشار دهید. این کار را در هر سانتی‌متر تکرار کنید.

می توانید مانند بالا نوار را به صورت خط‌های مورب موازی بر روی کوسن بچسبانید، اما شما هر طرح و شکلی که بخواهید را مانند زیگزاگ، خطوط صاف، دایره‌ای، و مارپیچی می‌توانید بر روی کوسن اجرا کنید. این کار کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

پیشنهاد دوم ما برای ساختن یک کوسن زیبا، یک سنجاق قفلی گیره‌دار را به پشت دو گل پارچه‌ای وصل کنید. این گل‌های پارچه‌ای بسیار ارزان هستند و در پشت خود یک سیم دارند که کار را بسیار راحت می‌کند.

 ابتدا سنجاق قفلی را به پشت گل پارچه‌ای بچسبانید و بعد سیم را دور آن بپیچید تا محکم شود.

سپس گل‌های کاغذی را به گوشه کوسن محبوبتان متصل کنید. 

یک کوسن ساده سفید دارید؟ با رنگ اکریلیک خال های سیاه بر رویش ایجاد کنید اکر پارچه را بعد از اتمام کار اتو بکشید رنگ اکلریک در اثر شستشو نه از بین می رود و نه کمرنگ می شود.

به ما بگویید: کدام‌یک از شیوه‌ها مورد پسند شما واقع شد؟ کدام را در خانه خود انجام می دهید؟ عکس کوسن هایی را که خودتان طراحی کرده اید در قسمت ایده های شما با دوستان چیدانه در میان بگذارید.

منبع: placestoseeinyourlifetime | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه