Chidaneh.com placeholder image

چیدمان میز آرایش، چطور از بی نظمی رها شم؟

به قلم: تحریریه چیدانه

از ما بپرسید. برای نظم دهی میز توالت چه روش هایی می توان انجام داد؟ آیا می توان با چیدمان صحیح لوازم آرایش، میز آرایش همیشه مرتبی داشت؟

روش های مختلفی برای نظم دهی و طبقه بندی لوازم روی میز آرایش وجود دارد، ولی مهم ترین نکته این است که از وسایل نظم دهی استفاده کنید و وسایل خود را روی میز رها نکنید!

سرویس خواب بالسا

چیدمان لوازم ارایشی

یک یا چند ظرف شیشه ای یا لیوان بردارید. بهتر است ارتفاع زیادی داشته باشند تا لوازم آرایشی به راحتی درون آنها قرار بگیرند. درون ظرف را از شن رنگی، دانه های قهوه، لوبیا و یا مانند آنها پر کنید. در این صورت است که برس و مدادهای آرایشی به راحتی درون ظرف قرار می گیرند.

چیدمان میز آرایش عروس

حتی یک ظرف بزرگ مانند قالب کیک! اگر از افرادی هستید که دوست دارند همه چیز در جلوی چشمشان باشد، بهتر است به سراغ این روش بروید. یک قالب کیک فلزی هم می تواند به میز آرایش شما نظم بدهد و چیدمان لوازم آرایشی را بهتر کند.

تزیین میز ارایش دخترانه

در هر خانه ای شیشه سس، رب و مربا پیدا می شود. تعدادی از آنها را بردارید و به سلیقه خود تزیین کنید. تفاوت این روش با پیشنهاد اول این است که باید دهانه شیشه تنگ باشد.

جای لوازم آرایش رومیزی

جای لوازم آرایش رومیزی در بازار به شکل جعبه های مخصوص و آماده وجود دارد. به سادگی می توانید با خرید یکی از مدل ها، میز توالت در دکوراسیون اتاق خواب خود را منظم و مرتب کنید.

گلدان برای نظم به میز توالت

از گلدان های زیبا استفاده کنید. بهتر است گلدان ها در ابعاد مختلف باشند تا بر حسب نوع لوازم آرایشی، از سایز ایده آل آنها استفاده شود.

سبد نظم دهی

سبدهای ساده هم می توانند برای نظم دهی و چیدمان میز آرایش عروس مورد استفاده شما قرار گیرند، البته باید بگوییم که در مورد استفاده از سبدها، بهتر است وسایل بزرگ تر را درون آنها قرار دهید.

سبد نظم دهی دو طبقه

یک وسیله دو طبقه ساده هم می تواند برای چیدمان لوازم آرایش روی میز توالت به کمک شما بیاید.

چیدمان لوازم آرایش با لگو

تصویر بالا را خوب نگاه کنید. با استفاده از این ایده از بازی های خانه سازی و لگو برای نظم دهی لوازم آرایش استفاده کنید.

در قسمت افزودن دیدگاه در پایین همین صفحه سوالات دکوراسیونی و خانه داری خود را از ما بپرسید. شما هم تصاویر میز آرایش خود را برای ما ارسال کنید تا از ایده هایتان استفاده کنیم؛ شماره تلگرام 09388547140.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه