visibility 5725 today 1393/8/28

ایجاد فنگ شویی مناسب در یک دفتر کار کوچک

طراحی دکوراسیون : برای خلق فنگ‌شویی مناسب در یک دفتر کار کوچک بدون پنجره، از نکات مربوط به انتخاب رنگ در فنگ‌شویی استفاده کنید، هنر فنگ‌شویی را وارد فضا کنید، و محل میز کار خود را برای داشتن یک فنگ‌شویی مناسب تغییر دهید. از همه مهم‌تر بر روی ایجاد یک نورپردازی مناسب، تهویه خوب، و استفاده از گل و گیاه تمرکز کنید.ایجاد یک فنگ‌شویی مناسب حتی در چالش‌برانگیزترین دفترهای کار یا خانه‌ها امکان‌پذیر است. اگر مجبورید برای ساعات طولانی در یک دفتر کار کوچک که فاقد پنجره است کار کنید، به سه نکته‌ از فنگ‌شویی که در این مطلب با شما در میان می‌گذاریم دقت کنید.

بنابراین، پیش از آوردن فنگ‌شویی به داخل دفتر کار خود با استفاده از فواره‌های کوچک یا کریستال‌های صخره‌ای، مطمئن شوید که سه نکته زیر را رعایت کرده‌اید.

برای دیدن مطالب فنگ شویی در طراحی می توانید به اینجا مراجعه کنید.

 

1.دفتر کار شما باید هوایی باکیفیت و نورپردازی مناسب داشته باشد.

اجرای این نکته در دفاتر کار کوچک که فاقد پنجره هستند الزامی است، زیرا ایجاد یک فنگ‌شویی مناسب بدون هوای خوب و نورپردازی مناسب غیرممکن است. انجام این نکات بسیار ساده است.

· برای ایجاد نورپردازی خوب با توجه به تعالیم فنگ‌شویی.

حداقل از سه سطح نوری با تمام طیف رنگی در دفتر کار خود استفاده کنید. این امر به طرز قابل توجهی حال شما را در فضای کوچکی که از نور طبیعی بی‌بهره است بهتر می‌کند. هم‌چنین از رنگ‌های فنگ‌شویی برای روشن ساختن دفتر کار خود استفاده کنید و سعی کنید در طراحی داخلی آن از تعالیم فنگ‌شویی پیروی کنید.

 

گل و گیاه در دفتر کار

· برای ایجاد هوای خوب با توجه به تعالیم فنگ‌شویی.

دفتر کار خود را با گل‌ها و گیاهان فنگ‌شویی که هوا را تصفیه می‌کنند تزئین کنید. فقط مطمئن شوید که این گیاهان در برابر نورهای مصنوعی موجود در دفتر کار شما آسیب نمی‌بینند. شما هم‌چنین می‌توانید از افشانه‌های خوش‌بوکننده استفاده کنید و از روغن‌های گیاهی در افشانه‌ها استفاده کنید که نه تنها هوا را تمیز می‌کنند، بلکه انرژی مثبتی را نیز منتشر می‌کنند. برای ایجاد انرژی فنگ‌شویی در دفتر کار خود، از اکالیپتوس، نعنا، پرتقال، و رزماری استفاده کنید.

2.از هنر فنگ‌شویی برای زنده کردن دفتر کار خود استفاده کنید.

برعکس اعتقاد عمومی، یک فضای کوچک به آثار هنری با ابعاد کوچک نیازی ندارد. اگر شما یک یا دو قطعه هنری بزرگ را وارد فضا کنید و آن را در جایی مناسب نصب کنید، به سرعت متوجه تغییر در حس فنگ‌شویی فضای خود می‌شوید. هنر فنگ‌شویی به معنی آثار هنری گران‌قیمت نیست، بلکه هنری است که دارای انرژی و حس‌وحال مثبت است، این قطعه هنری می‌تواند عکس‌های شما باشد و یا حتی نقاشی کودکان.

شما هم‌چنین می‌توانید از نقاشی‌های دیواری که دارای صحنه‌هایی از طبیعت یا شهر هستند (بستگی به انرژی‌ای دارد که می‌خواهید وارد دفتر کار شما شود) استفاده کنید. نقاشی‌های دیواری معاصرِ باکیفیت که دارای تصاویری زیبا هستند می‌توانند یک فنگ‌شویی مناسب و خوب در دفتر کار شما ایجاد کنند.

3.میز کار خود را در یک موقعیت مکانی بر اساس تعالیم فنگ‌شویی که دارای یک پشتی مناسب است قرار دهید.

اگر ممکن است میز کار خود را طبق تعالیم فنگ‌شویی در دفتر کار خود قرار دهید. این مسئله در روحیه شما تاثیر فراوانی دارد.از همه مهم‌تر این‌که، پس از ساعات طولانی کار در دفتر کاری که فاقد پنجره است، سعی کنید با قدم زدن در طبیعت، تن را به آب زدن، و یا معاشرت با دوستان، انرژی شخصی خود را بازیابی کنید.

 چیزی که مهم است این است که کار کردن در یک فضای کوچک باعث کاهش سطح انرژی جسم شما می‌شود و باید این مسئله را با استفاده از عناصر نیروبخش فنگ‌شویی مانند آتش، آب، و چوب حل کرد و انرژی دوباره‌ای برای ادامه فعالیت‌ها کسب کرد.

به ما بگویید: که چقدر انرژی مثبت براساس تعالیم فنگ‌شویی در دفتر کار شما وجود دارد؟

سوالات خود را در مورد طراحی دکوراسیون به کمک فنگ شویی در کافه چیدانه مطرح کنید.

منبع : fengshui.about | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

 

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
فنگ شویی چیست؟ از ثروت تا سلامت روح!

فنگ شویی چیست؟ از ثروت تا سلامت روح!

 فنگ شویی نشیمن؛ این اصول را رعایت کنید

فنگ شویی نشیمن؛ این اصول را رعایت کنید

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با اصول فنگ شویی

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با اصول فنگ شویی

کسب و کارها پیشنهادی
گالری هنرهای ماینِس وان certificate
گالری هنرهای ماینِس وان

گالری هنرهای ماینِس وان

مبلمان باوانی هوم certificate
مبلمان باوانی هوم

مبلمان باوانی هوم

مبلمان فضای باز ویلاپارک certificate
مبلمان فضای باز ویلاپارک

مبلمان فضای باز ویلاپارک

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent