تبلیغات
ساقدوش F نیلپر F
امتیاز: 0.7 0 نظر | ثبت نظر

8 خرداد 1396

نمای ساختمان دو طبقه، 20 طراحی معمارانه!

نمای خارجی: یکی از اولین فضاهای هر ساختمان که به چشم می آید و می تواند نظر افراد را به خود جلب کند، نمای خارجی آن است. امروزه با گسترش تکنولوژی و پیشرفت طراحی ساختمان و ساختمان سازی، ما شاهد انواع نماهای خارجی در فرم ها و رنگ های مختلف و ساخته شده توسط انواع مصالح مختلف هستیم. امروز در چیدانه تصمیم گرفتیم تا شما را از راه عکس، با 20 مدل نمای ساختمان دو طبقه آشنا کنیم، پس با ما باشید.

نمای ساختمان دو طبقه ویلایی

در بسیاری از خانه های ویلایی و ویلاهای شمال ایران، شاهد نمای ساختمان دو طبقه ویلایی هستیم. برخی از این خانه ها به صورت دوبلکس یا دوطبقه ساخته شده اند. نکته قابل توجهی که در نمای این ساختمان ها به چشم می آید، استفاده از سقف شیروانی و هم چنین مصالح چوب است.

نمای ساختمان دو طبقه مدرن

با گسترش مدرنیته استفاده از فرم ها و مصالح مختلف در تمام اجزاء ساختمان به چشم خورد و ایران هم از این اتفاق مستثنا نبود. در طراحی نمای ساختمان دو طبقه مدرن می بینیم که از طرح های متفاوت و مصالح جدید استفاده می شود. گاهی همان مصالح قدیمی را در فرم های مدرن و جدید به کار می برند و زیبایی خاصی به نما می بخشند.

نمای ساختمان دو طبقه سنگی و آجری

همانطور که می دانید و قطعا به وفور هم دیده اید برای نماسازی ساختمان از مصالح گوناگون و متفاوتی استفاده می کنند. از مصالحی که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته و هنوز هم طرفداران خود را دارند، سنگ و آجر است. نمای ساختمان دو طبقه سنگی و آجری دارای زیبایی خاص خودش است و برای اقلیم ها و محیط های مختلف مناسب است.

برای انتخاب مناسب ترین نمای ساختمان از میان انواع مختلف پوشش های نما می توانید از کارشناسان اهالی فن چیدانه مشاوره گرفته تا بهترین گزینه را برای نمای ساختمان انتخاب نمایید. در قسمت اهالی فن چیدانه می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 27352 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 8 خرداد 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
صنایع چوب نوین صنایع چوب نوین
10 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۹۲۴۳۰۴۱۵
تعمیرات الو مبل تعمیرات الو مبل
10 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۴۰۷۷۷۰۵۶
گالری تماشا گالری تماشا
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: ٠١٣٤٢٢١٠٦٥٠
عایق ساختمانی تهران نانو عایق ساختمانی تهران نانو
8 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۷۷۸۳۰۸۰۶
شیشه و آینه اردلان شیشه و آینه اردلان
8 نمونه کار

تلفن: 021٧٧٢١٢٨٣٥
گره و مبلمان آل یاسین گره و مبلمان آل یاسین
13 نمونه کار

تلفن: 09378607705
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173